Türkiye Çıkışlı Gemi Turları

Masmavi denizde huzur dolu, dinlendirici ve eğlenceli bir tura ne dersiniz? Gemi turları ile harika doğaya koyları ve birbirinden etkileyici adaları ziyaret etme şansı bulabilirsiniz. Ülkemizin pek çok noktasından gemi turları düzenlenmekte ve bu turlar ile Avrupa’da birçok yere gidebilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca yurt dışı kalkışlı turlar ile dünyanın birçok noktasına gidilebilmektedir. 

Yunan Adaları Gemi Turları

Gemi turları sundukları yüksek konfor ve lüks hizmetler ile tatilcilerin ilgisini çekiyor. Ekonomik gemi turları ile tatil bütçenizi aşmadan uçsuz bucaksız denizde keyifli zaman geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu turlar ile Yunan adaları ve benzeri yerleri uygun fiyatlarla görebilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Gemi Turları

Türkiye’nin en önemli tatil yerlerinden biri olan İzmir’den farklı yerlere devamlı olarak turlar düzenlenmektedir. İzmir çıkışlı gemi turları arasında en çok tercih edilenleri genelde Yunan adaları turları olmaktadır. Ayrıca Avrupa’nın çeşitli yerlerine ve Akdeniz’e de İzmir çıkışlı turlar ile gidilebilmektedir.

Yunan Adaları Gemi Turları

Ülkemizde en çok tercih edilen turlardan biri Yunan adaları gemi turları olmaktadır. Ülkemize yakın olması ve keyifli bir tatil imkânı sunmasıyla tatilcileri cezbeden Yunan adaları turları yabancı ve yerli tatilciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. 

Vizesiz Gemi Turları

Gemi turlarına katılmak isteyen tatilcilerin aklındaki sorulardan ilki vize ile ilgili oluyor. Vizesi olmayan tatilciler vizesiz gemi turları ile farklı yerleri keşfedebiliyor. Bu turlara katılmak için vize gerekmiyor ve bu sayede isteyen herkes kolayca turlara dahil olabiliyor. Vizesiz gemi turlarını sitemizde bulabilir, detaylı bilgi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Nehir Turlar

Nehir turları size başka bir Avrupa tatili vadediyor. Nehir turları, klasik seyahat anlayışına yeni bir soluk getirirken balayı gemi turları için de benzersiz bir alternatif oluşturuyor ve ülkelerin en güzel şehirlerine farklı bir bakış açısı sergiliyor.

Gemi Turları Fiyatları

Gemi turları fiyatları turlara göre değişiklik göstermektedir. Turda gidilecek noktalar, gemide sunulan hizmetler ve turun toplam süresine göre fiyatlar farklılaşmaktadır. Ayrıca, turun yapılacağı tarihler de fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. Yoğunluğun fazla olduğu hafta sonu turlarında fiyatlar normal seviyenin üstüne çıkabilirken hafta içini kapsayan tur programları daha ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Balayı Gemi Turları

En özel günlerinizi harika bir gemi turuyla taçlandırmak ister misiniz? Balayı gemi turları Türkiye’nin birçok farklı noktasında yapılmakta ve birbirinden güzel yerleri görebileceğiniz rotalarıyla unutamayacağınız bir balayı tatili geçirmenizi sağlamaktadır. 

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları

Gemi turu yapmak için en çok tercih edilen yerlerden biri İstanbul olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin yılın her döneminde ziyaret ettiği İstanbul’da birbirinden farklı gemi turları bulunmaktadır. İstanbul çıkışlı gemi turları ile ister Yunan adalarına gidebilir, isterseniz de Akdeniz’e kadar uzanan bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

Gemi Turları İle Keşfet

Dünyanın önde gelen şehirlerini ve adalarını, gemi turları ile keşfet! Masmavi denizin üzerinde unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. MSC ve Royal Caribbean gemi turları ile birbirinden güzel yerleri görme şansı bulabilir, geminin sunduğu konforlu ve lüks hizmetler ile keyif dolu bir tatil yapabilirsiniz. 

Gemi turları genellikle yaz mevsimlerinde yapılmaktadır. Gemi içerisinde restoranlar, spor salonları ve havuz gibi birçok hizmet yer almaktadır. Lüks bir otel konforunda keyifli bir yolculuğa çıkmak için gemi turlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.