Ana Sayfa Turlar Cruise 5* Deluxe Amadeus Riva ile Kuzey Ren Nehri ve Lale Zamanı
Tur Kodu: Gncintw03

5* Deluxe Amadeus Riva ile Kuzey Ren Nehri ve Lale Zamanı

***2023 Yapımı En Yeni Gemi***

Amsterdam – Arnhem – Middelburg – Ghent (Brugge) – Antwerp (Brüksel) – Rotterdam (Keukenhof Bahçeleri) – Amsterdam Uçak 7 Gece 8 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Havalimanı Schengen

Dünya’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan 5* Deluxe Amadeus Riva gemisi 2023  senesinde suya indirilmiştir. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 158 yolcu kapasitelidir. Toplam 46 personelin görev yaptığı Deluxe Amadeus Riva  filonun en şık gemilerinden birisi olup tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde Multimedya TV, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

Tur Programı

1. Gün
1. Gün
İstanbul - Amsterdam

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 07:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1957 no’lu sefer ile 10:45’ de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13:20’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam limanındaki gemimize transfer ve gemiye check-in işlemleri.. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz akşam yemeği sonrası demir alarak seferine başlayacak. 

2. Gün
2. Gün
Arnhem ( Hollanda )

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 07:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1957 no’lu sefer ile 10:45’ de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13:20’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam limanındaki gemimize transfer ve gemiye check-in işlemleri.. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz akşam yemeği sonrası demir alarak seferine başlayacak. 

3. Gün
3. Gün
Middleburg ( Hollanda )

Keyifli bir sabah kahvaltısı sonrası öğle yemeğinden hemen önce gemimiz Middleburg’a yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Ortaçağ Kenti Middelburg ve Hollanda Deltası Baraj Turu’na katılabilirler. Gemimiz akşamüzeri demir alarak seferine devam 

4. Gün
4. Gün
Ghent _ Brugge ( Belçika )

Geceyarısından sonra Ghent’e yanaşacak gemimizde sabah alacağımız kahvaltı sonrasında, dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tüm gün sürecek Brugge & Ghent turuna katılabilirler. Belçika’nın en rağbet gören iki limanını çok beğeneceğinizden eminiz. Gemimiz akşam saatlerinde Antwerp’e doğru demir alacak.

5. Gün
5. Gün
Antwerp _ Brüksel ( Belçika )

Gemide alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği  Antwerp &  Brüksel Şehir Turu’na katılabilirler. Simge yapı Atomium ve Brüksel Şehrinin ziyareti sonrası Antwerp eski şehri yürüyerek keşfedebilirsiniz. Tur sonrası gemimiz akşam yemeği esnasında  Rotterdam’a doğru  hareket edecek .

6. Gün
6. Gün
Rotterdam ( Hollanda )

Sabah erken saatlerde tarihi liman kenti olan Rotterdam’a yanaşacak gemimizde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve tüm gün sürecek olan Rotterdam & Delft & Keukenhof Bahçeleri Turu’na katılabilirler. Akşam yemeği saatlerinde Amsterdam’a doğru demir alacak gemimizde bu akşam Kaptan’ın Gala Yemeği’ne davetlisiniz

7. Gün
7. Gün
Amsterdam ( Hollanda )

Gemimiz bu sabah erken saatlerde Amsterdam’a yanaşacak. Sabah alınan kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Amsterdam Şehir & Volendam Turu’na katılabilirler.Bu akşam gemimiz Amsterdam Limanı’nda demirleyecek. Dilerseniz bu gece ışıklar altında Amsterdam’ın hareketli gece hayatına göz atabilirsiniz.

8. Gün
8. Gün
Amsterdam - İstanbul

Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Amsterdam Havalimanı’na transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1958 no’lu sefer ile saat 14:45’te Istanbul  Havalimanı’na uçuş. Türkiye saatiyle 19:10’da  varış ve  turumuzun  sonu.

Ekstra Tur Seçenekleri


Yardımcı Olabilir miyiz?

Aradığınız tatili bulamadınız mı? Bizi arayın veya aranma talebi bırakın yardımcı olalım

Türkiye'nin Her Yerinden
08504412525
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • 5* Deluxe Amadeus Riva gemisinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
 • THY ile İstanbul Havalimanı - Amsterdam -  İstanbul Havalimanı arası tarifeli seferler ile uçuşlar 
 • Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
 • Gün boyu lounge da yer alan self servis olarak çay, kahve ve su
 • 5 çayı ve geceyarısı ikramları
 • Akşam yemekleri ile ikram edilen kırmızı / beyaz şarap
 • Havalimanı liman arası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti (20 kişi olması durumunda)
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 15 €)
 • Rehberin veya geminin düzenleyeceği ekstra turlar
 • Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar
 • İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (Kişi başı 35 €, 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Vize ücretleri (Schengen)

 

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


5* Deluxe Amadeus Riva ile Kuzey Ren Nehri ve Lale Zamanı Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları

İptal şartları; konfirme itibariyle pp 100 eu hizmet bedeli, 120 -90  gun kala  %25, 90-60 gün kala  %50, 59-30 gun %75, 29-0 gun %100 seklindedir.Uçak bileti ayrıca hesaplanmaktadır.


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Amadeus Riva Hakkında

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Limanlar

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.