Kurban Bayramı, Uçakla Butik Karadeniz ve Yaylalar Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

"Kurban Bayramı Tatili Özel"
2 Gece Yayla Konaklama Ayrıcalığı ile Butik Karadeniz Tatili!
İzmir – Trabzon Erken / Trabzon – İzmir Geç Uçuş Ayrıcalığı İle

Uçaklı Yayla Konaklamalı Butik
Karadeniz Turu

Karadeniz ‘in En Özel Yaylaları Olan; Uzungöl YaylasıAyder Yaylası Konaklama
Ayder Yaylası 'nda Merkezi” Konaklama
Tamamen Yaylalarda 2 Gece ve Dolu Dolu 3 Gün Bir Tatil !

Huser Yaylası ‘nda Bulut Denizi Seyri ve Salıncak Keyfi,
Ayder Yaylası ‘nın Merkezi ‘nde Konaklama Ayrıcalığı ile Yaylayı Yaşama,
Hiçbir Konaklama Tesisine Ulaşım İçin Ekstra Minibüs Ücreti Yok !
Tamamen Yaylalarda Geçireceğiniz Bir Bayram Tatili Ayrıcalığı...

KURBAN BAYRAMI TATİLİ: 11-13 TEMMUZ 2022 - 2 GECE 3 GÜN
Trabzon, Soğuksu, Atatürk Köşkü, Sürmene, Of, Uzungöl Taşkıran, Uzungöl Taşkıran Mevkii, Uzungöl Üst Yayla, Haldızen (Demirkapı)) Yaylası Turu, Dursun Ali İnan Müzesi, Ayder Üst Yayla, Çamlıhemşin, Palovit Şelalesi, Zipline & Rafting, Salıncak, Gelin Tülü Şelalesi, Ayder Yaylası, Huser Yaylası, Bulut Denizi, Salıncak Keyfi, Artvin-Borçka, Karagöl, Rize Bezi, Trabzon
Bu turda Erken Rezervasyon indirimimiz bulunmaktadır. Erken Rezervasyon indirimi acenta tarafından belirlenmiş kontenjan için geçerli olup, bu kontenjan bittiğinde fiyatlarımız kademeli olarak artış gösterecektir. Erken Ödeme için herhangi bir tarih bulunmayıp sadece belirli kontenjan içindir. Erken Al, Karlı Çık!

Tur Programı

1. Gün

İzmir, Trabzon, Soğuksu, Atatürk Köşkü, Sürmene, Of, Uzungöl Taşkıran

Acentamızın 1 Gün evvel bildireceği saatte Sabah İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘nda buluşuyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3240 sefer sayılı Saat: 07.40 uçuşu için check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. 2 saate yakın süren yolculuğumuzu sürdürüyor TRABZON ‘a ulaşıyoruz. (Ekstra) Uçak içindeki kahvaltı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Alana iniş yaptıktan sonra tur aracımızdaki yerlerimizi alarak, Soğuksu sırtlarında Kostantin Kabayanidis tarafından 1890 yılında yaptırılıp, 1930 yılında Trabzon Özel İdaresince Atamıza hediye edilen ve vasiyetini yazdığı Atatürk Köşkü 'nü ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon ’a özgü gümüş, hasır, kazaziye ve telkâri sanatının hikayesini dinleyeceğimiz sunumu izliyoruz. Alışveriş için alacağımız kısa serbest zaman sonrası Maçka yolları taşlı!..” diyor ve yönümüzü MAÇKA ’ya çeviriyoruz. Karadeniz’in özgün bitki örtüsüyle büyülendiğimiz muhteşem doğasının eşliğinde, yeni yollarında ilerlerken COŞANDERE ’nin can verdiği ALTINDERE MİLLİ PARKI ’na hayran oluyoruz. Ardından hem tarihi hem de doğasıyla bizi şaşırtacak dünyaca ünlü SÜMELA MANASTIRI ’na ulaşıyoruz. Bu keyifli ziyaret ardından SÜRMENE ‘ye ulaşarak, ustasından bıçağın yapılış hikayesini dinliyor ve alışverişlerimizi yapıyoruz. Sonrasında ÇAY FABRİKASI ’na gidiyoruz. Fabrikada yapraktan pakete giden yolculuğunu dinlerken, çaylarımızı yudumluyor ve minik bir keyif yapıyoruz. Günümüzü keyifle ve yorgunlukla tamamlıyor, Uzungöl Yaylası Taşkıran Mevkii 'ndeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama UZUNGÖL Taşkıran Mevkii 'ndeki otelimizde.

Sümela Manastırı T.C.Kültür Bakanlığına bağlı bir ören yeri olup tur programlarının yayınlandığı tarihlerde Restorasyon bilgisi ile yayına alınmıştır. Gezilmesine müsaade edilirse ancak gezilebilecektir. Aksi halde dışarıdan görüntüleyebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

2. Gün

Uzungöl Taşkıran Mevkii, Uzungöl Üst Yayla, Haldızen (Demirkapı)) Yaylası Turu, Dursun Ali İnan Müzesi, Ayder Üst Yayla, Çamlıhemşin, Palovit Şelalesi, Zipline & Rafting, Salıncak, Gelin Tülü Şelalesi, Ayder Yaylası

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, UZUNGÖL YAYLASI için hareket ediyoruz. Yaklaşık 1090 mt yükseklikteki etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan, Karadeniz’in turizme açılan ilk yaylasında yürüyüş yapıyoruz. (EKSTRA TUR: Uzungöl Üst Yayla, Haldızen (Demirkapı)) Yaylası Turu 'na çıkıyoruz. Uzungöl 'ü besleyen set gölleri manzaraları eşliğinde bir köy yolculuğu bizleri bekliyoruz. SALINCAK Aktiviteleri ile fotoğraflarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Turumuzun bitiminde Uzungöl 'e iniyoruz. Bu konuda öncülük etmiş kişilerden birisi olan DURSUN ALİ İNAN tarafından yaptırılmış, 4000 metre kare alana kurulu, üç ana bölümden oluşan müzede, yöresel mimariye bağlı kalınarak yapılan ahşap Uzungöl evi, Dursun Ali İnan’ın otuz yıldır topladığı yöresel- arkeolojik eserler ve doğadan topladığı ağaç köklerinden yaptığı heykeller ve mobilyalar ile Uzungöl ’ün tarihi, kültürü, coğrafyası, faunası, florası, sosyal yaşamı anlatan UZUNGÖL DURSUN ALİ İNAN MÜZESİ ‘ni gezme şansını da yakalıyoruz. Büyüleyici manzarasına tanıklık edeceğimiz minik yürüyüşün ardından yayladan iniyoruz. Rivayete göre; Mitolojide “Tanrı’nın kendine ayırdığı topraklar” diye geçen Fırtına’dan başlayıp Kaf Dağı’na kadar devam eden Colchis bölgesinin de içinde bulunduğu vadiye giriş yapıyoruz. Ardeşen yolunu takip ediyor; Hala, Palovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen ünlü FIRTINA VADİSİ ’nin etkileyici manzarasına tanıklık ediyoruz. ÇAMLIHEMŞİN mevkiine ulaştıktan sonra minibüslerle (EKSTRA TUR: Ayder Üst Yayla Turu) vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK” larını da görüntüledikten sonra, ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin de yapıldığı köye gidiyoruz. Yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE ’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ ’ni görmeye gidiyoruz. Karadeniz’in yaşayan köylerini, girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekasına, orijinal SERENDER (Nayla) ’lerinden KARAYEMİŞ ’lerine kadar vadiyi ve uzaktan görünen köyleri keyifle izliyoruz. Ardından dileyen konuklarımız ile FIRTINA DERESİ ’nin en keyifli aktivitelerinden (ekstra aktivite) ZİPLİNE ve RAFTİNG aktivitelerini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Ayder Yaylası ‘na ulaşıyor, GELİN TÜLÜ ŞELALESİ ’ni görüntülüyoruz. Kaçkar Dağları’nın eteğinde her zaman yeşil kalan ladin ve çam ağaçlarının, sarıdan kırmızıya dönüşen gürgen, kayın ve köknar ormanlarının arasında KONAKLAMAK ayrıcalığına bizler de ortak oluyoruz. Bu zevkli turumuzun ardından yayladaki otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Ayder Yaylası Merkezi ‘ndeki otelimizde.

3. Gün

Ayder Yaylası, Huser Yaylası, Bulut Denizi, Salıncak Keyfi, Artvin-Borçka, Karagöl, Rize Bezi, Trabzon, İzmir

Sabah kahvaltımızı yayladaki otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle birlikte (EKSTRA TUR: Huser Yaylası Turu) ‘na (ekstra) çıkıyoruz. Huser bize; Ayder ’in sol tarafını tutan dağlarda, tüm yaylaları izleme fırsatı sunacak. Güneşin de bizden yana olması durumunda eşsiz bir deneyime birlikte imza atacağız. Güneyde Kaçkar Altıparmak Dağları'ndan başlayıp, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavron ve Kaçkar Verçenik Dağları'na kadar kesintisiz manzarası, ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavron Vadileri, arkanızda Karadeniz sahil şeridi, karşınızda Hazindak ve Pokut Sal sırtları ile 0 mt’den 4000 m’ye kadar her yeri görebileceğimiz esşiz manzarası ile büyülendiğimiz yaylada, seyrine doyamayacağımız manzaralar eşliğinde tururumuzu tamamlıyoruz. Yayladan inmeden BULUT DENİZİ manzarası eşliğinde SALINCAK ‘da fotoğraf çekilmeyi atlamıyoruz. Tura katılmak istemeyenler yaylanın sabah dinginliğinde serbest vakit geçirebilirler. Belirlenen saatte yayladan iniyoruz. BORÇKA ‘ya doğru yolculuğumuz sürüyor ve ARTVİN-BORÇKA ‘dan dileyen misafirlerimiz ile tura çıkıyoruz. ARTVİN-BORÇKA ’da (EKSTRA TUR: Minibüslerle Artvin-Borçka Karagöl Turu) bizleri bekleyen minibüslerimize geçiyoruz. Ağaçların süslediği, BARDNALA, KORPA, RUSMANİ ve MAİSUR ŞELALE ’lerinin ses verdiği yolda keyifle ilerliyor ve göle ulaşıyoruz. Yürüyüş yaparak kullanacağımız serbest zamanın ardından tekrar minibüslerimize geçiyor ve otobüsümüze dönüyoruz. Karagöl ziyaretimizin ardından yolumuz üzerinde yöre halkının geçimini sağlamak amacıyla kurulan RİZE BEZİ ALIŞVERİŞİ için mola veriyoruz. Ünlü RİZE BEZİ ‘ni yakından tanıma fırsatı bulduğumuz kısa alışveriş molası sonrası Karadeniz ‘in kıyısı boyunca keyifle yolculuğumuzu sürdürüyoruz. TRABZON Merkez 'e varıyor ve uçak saatinden önce akşam yemeği (esktra) molası veriyoruz. Ardından TRABZON HAVALİMANI 'na transfer oluyor ve check-in bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. SunExpress Hava Yolları 'na ait XQ9271 Sefer sayılı Saat: 22.50 uçuşu ile İZMİR 'e olan uçuşumuza katılıyoruz. 2 saate yakın süren yolculuk sonrasında İZMİR 'e ulaşıyoruz. Bir başka yolculukta birlikte olmak dileği ile vedalaşıyoruz. Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (09:00)

Tur Hareket Tarihleri:
11 Temmuz

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
11.07.20224.099,00 TL
3.399,00 TL
- 4.099,00 TL
3.399,00 TL
0 - 6 Yaş 2.499,00 TL
7 - 12 Yaş 2.999,00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Kurban Bayramı, Uçakla Butik Karadeniz ve Yaylalar Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME / UYARILAR

 • Turumuzun süresi 3 gün 2 gece olup otel konaklaması 2 Gece’dir.
 • Acentamız Covid-19 Tedbirlerini uygulamakta olup, bakanlıkça esnetilen kurallar aynı oranda tur satışına yansıtılacak olup tedbirler iptal edilebilir
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Yol trafiği, yoğunluğu, yoğun yağış, sel, heyelan, bayram ve özel gün yoğunluğu sebebi ile rehber insiyatifiyle değişikliğe gidilebilir veya gezi noktalarından bazıları komple iptal edilebilir.
 • Yayla gezilerinde günlük kıyafet için portatif el çantası veya sırt çantası bulundurulması tavsiye olunur.
 • Hava değişiklikleri tahmin edilemediğinden, şemsiye, yağmurluk ve kalın hırka bulundurulması tavsiye olunur.
 • Yayla yürüyüşleri için rahat ayakkabı ve spor giysiler seçilmesi tavsiye olunur.
 • Fotoğraf ve video makineleri için yedek pil ve hafıza kartı bulundurulması tavsiye olunur.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.