Sömestr, Uçakla Batum & Ayder Kardanadam Şenlikleri Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Uçakla & Vizesiz Kimlikle Geçiş
GÜRCİSTAN, BATUM TURU

Ayder Kardanadam Şenlikleri

PEGASUS H.Y. İZMİR TRABZON GİDİŞ
SUNEXPRESS H.Y. TRABZON İZMİR DÖNÜŞ

Trabzon, Atatürk Köşkü, Batum Şehir Turu, Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Sürmene

SÖMESTR TATİLİ & AYDER KARDANADAM ŞENLİKLERİ
İÇİN ÖZEL TARİH, KISITLI KONTENJAN!

25-27 OCAK 2020, 2 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: İzmir`den Direkt Trabzon Uçuşu, Trabzon, Atatürk Köşkü, Gürcistan (Batum)

Saat: 04.30’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda oluyor, PEGASUS HAVA YOLLARI’na ait PC3240 sefer sayılı Saat: 06.00 uçuşu için check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. 2 saat’e yakın süren yolculuğumuzu sürdürüyor, Trabzon Havalimanı’na inişimizi gerçekleştiriyoruz. Bizi bekleyen rehber ve aracımıza yerleşiyoruz. (Ekstra) Sabah kahvaltı molasının ardından öncelikle şehri tepeden gören Soğuksu’ya çıkıyor ve Ata’mızın Trabzon’a gelişleri sırasında konakladığı ATATÜRK KÖŞKÜ ‘nü ziyaret ediyoruz. Ardından TRABZON ’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “KAZAZİYE” (Hasır Bilezik) hakkında bilgi almak için sunuma gidiyoruz. Sevdiklerimize ve kendimize Trabzon’a özgü hediye alma fırsatı bulduktan sonra, aracımıza geçiyoruz. Yolcuğumuzu kıyı boyunca YOMRA, SÜRMENE, İYİDERE, ÇAYELİ, PAZAR, FINDIKLI üzerinden sürdürüyor, GÜRCİSTAN sınır kapısının bulunduğu SARP ‘a ulaşıyoruz. Gerekli gümrük & geçiş işlemlerimizi tamamlayarak BATUM ‘a geçiş yapıyoruz. Batum’daki şehir turumuz devam ediyor olacak… İlk olarak evli çiftlere de şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ’ni görerek Gonio Sahilleri boyunca yolumuza devam ediyoruz. Panoramik turumuz boyunca; Ülkemiz topraklarında doğan ÇORUH NEHRİ ’ni, GÖNYE KALESİ ’nin ardından Batum Merkez’e ulaşıyoruz. Turumuza; ORTA CAMİİ, PIAZZA KULESİ, RUS & ERMENI ORTODOKS KİLİSELERİ, AVRUPA MEYDANI, ALTIN POSTLU KOÇ HEYKELİ, POSEIDON MEYDANI, ALİ ILE NİNO HEYKELİ, BATUM BULVAR PARKI ile turumuzu tamamlıyor, otelimize dönüyoruz. Dileyen konuklarımız ile birlikte Gürcü yemekleri ve müzikleriyle eğlenip akşam yemeğini alabileceğimiz GÜRCÜ GECESİ ‘ne katılabiliriz. (ekstra) Geceleme BATUM ‘daki otelimizde.


2. Gün: Batum, Ayder Yaylası, Ayder Yaylası `nda Kardanadam Şenlikleri, Ayder Yaylası Konaklama

Sabah kahvaltımızı erken saatlerde otelimizde aldıktan sonra Masallar ülkesindeki şatoları andıran Otel ve Kamu Binaları’na kadar bizleri mimarisi ile büyüleyecek BATUM ’a veda ediyoruz. SARP SINIR KAPISI ’nda geçiş işlemlerini tamamlayarak ülkemize giriş yapıyoruz. Sıradaki durağımız Karadeniz Yaylaları içerisinde en keyiflilerinden birisi olan; AYDER YAYLASI. Bu sefer yaylaya karlı görüntüler altında ve yüzlerce kardanadam arasında ulaşmış oluyoruz. Binlerce insanın akın ettiği yaylada etkinlikler ve daha önce görmediğiniz aktivitelerle dolu bir gün geçiriyoruz. Bizde Acenta misafirlerimizle hatıra bir kardanadam yapmayı ve fotoğraf çekilmeyi ihmal etmiyoruz. Konaklama AYDER YAYLASI ‘ndaki otelimizde.

Önemli Uyarı: Bugün Ayder ‘e çıkışta bir konvoy ve trafik yoğunluğu yaşanabilir. Bu nedenle varışımız planlanandan geç olabilir. Bu durumda acentamızın bir insiyatifi bulunmamaktadır.


3. Gün: Gürcistan, Batum, Sarp, Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Sürmene, Trabzon, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra AYDER YAYLASI ‘na veda ediyoruz. Dönüş yolunda FIRTINA DERESİ ‘de tarihi köprülerde mola veriyoruz. Yolcuğumuzu sürdürerek SÜRMENE ’ye gidip, yöreye özgü SÜRMENE BIÇAĞI ‘ndan satın alma fırsatı buluyoruz. Sürmene’den yola çıkarak Trabzon Havalimanı’na transfer oluyoruz. Gerekli bagaj, check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI ‘na ait XQ9171 sefer sayılı uçuşu ile Saat: 12.40 uçuşu ile İzmir’e uçuyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonun tekrar buluşmayı umut ediyor, vedalaşıyoruz.

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (04:30)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Sömestr, Uçakla Batum & Ayder Kardanadam Şenlikleri Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

KONAKLAMA BİLGİSİ

 • GÜRCİSTAN, BATUM, 5*EUPHORIA RESORT HOTEL & CASINO -> 
 • AYDER YAYLASI, NATURA LODGE YAYLA OTELİ -> 
 • Acenta tüm şartları sağlamış olmasına rağmen aynı kategori ve standart korumak kaydı ile değişiklik olmaktadır. Söz konusu değişikliği, eğer var ise turdan 1 gün evvel acentamızdan teyit edebilirsiz.
 

GÜRCİSTAN, BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 • Gürcistan’a vizesiz ve pasaportsuz geçiş muafiyeti sayesinde sadece TC Kimlikleri ile yapılmaktadır. 
 • Ehliyet, geçici kimlik yazısı ve diğer kimlik kartları ile geçiş yapılamamaktadır.
 • Nüfus Cüzdanları için sadece Çipli ve Yeni Tip kimlik geçerlidir. Eski tip kimlik ile geçiş mümkün değildir.
 • Ayrıca eğer varsa, geçerli pasaportunuzu da yedek bir önlem olarak yanınızda bulundurabilirsiniz.
 • Gürcistan geçişleri için 18 yaş altı misafirlerimizin Anne ve Babasının yanında olması gerekmektedir. Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Gürcistan’a geçişleri için Noter den onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir.
 • Gürcistan gümrüğünden ülkeye her türlü ilaç sokulması yasaklanmıştır.
 • Tüm bu uyarılara rağmen Türkiye ya da Gürcistan polisinin geçisinize izin vermemesi nedeniyle geçiş yapamazsanız;
 • Acentamızın Gürcistan, Batum konaklamasını ya da operasyonu iptal / değişiklik / erteleme şansı bulunmamaktadır.
 • Hopa ya da civarı konaklamalar için yardımcı / yönlendirici olabilir. Fakat böyle bir operasyonda ödeme ve sorumluluk misafire aittir.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.