Yılbaşı, Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

***** YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI *****

ABANT & KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ

BOLU, MAŞUKİYE, KOCAELİ, GÖLYAZI, ULUABAT GÖLÜ

TÜRKİYE'NIN ÖNDE GELEN HOTEL GRUPLARINDA KONAKLAMA AYRICALIĞINI EKONOMİK FİYATLARLA SİZLERE YAŞATMAYA DEVAM EDİYORUZ... GENÇAYSTAR TRAVEL FARKIYLA...

5*the NESS TERMAL HOTEL, KOCAELİ
Otelin Yılbaşı Program ve Menusu için Tıklayınız...

YILBAŞI GALASI + LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ + CANLI MÜZİK + EĞLENCE
(TERMAL HAVUZ + HAMAM + SAUNA + BUHAR BANYOSU)

YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI: 29 ARALIK – 01 OCAK 2020 3 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: ***YOLCULUK*** | 1.GÜN: BOLU, ABANT GÖLÜ, KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, KOCAELİ

1.GECE: ***YOLCULUK***

Saat: 20.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 20.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 20.25 ’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 20.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 20.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 21.30 ’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. BALIKESIR, SUSURLUK, BURSA, İZMİT üzerinden kısa molalar eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

1.GÜN: BOLU, ABANT GÖLÜ, KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, KOCAELİ

Sabah erken saatlerde Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, öncelikle tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzaralarını insanlardan esirgemeyen ABANT GÖLÜ ‘ne gidiyoruz. Kış ve karın yakıştığı gölün etrafında gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz göl kenarına bizden bir hatıra bırakmak için kardan adam yapabiliriz. Rehberimizin belirlediği saatlerde araçtaki yerimizi aldıktan sonra, Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA ’ya gidiyoruz. Kar’ın, kışın, kayak’ın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Dileyenler cafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen konuklarımız kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Buradaki molamız öğleden sonra saatlerine dek sürecek. Eski ve yeni tüm kayak severler için iyi bir parkur olan KARTALKAYA ’da geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından bu kez de Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimiz doğru yol alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KOCAELİ ‘deki otelimizde.


2. Gün: BOLU, KARTEPE KAYAK MERKEZİ, MAŞUKİYE, KOCAELİ *** SPA KEYFİ ***

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra İstanbul halkının gözde kayak merkezlerinin olan KARTEPE ’ye ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. 2. Beyaz durağımız olan KARTEPE ’de rehberimiz ile belirleyeceğimiz saate kadar serbest zamanda karın, kışık, kayak merkezinin tadını çıkarıyoruz. Daha sonra Aşık ile Maşuk’un hikayelerinde olduğu gibi aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE ’de yemeğimizi alıyor ve KOCAELİ ’deki otelimize yerleşiyoruz. Sıradaki otelimiz KOCAELİ ‘nin en iyi ve en yeni tesislerinden bir tanesi. Akşam yemeği saatlerine kadar otelin kapalı havuzundan, hamamdan, sauna ’dan ve otelin ücretsiz tüm aktivitelerinden faydalanarak 2 gün kar ile geçen günün ardından dinlenme imkanı buluyoruz. Yılbaşı için hazırlanıyoruz ve salondaki yerimizi alıyoruz. Limitsiz yerli içkili, özel gala programıyla şahane bir yılbaşı bizleri bekliyor olacak. Geceleme KOCAELİ ‘deki otelimizde.

***** MUTLU BİR YIL DİLERİZ. YOLUMUZUN TEKRAR KEŞİSMESİ DİLEĞİ İLE *****


3. Gün: KOCAELİ, BURSA, ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve BURSA ’ya ulaşıyoruz.  Ardından BURSA ’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilirler. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek ULUDAĞ ’a veda ediyor ve yemeğe gidiyoruz. Sonrasında çaylarımızı içmek için ULUABAT GÖLÜ ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve İzmir’e hareket ediyoruz. Bir dahaki GENÇAY STAR TRAVEL organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

NOT: Kış şartları, yol kapanması, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber insiyatifinde programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapılabilir. Tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (20:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (20:15)
 • Bostanlı İskele Önü (20:25)
 • Ksk Anıt (20:30)
 • Lozan Meydanı (20:45)
 • Üçyol Meydanı (21:00)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (21:30)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Yılbaşı, Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • 19.30 TRIO KARŞILAMA 
 • 20.00 KAPI AÇILIŞ MİSAFİRLERİN YERLEŞMESİ 
 • 20.30 FASLI ŞAHANE 
 • 21.30 90'S POP PERFORMANS 
 • 22.30 SÜRPRİZ ÇEKİLİŞLER 
 • 23.00 GÜL ÖZGÜNEL ALTIN PROJECT 
 • 90'S POP PERFORMANS 
 • 02.00 FİNAL
   
 • Önemli Not: Acentamız tüm şartları sağlamış olmasına rağmen otellerle ilgili yaşanacak olan problem ve ön görülemeyen nedenlerle, aynı kalite korunmak kaydı ile değişiklik olabilir. Tura çıkmadan otellerinizi 1 gün önce acentamızdan teyit edebilirsiniz.

 

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Tur anında odaları DBL SNGL şeklinde ayırmak veya değiştirmek mümkün değildir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. 1 Oda da 2. Çocuk Tam ücret öder.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.