Ana Sayfa Turlar Kurban Bayramı Yurtdışı Turları Fransa & Bask Bölgesi(Toulouse - Bordeaux - San Sabastiaan - Bilbao)
Kesin Kalkışlı Tur Tur Kodu: Gncvac09

Fransa & Bask Bölgesi(Toulouse - Bordeaux - San Sabastiaan - Bilbao)

***Tüm Turlar ve 2 Akşam Yemeği Dahil*** Kurban Bayramı

Toulouse – Bordeaux-San Sebastian - Bilbao Uçaklı 7 Gece 8 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Havalimanı Schengen

Toulouse – Bordeaux-San Sebastian - Bilbao

 4*Otellerde Konaklama

Tüm Turlar Dahil ve 2 Akşam Yemeği Dahil !

Tur Programı

1. Gün
1. Gün
İstanbul - Toulouse

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde  saat 05:30’da rehberiniz ile  buluşma. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1803 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:30’de Fransa’nın güneyi Toulouse’a hareket. Saat 11:10’de varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımız ile şehir turu için hareket ediyoruz. Toulouse şehir turumuzda ; Capitole Meydanından yürüyerek şehrin enfes sokaklarını ve yapılarını keşfedeceğiz. Dünyanın en büyük Roman stilinde inşa edilmiş kapısı ile Saint Sernin Bazilikası , 14.yüzyıla ait güney bölgenin en güzel örneklerinden biri olan Jacobins Manastırı ,Belediye Binası Capitole , 16.yüzyılda inşa edilmiş Dor , İyon ve Korent stillerinin en zarif örneklerinden olan Bernuy göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında buradaki otelimize transfer ve yerleşme. Akşam serbest zaman. Konaklama otelimizde.
Novotel Toulouse Compans Cafarelli Hotel 4*
https://all.accor.com/hotel/0906/index.tr.shtml

2. Gün
2. Gün
Toulouse - Albi & Carcasonne - Toulouse

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Tarn Nehri’nin kenarında bulunan Albi şehrine doğru yola çıkıyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu şehir tarihte Albigeois Haçlı Seferleri sırasında önemli bir rol oynamıştır. Şehirde Sainte-Cecile Katedrali ni ziyaret edeceğiz.Kale görünümündeki Dünyanın en büyük tuğla katedralinin dışı oldukça sade , ancak içi bir o kadar görkemlidir.Eski psikopas sarayı Palais de la Berbie’de burada göreceğimiz yerler arasındadır. Albi gezimizin ardından , Ortaçağ ruhunu ilk günkü gibi yansıtan Carcassonne’ye hareket. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu muhteşem şehir iki ayrı bölümden oluşmaktadır.Üç kilometrelik çift surla ve 52 kule ile çevrili , Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi şehir ve Aude nehrinin diğer kıyısından aşağı uzanan şehir.Carcasonne şehrinin en önemli kalelerinden biri olan Chateau Comtal’ı ziyaret edeceğiz.Roman surları , Taş müzesi  burada göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından Toulouse’a geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün
3. Gün
Toulouse - Bordeaux ( St. Emilion )

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve Fransa’nın en önemli ve ünlü şarap bağlarının bulunduğu ve aynı zamanda da tarihi ve güzelliği ile meşhur Bordeaux şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yapacağımız şehir turunda Rohan Sarayı , St.Andre Katedrali ,Cailhau Limanı , Büyük Saat Kulesi ,Goranne Nehri ve Pont de Pierre Köprüsü , Grand Theatre , Akitanya Müzesi , Quinconces Meydanı , Giranidis Anıtı , St. Michel Bazilikası , Güzel Sanatlar Müzesi  ve Borsa Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ve üzüm bağları ile çevrili bir Ortaçağ kasabası olan St. Emillion kasabasını ziyaret edeceğiz. Bu sevimli kasabanın dar sokaklarını keşfedecek ve organik şarap üretimi ile ilgili bilgi alacak ve bölgede üretilen “ Grand Cru” kalitesindeki en seçkin şaraplardan tatma imkanına sahip olacağız. Turumuzun ardından Bordeaux’a geri dönüyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam seçkin Fransız menülerinden tadabileceğiniz restoranlar sizleri bekliyor. Konaklama otelimizde.
Mercure Bordeaux Chateau Cafarelli 4*

https://all.accor.com/hotel/1810/index.tr.shtml

4. Gün
4. Gün
Bordeaux - Biarritz - St. Jean De Luz - San Sebastian

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, odalarımızı boşaltıyor ve İspanya’ya doğru devam ediyoruz. Yol üzerinde İspanya’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Ardından yine yolumuzun üzerinde bulunan ve Ortaçağ dönemi yapıları ile şirin bir balıkçı kasabası olan St Jean de Luz’da kısa bir gezi molası vereceğiz.Molanın  ardından İspanya’nın gastronomi cenneti San Sebastian’a varıyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam San Sebastian’ın muhteşem deniz mahsüllerini tadabileceğiniz restoranları keşfedebilirsiniz. Konaklama otelimizde.
Hotel Palacio de Aiete 4* https://hotelpalaciodeaiete.com/en/

5. Gün
5. Gün
San Sebastian

Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza başlıyoruz. Panaromik şehir turumuz sırasında ; Concha Plajı , Belediye Sarayı , San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sırasında bu bölgeye özel “ Pintxos” adı verilen meze tarzı atıştırmalıkları tadabileceğimiz  “ Pintxos Bar”ları da ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası  alış veriş ve sahil cenneti San Sebastian’ı keşfetmek için serbest zaman. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.

6. Gün
6. Gün
San Sebastian - Burgos - La Rioja - Bilbao

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve İspanya’nın kuzeydeki en güzel kasabalarını keşfederek Bilbao’ya doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Kastilya bölgesinin eski başkenti ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan katedrali ile ünlü Burgos .Panaromik şehir turumuzun ardından La Rioja’da yine bölgenin en ünlü şaraplarından tatmak üzere bir mahzeni ziyaret edecek La Rioja özerk bölgesinin en önemli şehri Logrono’da şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.. Gezilerimizin ardından Bask Bölgesi’nin başkenti Bilbao’ya hareket ve buradaki otelimize transfer . Konaklama otelimizde.
Occidental Bilbao 4* https://www.barcelo.com/en-ww/occidental-bilbao/

7. Gün
7. Gün
Bilbao ( Guggenheim Müzesi )

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Bask Bölgesi’nin en büyük ve en önemli şehri Bilbao’yu keşfetmek için otelimizden ayrılıyoruz. Şehir turumuzda ; Hükümet Konağı ,Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi ve Santiago Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Frank Gehry’nin bir mimarlık başyapıtı olan Guggenheim Müzesini ziyaret edeceğiz.  Avrupa’nın en önemli gastronomi merkezlerinden biri olan Bilbao’da bir çok Michelin yıldızlı restoran bulunuyor. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz . Konaklama otelimizde.

8. Gün
8. Gün
Bilbao - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Havalimanı transfer oluyoruz. Saat 12:20’de Türk Havayolları’nın TK1316 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Saat 17:20’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.


Not : Otel isimleri aynı standartlara bağlı kalmak koşulu ile değişebilir.

Ekstra Tur Seçenekleri


Yardımcı Olabilir miyiz?

Aradığınız tatili bulamadınız mı? Bizi arayın veya aranma talebi bırakın yardımcı olalım

Türkiye'nin Her Yerinden
08504412525

Whatsapp Destek Hattı (09.00-18.00) | Numaraya tıkla, konuş!

0530 665 17 88
0554 980 98 31
0539 599 16 19
0543 718 67 27

→ Yurt dışı Turlarımıza Ön Ödeme yaparak fiyatınızı Eur. cinsinden sabitleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Turunuzu seçip, ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu tamamlayarak, tur tarihine kadar taksitle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

→ Yurt içi Turlarımızı kredi kartı ödeme avantajları ile 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. Star İptal Güvence Paketi satın alarak,
72 Saat Kala İptal Hakkı ile koruma altına alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul / Toulouse /Bilbao İstanbul gidiş –dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Programda belirtilen tüm şehirler arası transferler
 • Toulouse’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama,• Bordeaux’da 1 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama,• San Sebeastian’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama,Bilbao’da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Bordeaux- Sr. Emilion’da şarap tadımı ,Burgos’da şarap tadımı,
 • San Sebastian ve Bilbao ‘da lokal restaronlarda 2 adet akşam yemeği • San Sebastian’da “ Pintxos Bar “ turu sırasında 3 değişik barda 2 çeşit pintxos ve bir içecek.
 • Guggenheim ve Carcasonne müze giriş bileti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat & Sağlık sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • Vize ücreti
 • Programda belirtilmeyen öğle ve akşam Yemekleri
 • Yemekler sırasında alınacak içecekler
 • Fazla bagaj ücreti
Sık Sorulan Sorular

Fiyatlar


Maximum Vade Farksız 2 Taksit
Vakıfbank Vade Farksız 2 Taksit
Axesscard Vade Farksız 5 Taksit
Diğer Tüm Kartlara Vade Farksız 2 Taksit
Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Vakıfbank, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Fransa & Bask Bölgesi(Toulouse - Bordeaux - San Sabastiaan - Bilbao) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


İlginizi Çekebilir

Lavanta Mevsiminde Provence & Rhone Vadisi
%15 İndirim
2.082,35 EUR
1.770,00 EUR 'den itibaren
Turu İncele
Büyük Göç Zamanı Tanzanya - Zanzibar
%10 İndirim
5.166,67 USD
4.650,00 USD 'den itibaren
Turu İncele
Ölüler Bayramında Meksika
%15 İndirim
5.764,71 USD
4.900,00 USD 'den itibaren
Turu İncele
Harry Potter'in İzinde Londra
%15 İndirim
1.705,88 EUR
1.450,00 EUR 'den itibaren
Turu İncele
Kadim Mısır ve Nil Nehri
%15 İndirim
3.823,53 USD
3.250,00 USD 'den itibaren
Turu İncele

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.