Kuzey Balkan & Orta Avrupa Turu 7 Ülke 15 Şehir Tur Programı

ERKEN REZERVASYON SON FIRSATLAR

OTOBÜS İLE ADIM ADIM
KUZEY BALKAN & ORTA AVRUPA TURU

 7 ÜLKE, 15 ŞEHİR BİR ARADA
YUNANİSTAN, SIRBİSTAN, MACARİSTAN,
ÇEK CUMHURİYETİ, AVUSTURYA, SLOVAKYA, BULGARİSTAN

Kavala, Selanik, Niş, Belgrad, Budapeşte, Estergon, Visegrad, Szentendre, Bratislava, Prag, Karlovy Vary, Český Krumlov, Viyana, Novisad, Sofya, Edirne

TUR HAREKET TARİHLERİ (BİRDEN FAZLA TARİH ÇIKIŞLI) 9 GECE – 10 GÜN

20 Nisan 2018 Cuma (23 Nisan Tatili), 18 Mayıs 2018 Cuma (19 Mayıs Tatili), 14 Haziran 2018 Perşembe (Ramazan Bayramı),
22 Haziran 2018 Cuma, 29 Haziran 2018 Cuma, 13 Temmuz 2018 Cuma, 27 Temmuz 2018 Cuma, 3 Ağustos 2018 Cuma,
17 Ağustos 2018 Cuma (Kurban Bayramı), 7 Eylül 2018 Cuma

SELANİK & BELGRAD & NİŞ OLMAK ÜZERE 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ
OTELLER’DE FİYATA DAHİL!
EKSTRA TUR SATMIYORUZ! YOL GÜZERGAHINDAKİ TÜM ŞEHİR TURLARI DAHİL!

Kalkış Yerleri: Saat 16.30’da ÜÇKUYULAR (Shell İstasyon Karşısı), Saat: 17.00’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 17.15’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 17.30’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 17.45’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 18.00’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 18.15’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü)
PROGRAM
1. Gün: Yolculuk [-TÜRKİYE-]
Akşam Saat 16.30’da ÜÇKUYULAR (Shell İstasyon Karşısı), Saat: 17.00’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 17.15’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 17.30’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 17.45’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 18.00’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 18.15’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü) önünden siz değerli yolcularımızı alarak Edremit, Akçay üzerinden Lapseki’ye ulaşıyor. Feribotla kısa bir deniz yolcuğu yaparak karşıya geçiyor ve molalar vererek yolculuğumuzu sürdürüyoruz. (Yolculuğumuz Menemen, Aliağa, Şakran, Dikili, Ayvalık, Akçay ana yolu üzerinden sürmektedir. Bu güzergah üzeri katılmak isteyen misafirlerimiz acentamızdan bilgi alabilirler…)

2. Gün: İpsala, Kavala, Selanik [-TÜRKİYE-> YUNANİSTAN-]
Sabaha karşı İpsala sınır kapısındaki gümrük ve pasaport işlemlerimizden sonra YUNANİSTAN 'a giriş yapıyoruz. Çok erken saatlerde Kavala yakınlarında alacağımız sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından KAVALA ’ya ulaşarak turumuza başlıyoruz. Yapacağımız şehir turumuzda; KAVALA KALESİ, 19 YY. NEO KLASİK DÖNEMİ YAPILARI ‘nı, SU KEMERİ ’ni ve ST.NICHOLAS KİLİSESİ (İBRAHİM PAŞA CAMİSİ) ‘ni panoramik olarak görme fırsatını buluyoruz. Ardından Eski Osmanlı evlerinin süslediği sokaklarda yürüyerek İMARETHANE ’yi ve KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA EVİ ‘ni görüyoruz. Heykeli önünde kısa bir mola verdikten sonra EKKLISIA KIMISI THEOTOKU KİLİSESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından otobüs ile yolculuğumuzu sürdürüyor, SELANİK ’e ulaşıyor ve SELANİK ’te şehir turumuza başlıyoruz. Yunanistan’ın en önemli kiliselerinden birisi olan, AYA DIMITRIOS KİLİSESİ, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN EVİ, SELANIK KALESİ, OSMANLI ve BIZANS ESERLERİ ‘ni, KORDON, BEYAZ KULE, DÖNER KULE, FUAR MERKEZİ ’ni görüyoruz. Kısa bir dinlenme molası verip SELANİK ’in kafeleri ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp, kahve molası verdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız ile birlikte yunan mutfağının enfes lezzetlerinin, müzikleri ile sunumunun yapıldığı geleneksel eğlencesi Yunan Tavernası’na gidiyoruz. (Eğlence Aktivitesi -1). Geceleme SELANİK ’deki otelimizde.

3. Gün: Selanik, Niş, Belgrad [-YUNANİSTAN-> SIRBİSTAN-]
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. NİŞ güzergahını takip ederek, SIRBİSTAN ’ın başkenti BELGRAD ’a doğru yol alıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern BELGRAD ’da turumuza başlıyoruz. SIRP ORTODOKS KİLİSESİ ’nin kurucusu St.Sava’ya atfedilen KATEDRAL ’i ziyarete gidiyoruz. Bu arada panoramik tur yaparak şehir içinde BELGRAD GÖKDELENLERİ ‘ni, HÜKÜMET BİNALARI ‘nı, PARLAMENTO ‘yu, Nato’nun bombaladığı GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI ve POLİS MERKEZİ ’ni görüyoruz. NİKOLA PAŞİÇ MEYDANI ’nı, TERAZİYA MEYDANI ‘nı ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz KNEZ MİHAJLOVA ANITI ’nın da yer aldığı REPUBLİCA MEYDANI ’nı gördükten sonra ÜNİVERSİTE MEYDANI ’nda aracımızdan inerek eski şehir üzerindeki turumuza başlıyoruz. Kültür ve sanat şehri olan BELGRAD ’ın şehir yaşantısını hissetmek ve hareketliliğine ortak olmak için KNEZ MİHAJLOVA CADDESİ ’nde alacağımız serbest zaman sonrası Kalemegdan turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; ANAHTAR TESLİM ANITI, BALIKÇI HEYKELİ, FRANSIZ ÖZGÜRLÜK ANITI, ROMA DÖNEMİ SURLARI, KARA GEORGE ve İSTANBUL KAPILARI, DAMAT ALİ PAŞA TÜRBESİ, VİCTOR ANITI, SOKULLU MEHMET PAŞA TÜRBESİ ’ni görüyoruz.  Şarkılara, marşlara konu olan ve ülke ülke gezen TUNA NEHRİ ’nin SAVA NEHRİ ile güzel buluşmasına şahitlik ettikten sonra bu etkileyici olağanüstü manzara ile bugünkü turumuzu sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama BELGRAD 'daki otelimizde. (Akşam yemeği otel’de fiyatlarımıza dahildir.)

4. Gün: Belgrad, Budapeşte [-SIRBİSTAN-> MACARİSTAN-]
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Sıradaki durağımız MACARİSTAN ’ın Başkenti BUDAPEŞTE. Orta Avrupa’nın küçük Parisi“ olarak bilinen Budapeşte Macar kültürünü yansıtmasının yanında Avusturya ve Osmanlı izlerini de taşır. BUDAPEŞTE ŞEHIR TURU ’nda; KAHRAMANLAR ANITI, ANDRASSY ve RAKOCZI CADDELERİ, ULUSAL OPERA BINASI, Neo-Gotik mimarinin en harika örneklerinden ve Dünya’daki en görkemli Parlamento binalarından biri olan PARLEMENTO BİNASI, kıyısı ve köprüleriyle TUNA NEHRİ (ZINCIR KÖPRÜ), BUDİN KALESI ve MATHIAS KİLİSESİ, şehre ve Tuna‘ya yukarıdan bakan GELLERT TEPESİ, CITADELLA ve etrafındaki önemli yapıları kapsayacak. Turumuz sonra otele transfer oluyoruz. Akşam dileyen konuklarımız ile birlikte (Eğlence Aktivitesi -2) TUNA NEHRİ BUDAPEŞTE TEKNE TURU’nu gerçekleştirip, hatıralarımıza unutulmayacak bir tura katılıyoruz. Tuna’nın incisi; BUDAPEŞTE ’yi seyretmek için olmazsa olmazlardan birisi olan Tuna’da gerçekleşecek olan tekne turudur. Buda ve Peşte’yi ayıran bu devasa nehirde, ZİNCİRLİ KÖPRÜSÜ‘yle, gece aydınlatmasıyla, Avrupa ’nın en iyi ışıklandırılan kentleri arasında yer alan BUDAPEŞTE ’den gözünüzü alamayacaksınız. Turumuzun tamamlanmasının ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme BUDAPEŞTE ’deki otelimizde.

5. Gün: Budapeşte “Estergon & Visegrad & Szentendre” [-MACARİSTAN-]
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, tüm misafirlerimiz ile birlikte tam gün olarak gerçekleşen ESTERGON & VİSEGRAD & SZENTENDRE TURU. Estergon Budapeşte’den 65 km uzaklıkta şirin bir Tuna şehri ve Tuna’nın Macar topraklarına girdiği yer. Aynı zamanda Macarların eski başkenti. Burada ESTERGON BAZİLİKASI ’nı ve Osmanlı’dan kalan kale kalıntılarını gezeceğiz. İkinci durağımız yeşili ve doğasıyla, güzel Tuna manzarası ile VİSEGRAD ŞEHRİ. Budin Kalesinden sonra Ronesans’ın Macar topraklarında görüldüğü ilk yer burası. Lezzetini kolay kolay unutamayacağınız Öğlen yemeğimizi de Rönesans atmosferinde bu güzel kentte alacağız. (öğle yemeği ekstradır.) Üçüncü noktamız, meşhur Macar el işlerinin, örtülerin, Dünyaca ünlü tanınmış Macar porselenlerinin, palinkalarin, şarapların, paprikaların, hediyelik eşyaların vb. satıldığı küçük bir sayfiye kasabası olan SZENTENDRE olacak. Sonrasında turumuzu tamamlıyoruz. Dileyen konuklarımız ile Macaristan denilince akla gelen müziği ve şarabı ile ünlü müzikli, yemekli (Eğlence Aktivitesi -3) ÇİGAN GECESİ EĞLENCE PROGRAMI ’na katılıyoruz. Geceleme BUDAPEŞTE ’deki otelimizde.

6. Gün: Budapeşte, Bratislava, Prag [-MACARİSTAN-> SLOVAKYA-> ÇEK CUMHURİYETİ-]
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. SLOVAKYA’nın TUNA BOYUNDAKİ BAŞKENTİ BRATİSLAVA. Tüm misafirlerimiz için ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan, BRATİSLAVA’DAKİ ŞEHİR TURUMUZ; ESKİ ŞEHİR MEYDANI, BRATİSLAVA KALESİ, MİCHALSKA BRANA, UFO KÖPRÜSÜ ve ULUSAL TİYATRO’ yu kapsıyor. BRATİSLAVA ’daki turumuzu bitirdikten sonra uzun bir yolculuk için yola çıkıyoruz. Orta Avrupa’nın incilerinden bir tanesi olan PRAG ‘a varışımızın ardından, PRAG ’da şehir turumuza başlıyoruz. Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti ve belki de dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan PRAG; sanatsal şehir atmosferiyle Avrupa’nın tam kalbinde yer alıyor. Avrupa’nın birçok şehrinin aksine Prag tarihi şehir merkezindeki kültürel miras dünya savaşlarının yıkımından zarar görmemiştir. Romantik ve puslu atmosferinin, her biri ayrı tarih kokan sokaklarının sizleri tarihin ve zamanın çeşitli dilimlerine çekeceği PRAG ŞEHİR TURU, muhteşem panaromik şehir manzarasıyla PRAG KALESİ (Eşsiz kale kompleksi), görkemli yapısıyla AZİZ VİTUS KATEDRALİ (ST.VİTUS CATHEDRAL), eski kale evlerinin içinde bulunduğu ALTIN SOKAK (ZLATA ULİCKA), üzerindeki heykelleriyle adeta bir açık hava müzesi gibi VLTAVA NEHRİ ’nden masalsı bir geçiş sağlayan KARL KÖPRÜSÜ (KARLUV MOST). Kendinizi orta çağ atmosferine kaptıracağınız, ESKİ ŞEHİR MEYDANI (STAROMESTKE NAMESTİ), en eski faal orta çağ astronomik saati olan Astronomik Saat (Orloj), Tyn Kilisesi ve Venseslas Meydanı’nı (Vaslavske Namesti) içine alan geniş bir tarihi turu tamamlıyoruz. Dileyen konuklarımız ile birlikte şehir turumuzu pekiştirmek adına planlanmış akşam (Eğlence Aktivitesi -4) açık büfe yemekli Vltava Tekne Turu. Panama kanallarının benzerini bu küçük nehirde görüp Prag manzaralarını birde Vltava’dan seyredeceğiz. Tekne gezisi müzik eşliğinde açık büfe yemekli gerçekleşmektedir. Geceleme PRAG ’daki otelimizde.

7. Gün: Prag, Karlovy Vary [-ÇEK CUMHURİYETİ-]
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, tüm misafirlerimiz için ücretsiz olarak TAM GÜN KARLOVY VARY TURU. KARLOVY VARY kaplıcalarıyla, içmeleriyle, doğası ve mimarisiyle ÇEK CUMHURİYETİ ’nin PRAG ’dan sonra en fazla turist çeken şehri. Kente sıcaklıkları ve mineral özellikleri farklı 12 termal bulunmaktadır. Kaplıcalarından çıkan buharla masalsı bir görünüme bürünen bu güzel şehirde ki turumuzu tamamlayıp yerel bir restoran da öğle yemeğimizi (öğle yemeği ekstradır.) alıyoruz. Yemeğin ardından hemen serbest zaman başlıyor. Çünkü giyimden ayakkabıya, amberden granat taşına, kristalden porselene kadar KARLOVY VARY lüks mağazalarıyla alışveriş için geniş ve PRAG ’a oranla daha ucuz imkânlar sunuyor. PRAG ’a geri dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam için dileyen konuklarımız ile birlikte müzikli, eğlenceli, yemekli (Eğlence Aktivitesi -5) ORTAÇAĞ GECESİ PROGRAMI ’na katılıyoruz. Avrupa’da benzerine rastlayamayacağınız bir program, orta çağ dönemine ait yaşamı size bu handa, Cadı ’dan günah çıkarılmasından, Fakir’in ateşle cesurca oynamasına, Kızların masalarda danslarına, Barbarların birbirleri ile kavgasına varıncaya dek unutulmaz bir şekilde yaşıyorsunuz. Rüya gibi bir gece sonrasında Ortaçağ ’a yaptığımız masalımsı yolculuk sonra eriyor ve otelimize geri dönüyoruz. Geceleme PRAG ‘daki otelimizde.

8. Gün: Prag, Český Krumlov, Viyana [-ÇEK CUMHURİYETİ-> AVUSTURYA-]
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Güzergâh üzerindeki CESKY KRUMLOV KASABASI TURU’na çıkıyoruz. ČESKÝ KRUMLOV; Çek Cumhuriyeti ’nde PRAG KALESİ ’nden sonra en büyük kale kompleksine sahip, iki menderes arasına kurulmuş olan masal şehirlerden bir tanesidir. CESKY KRUMLOV ’da görebileceğimiz yerler arasında gotik tarzdaki ST. VİTUS KİLİSESİ, CESKY KRUMLOV KALESİ ve KALE TİYATROSU bulunuyor. Turumuzun sonrasında sıradaki durağımız bu sefer Avusturya’nın başkenti VİYANA. VİYANA ŞEHİR TURU ’na çıkıyoruz. Viyana şehir turumuz esnasında; BİRLEŞMİŞ MİLLETLER BİNALARI, FRANZ KİLİSESİ, PRATER, HUNDERTWASSER BİNASI ‘nın ardından şehrin merkezi Ring çevresinde; UYGULAMALI SANATLAR MÜZESİ, HOFBURG SARAYI, GÜZEL SANATLAR MÜZESİ, DOĞA TARİHİ MÜZESİ, PARLEMENTO BİNASİ, BELEDİYE SARAYI, VİYANA ÜNİVERSİTESİ, BURG TİYATROSU, VOTİF KİLİSESİ ve BELVEDERE SARAYI ’nı görüyoruz. Turumuzu bitirip otelimize yerleştikten sonra; (Eğlence Aktivitesi -6) GRİZİNG MEYHANELERİ TURU programına katılıyoruz. Grinzing VİYANA ’nın kuzeyinde, Viyana’ya 19 yy. da dâhil edilmiş, eskiden beri bağları ile meşhur bir bölge. Burada ki restaurantların çoğu hala kendi şaraplarını kendileri yapıyorlar. Sizleri götüreceğimiz restaurantlardan birinde yerel Avusturya müzikleri dinleyecek ve Avusturya’nın snitzellerini yiyerek ev yapımı şaraplarının tadına bakacağız. Geceleme VİYANA ’daki otelimizde.

9. Gün: Viyana, Novisad, Belgrad, Niş [-AVUSTURYA-> SIRBİSTAN-]
Sabah çok erken saatlerde kahvaltımızı aldıktan sonra uzun bir yolculuk bizleri bekliyor. O nedenle erken saatlerde yola çıkıyoruz. Yol güzergahı üzerindeki; NOVİSAD ’a yani Macar özerk bölgesi olan VOYVODİNA ’ya gidiyoruz. Serhat yollarının merkezi olan bu KENT MEYDANI ’nı görüp, sonrasında yolumuz üzerinde 1699’da imzalanan KARLOFÇA ANLAŞMASI ’nın imzalandığı Karlofça topraklarına uğruyoruz. Karlofça barışı ile kaybettiğimiz toprakları almak için yaptığımız savaşlarda isim yapmış PETERVARADİN KALESİ ’ni görüp, Belgrad üzerinden NİŞ ’e hareket ediyoruz. Panoromik olarak; NISAVA NEHRI, KRAL MILAN MEYDANI, NİŞ KALESİ ’ni görerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama NİŞ ’deki otelimizde. (Akşam yemeği otel’de fiyatlarımıza dahildir.)

10. Gün: Niş, Sofya, Edirne, İzmir [-SIRBİSTAN-> BULGARİSTAN-> TÜRKİYE-]
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. VİTOŞA DAĞI ’nın eteğindeki başkent SOFYA 'ya ulaşıyoruz. Yürüyerek; BANYABAŞI CAMİİ ’ni, SERDİCA ANTİK KENTİ ’nin KALINTILARI ‘nı, MİLENYUM ANITI ’nı, NEDELYA KİLİSESİ ’ni, RUSKİ KİLİSESİ ’ni, HÜKÜMET BİNALARI ’nı, ÇAR OSVOBODİTEL ANITI ’nı, SOFYA ÜNİVERSİTESİ ’ni, AYASOFYA ’yı görerek ALEKSANDR NEVSKİ KATEDRALİ ’ni ziyaret ediyor, varıp pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından KAPIKULE sınır kapısından geçerek EDİRNE 'ye varıyoruz. EDİRNE ’yi ve şehrin merkezini panoramik olarak gördükten sonra, İZMİR 'e doğru yola çıkıyoruz. Yolda ki molalarımızın ardından gece geç saatlerde İZMİR 'de oluyoruz. Yorucu ve bir o kadar keyifli anılar biriktireceğimiz bir turdan ziyade bir serüveni geride bırakıyoruz. Bir başka organizasyonumuzda tekrar yolumuzun kesinleşmesi dileği ile vedalaşıyoruz. HOŞCA KALIN! ÖNEMLİ NOT: Sınır kapısı, feribot ve yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Otobüs ile Ulaşımlar ve Programdaki Tüm Turlar
 • İzmir’den İzmir’e Tüm Ulaşım ve Transfer Hizmetleri
 • Program’da Belirtilen Tüm Şehir Turları
 • Şehir Turları Esnasında Zorunlu Lokal Rehberlikler
 • Tüm Şehirlere Giriş Ücretleri
 • Oteller ’de 8 GECE Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Oteller ’de 3 Akşam Akşam Yemeği
 • (Selanik & Belgrad & Niş Konaklaması Akşam Yemekleri)
 • Oteller ‘de 8 Sabah Kahvaltısı
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • GENCAYSTAR Güvencesi
 • GENÇAYSTAR Otobüs içi İkramlar (Su, Çay, Kahve vs.)
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri & Molalar & Diğer Akşam Yemekleri
 • Kaptan ve Rehber Bahşişleri
 • Konaklama Turist Vergileri (*)
 • Ekstra Olduğu Belirtilen Her Türlü Hizmet (**)
 • Schengen Vize Bedeli (Sigorta + Hizmet Dahil): 120 €
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 €
 • (65 – 80 Yaş 30 € olarak hesaplanır.)


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

*Konaklama turist vergileri rezervasyon anında ön görülemediği için fiyatlara dahil edilememiştir ve her otel için farklılık göstermektedir. Tur başlangıcında rehber tarafından tahsil edilecek olup toplam olarak bu tur için 25-30 € arasında değişkenlik gösteren bir rakamdır. Tura katılan tüm misafirlerimiz bu ücreti ödeyeceklerdir.

**Tur programının seyri dışındaki tekne turu ve eğlence aktiviteleri rehber tarafından organize edilmekte olup, tur esnasında müşteri katılımıyla gerçekleşmektedir. Tüm bu hizmetler isteğe bağlı olup, zorunluluğu bulunmamaktadır.Notlar

İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE AKTİVİTELERİ

 • Eğlence Aktivitesi -1: Yunan Tavernası Eğlencesi (Ulaşım + İçki + İkramlar Dahil) – 25 €
 • Eğlence Aktivitesi -2: Tuna Nehri Budapeşte Tekne Turu (İçecek İkramlı) – 40 €
 • Eğlence Aktivitesi -3: Çigan Gecesi Eğlence Turu (Müzikli, Yemekli) – 40 €
 • Eğlence Aktivitesi -4: Vltava Tekne Turu (Müzikli, Yemekli) – 40 €
 • Eğlence Aktivitesi -5: Ortaçağ Gecesi Eğlencesi Turu (Müzikli, Gösterili, Yemekli) – 55 €
 • Eğlence Aktivitesi -6: Grizing Meyhaneleri Turu (Müzikli, Yemekli) – 40 €
 • Ekstra turların tamamı ofiste kayıt anında alındığında 240 € yerine indirimli 200 €’dur. (40 € Net İndirim)

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Bazı şehirlerde turist vergileri uygulamaları bulunmaktadır. Bu tur için toplam 25 €-30 € arası değişmektedir. Rehber tur başlangıcında bu ücreti tahsil edecektir. Tura katılan tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Vize işlemlerini tamamen kendi takip edecek misafirler için vize desteği & evrak & yolcu listesi & araç bilgisi paylaşılmaz.
 • Alınamayan vize ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Ayrıca çok girişli Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Vize olduğu halde Ülke’nin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu Ülke ’ye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentamızın sorumluluğu bulunmamakta olup, tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. Vize almak Ülke’ye kesin giriş hakkı vermez.
 • 2 Ülke arasında Vizesiz (Yeşil Pasaportlar için) geçiş protokolünde bir değişiklik olması halinde ilgili pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Bu süreçlerde rezervasyonunuzun geçerliliğini acentadan kontrol edebilirsiniz.
 • Tur şehir turları panoromik olarak müze ve girişlerinin dâhil olmadığı, rehber eşliğinde yapılan tanıtım turlarıdır. Otobüs ile ulaşılamama durumunda toplu taşıma ve yaya olarak gerçekleşebilir. Kapatılan yol, cadde, meydan durumlarında acentamız sorumluluk almamaktadır.
 • 3 Kişilik Odalar her zaman 3. Yatak her zaman orjinallerinden küçüktür. Otel müsaitliklerine göre sağlanabilmektedir.
 • 3. Yatak açılır kapanır yatak olarak dizayn edilebilmektedir. Hiçbir suretle acenta misafire orijinal yatak garantisi vermemektedir.
 • Otel kahvaltıları basit (kontinantel) olarak servis edilmektedir. Gruba ana restauranttan ayrı bir salonda sunulabilir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Turlarımızda çok fazla sınır kapısı geçişi olduğu için programdaki yaşanacak yoğunluk nedeniyle tur programı rehber tarafından revize edilebilmektedir.
 • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
 • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 18.11.2018 07:23 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.