Uçakla Butik Mardin & Midyat & Hasankeyf Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın!

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

ERKEN REZERVASYON FIRSATI
ODA BAŞI 200 ₺ İNDİRİMLİ SÜPER FİYAT!

AKLIMIZDA YER ETMİŞ ŞEHİRLER

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE MARDİN GİDİŞ BATMAN DÖNÜŞ.
MARDİN’E UÇUŞ AYRICALIĞI İLE 1 TAM GÜN MARDİN TURU

Uçakla 2 Gece 3 Gün
Butik MARDİN & MİDYAT

Mardin, Deyrulzaferan Manastırı, Dara, Beyaz Su, Midyat,
Mor Gabriel Manastırı, Hasankeyf, Batman

Mardin, Special Class Hotel konaklama ayrıcalığı ile;
Sadece ismi değil konaklaması Butik program...

 

Mardin'e özgü mimarisiyle..
KAYA NİNOVA HOTEL

TUR HAREKET TARİHLERİ

1.tur: 12-14 Nisan (Gerçekleşti), 2.tur: 03-05 Mayıs (Gerçekleşti)3.tur: 20-22 Eylül (Gerçekleşti),

4.tur: 27-29 Eylül (Gerçekleşti), 5.tur: 04-06 Ekim (Gerçekleşti), 6.tur: 18-20 Ekim (son 2 kontenjan)

Bu turumuz size uymadıysa Gap ve Doğu kategorisindeki diğer turlarımızı listelemek için Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Mardin (Tam Gün Mardin Turu)

Sabah 05:00 ‘da İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI İç hatlar Terminalinde oluyor ve TC kimliklerimiz ile birlikte PEGASUS HAVA YOLLARI ‘nın kontuarlarından check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3060 sefer sayılı Saat: 06:00 uçuşu ile MARDİN ‘e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 2 saat süren yolcuğumuz sonrasında havalimanına iniyor, rehber ve aracımız ile buluşuyoruz. Rehberimizin yönlendirmesiyle aracımızdaki yerlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Kahvaltımızı (ekstra) Mardin’e özgü taş konaklardan birinde, yöresel lezzetler eşliğinde aldıktan sonra gezmeye başlıyoruz. Mor Behnam ile kız kardeşi Saro adına yapılan KIRKLAR KİLİSESİ ’ni ziyaretimiz ile başlıyoruz keşfimize. Ardından Artuklu ’nun güzel eseri ABDÜLLATİF CAMİ ’ne gördükten sonra yörenin tarihi ve kültürel zenginliklerini yansıtan, arkeolojik ve etnografik eserlerinin de sergilendiği MARDİN MÜZESİ ’ne gidiyoruz. Taş işlemeleriyle ünlü, zamanın önemli eğitim kurumlarından ZİNCİRİYE MEDRESESİ ile ziyaretlerimizi tamamlıyoruz. Tur bitiminde rehberimizin vereceği sürede serbest zaman alıyoruz. Mardin sokaklarında kaybolabilir, fotoğraflar çekebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Deyrulzaferan Manastırı, Dara, Beyaz Su, Midyat, Mor Gabriel Manastırı, Telkari Alışverişi, Mardin

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra; ilk olarak MARDİN ’in 5 km dışında bulunan, DEYRULZAFERAN MANASTIRI ’na gidiyoruz. 639 yıl boyunca Dünya Süryanileri ‘nin Patriklik Merkezi olan Manastır, 1937 yılında Süryani Patrikliği ‘nin Suriye ’ye taşınmasına rağmen hala Süryanilerin Hac Merkezi olarak kabul edilmektedir. Bu muhteşem yapıyı gezdikten sonra, MARDİN ‘in 30 km Güneydoğusunda bulunan yukarı Mezopotamya ’nın Efesi kabul edilen tarihi şehri DARA HARABELERİ ‘ne gidiyoruz. Burada çekeceğimiz onlarca fotoğraf ve anıyla birlikte yolumuzu bir tatil beldesini andıran, yeşilliklerin arasında buz gibi suların içinde, BEYAZ SU ‘da mola veriyoruz. Turumuzu tamamlayarak MİDYAT ‘a doğru yola çıkıyoruz. MİDYAT ’ın en güzel evlerinden biri olan VİLAYET KONUKEVİ, GELLUŞKE HANI gezdikten sonra, Süryani Kadim Cemaatinin ünlü ve büyük yapıtı, dünyanın ayakta kalan en eski Süryani Ortodoks Manastırı olan MOR GABRIEL (Deyrulumur) MANASTIRI ’nı keyifle ziyaret ediyoruz. Ardından gümüşün TELKÂRİ olarak ustalarının elinde dile geldiği MİDYAT ’da alışveriş için zaman aldıktan sonra serbest zaman alıyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Dileyen konuklarımız ile birlikte (ekstra) MARDİN ‘e has Reyhani Gecesi ‘ne katılabilir, eğlenebiliriz. Geceleme otelimizde.


3. Gün: Mardin, Hasankeyf, Batman, İzmir

Sabah kahvaltımızı erken saatlerde otelimizde aldıktan sonra, ilk durağımız; HASANKEYF. BATMAN ’a bağlı, Dicle Nehri’nin iki yakasını ayırdığı, Süryanice “KİFOS”, Osmanlıca “KAYALAR VE MAĞARALAR KENTİ” anlamındaki “HISN-I KEYFA” ya yani günümüzün HASANKEYF ’ine gidiyoruz. Hüzünlü kaderi ve çığlıklarına ortak olduğumuz kentteki ziyaretimiz sonrası, belki son defa ziyaret ediyor gibi veda ediyoruz HASANKEYF ‘e… Ardından BATMAN HAVA LİMANI ‘na transfer oluyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3071 sefer sayılı Saat: 13.15 uçuşu ile İZMİR ‘e geri dönüyoruz. Yüzlerce fotoğraf ve anıyı kaydedip bir başka Butik seyahatimizde sizlerle tekrar karşılaşmayı umut ediyor vedalaşıyoruz. HOŞÇA KALIN…

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı & PASAPORT ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS HAVA YOLLARI ile Mardin Gidiş, Batman Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Lüks Araçlarla Ulaşımlar ve Tüm Turlar
 • Belirtilen Otel ’de 2 GECE Yarım Pansiyon Bazında Konaklama
 • Otel ’de 2 Akşam Akşam Yemeği
 • Otel ‘de 2 Sabah Kahvaltısı
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • GENCAYSTAR Güvencesi
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Kaptan ve Rehber Bahşişleri
 • Reyhani Gecesi (İsteğe Bağlı…)
 • Seyahat Sigortası İptal Güvence Paketi 10 ₺
 • (65-80 Yaş Arası 20 ₺ olarak hesaplanmaktadır…)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (05:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Uçakla Butik Mardin & Midyat & Hasankeyf Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER HAKKINDA BİLGİ


TUR HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER

 • Çocuk indirimlerimiz bir odada konaklayan 2 yetişkin ile birlikte sağlanır. 1 Yetişkin yanında çocuk indirimi verilmemektedir. 1 Oda da sadece 1 çocuk için indirim sağlanmaktadır.
 • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir. Ancak otelin müsaitliğine göre rica edilebilir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.