Romantik Yol: Münih, Salzburg, Hallstatt, Viyana Turu Tur Programı

YENİ ROTA & SÜPER PROGRAM

Romantik Yol... MÜNİH & SALZBURG & HALLSTATT & VİYANA

Budapeşte, Bratislava, Linz, Pardornf Designer Outlet

SUNEXPRESS HAVA YOLLARI
İzmir’den Aktarmasız Direkt Olarak
Münih Erken Gidiş, Viyana Dönüş Gün Kayıpsız!

1.TUR: 25-28 NİSAN 2018 3 GECE – 4 GÜN
KURBAN BAYRAMI: 20-23 AĞUSTOS 2018 3 GECE – 4 GÜN Turumuz Dolmuştur.

Yukarıdaki fiyatlar Erken Rezervasyon dönemi için sadece 0-10 koltuk için geçerlidir. 10 koltuk sonrası kademeli olarak artış gösterecektir. Her tarih için belirli sayıda belirlenmiştir. Lütfen katılacağınız tarihin fiyatını acentamızdan kontrol ediniz.

Kalkış Yerleri: 06.30 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar
PROGRAM

1.GÜN: İzmir, Aktarmasız Direkt Olarak  Münih, Salzburg

Saat: 09.30 ’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali GENÇAYSTAR TRAVEL kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check-in işlemleri sonrasında, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI ’na ait XQ976 sefer sayılı uçağı ile 11.30 ’da Münih’e İZMİR’DEN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK uçuyoruz. Münih’in yerel saati 13.20’de iniyoruz. Gümrük, bagaj işlemlerimizi tamamlayarak rehberimiz ile buluşuyor ve aracımıza yerleşiyoruz. Aracımıza yerleştikten sonra, Almanya Bavyera Eyaletinin başkenti olan Almanya ülkesinin ise, üçüncü büyük şehri Münih sehrine varisimiz ile beraber Münih panoramik şehir turumuzda Marienplatz, New Town Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Frauenkirche göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrasında, Salzburg’a hareket ediyoruz. Salzburg şehir turumuzda; Hohen Salzburg Kalesi, St. Peter Manastırı Katedral, Mirabel Şatosu, Ana Sunak ve Mozart’ın Evi göreceğimiz yerler arasında. Mozart’ın doğduğu kent, renkli cepheli konutların sıralandığı yollarıyla Avrupa’nın en çekici Barok Kenti gezimizi tamamlıyoruz. Konaklama için otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Salzburg ‘daki otelimizde.

2.GÜN: Salzburg, Hallstatt , Linz, Viyana

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve bir masal yolcuğuna doğru yola çıkıyoruz. Şimdi sıradaki durağımız bu turun en beklenen yeri; ❤ HALLSTATT ❤ Yer yüzündeki cennet olarak nam yapmış bu kasaba için yolculuğumuzu sürdürüyoru z. 7 bin yıla varan geçmişi ile UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesine alınmış olan bu kasabayı keşfetmeye başlıyoruz. Hallstat; trafiğin olmadığı yolları ve birçok kilise, ev, el değmemiş görüntüleri ile bizleri büyüleyecek. Minik tezgahlarından yapacağınız alışverişler ile tatilinizin anılarını biriktirebilirsiniz. İnce uzun yolundan yürürken, her köşesinde fotoğraf çekilmek isteyecek ve fotoğraf çekilmeye doyamayacaksınız. Muhteşem anıları hafızalarımıza kaydedip, Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun yarısına geldiğimizde hem dinlenmek hem de bir başka Avusturya şehri görmek üzere Linz kentinde mola veriyoruz. Tuna Nehri’nin kıyısında kurulmuş olan ve Avusturya’nın büyükşehirlerinden kabul edilen Linz kentinin eski şehir merkezinde yapacağımız yürüyüş ve kahve molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Viyana’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak (eğlence aktivitesi) Grizing Meyhaneleri Turu programına katılıyoruz. Grinzing Viyana’nın kuzeyinde, Viyana’ya 19 yy. da dâhil edilmiş, eskiden beri bağları ile meşhur bir bölge. Burada ki Restoranların çoğu hala kendi şaraplarını kendileri yapıyorlar. Sizleri götüreceğimiz restoranlardan birinde yerel Avusturya müzikleri dinleyecek ve Avusturya’nın şnitzellerini yiyerek ev yapımı şaraplarının tadına bakacağız. Geceleme Viyana’daki otelimizde.

3.GÜN: Viyana, Budapeşte, Bratislava

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, dileyen konuklarımız ile birlikte (ekstra tur) Budapeşte & Bratislava turu tam gün. Budapeşte Şehir Turu’nda; Kahramanlar Anıtı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Ulusal Opera Binası, Neo-Gotik mimarinin en harika örneklerinden ve Dünya’daki en görkemli Parlamento binalarından biri olan Parlemento Binası, kıyısı ve köprüleriyle Tuna Nehri (Zincir Köprü), Budin Kalesi ve Mathias kilisesi, şehre ve Tuna‘ya yukarıdan bakan Gellert Tepesi, Citadella ve etrafındaki önemli yapıları kapsayacak. Sonraki durağımız ise Slovakya’nın şirin başkenti Bratislava. Bratislava’daki şehir turumuz; Eski Şehir Meydanı, Bratislava Kalesi, Michalska Brana, Ufo Köprüsü ve Ulusal Tiyatro’ yu kapsıyor. Bratislava’daki turumuzu bitirdikten sonra Viyana’ya geri dönüş yapıyor, otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Viyana’daki otelimizde. 

4.GÜN: Viyana, Viyana Şehir Turu

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Kısa süren Avusturya kasabaları arasından geçerek geleceğimiz yolculuk sonrasında; Viyana Şehir Turu’na çıkıyoruz. Viyana şehir turumuz esnasında; Birleşmiş Milletler Binaları, Franz Kilisesi, Prater, Hundertwasser binasinın ardından şehrin merkezi Ring çevresinde; Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Hofburg Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi, Parlemento Binasi, Belediye Sarayı, Viyana Üniversitesi, Burg Tiyatrosu, Votif Kilisesi ve Belvedere Sarayı’nı görüyoruz. Turumuzun bitiminde serbest zaman veriyor, dileyen konuklarımız ile (ekstra tur) Parndorf Designer Outlet & Alışveriş Turu’na çıkıyoruz. Viyana’nın en gözde en seçkin alışveriş merkezlerinden birisi olan Parndorf’a gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte tekrar buluşuyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra Viyana’ya geri dönüyoruz. Akşam uçak saatlerine kadar serbest zaman. Ardından belirtilen noktadan havalimanı’na transfer oluyoruz. Gümrük, pasaport, check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ981 sefer sayılı uçağı ile saat: 21.50’de VİYANA’DAN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir’e uçuyoruz. Muhteşem fotoğraflarımıza bakacağımız, binlerce anıyla dolu bir turu tamamlıyor bir başka GENÇAYSTAR organizasyonunda tekrar sizleri seyahat ettirmeyi diliyor, vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER;

*Bu program Gençaystar Travel organizasyonu olup, herhangi başka bir operatöre bağlı değildir.
*Programda otobüs ile güzergâh üzerindeki ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, tur güzergâhındaki dinlenme noktalarında bırakılarak turlar yapılmaktadır. Yolcu satın alırken bu kuralı bilerek tura katıldığından emin olmalıdır.
*Ekstra tur ve eğlence aktivitelerinin gün / güzergâh sıralaması değişebilir. Acenta bu hakkı saklı tutar.
*Yukarıdaki uçuş saatleri ve uçuş kodları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Tura katıldığınız tarihin uçuş planını lütfen acentamızdan teyit ediniz. Bu saat ve uçuş kodları hava yolu kaynaklı olarak değişikliğe uğrayabilmektedir.

 

GÜNCEL OTEL LİSTESİ

Salzburg STYLES Hotel Piding 3* -> https://www.styles-hotel-piding.de/de/
Stadhotel Deutcsh Wagram 3* -> http://www.hotel-dw.at/cms/hotel/index.php

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • SunExpresss Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Münih Gidiş Viyana Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Münih Havalimanı – Otel Tek Yön Transferler
 • Viyana Otel – Havalimanı Tek Yön Transferler
 • Münih, Salzburg, Viyana Panoramik Şehir Turları
 • Oteller’de 3 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (3)
 • Gençaystar Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur.
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 10 Eur.
  (65 – 80 Yaş 20 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)


Notlar

PAKET EKSTRA TURLAR & SEÇENEKLİ TURLAR

 • Ekstra Tur1 – Slovakya’nın Başkenti Bratislava ve Macaristan’ın Başkenti Budapeşte Turu
 • (Ulaşım + Rehberlik + Tam Turlar Dâhil): 65 €
 • Ekstra Tur2 – Pardorf Designer Outlet & Alışveriş Turu
 • (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Dahil): 50 €
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(1) – Grizing Meyhaneleri Turu (Müzikli, Yemekli): 50 €
 • Ekstra paketleri tamamını ofiste almak isteyen misafirlerimize özel %20 İndirim Erken Rezervasyonda geçerlidir.
   
 • Önemli Not: 0-2 Yaş Ücretsiz 3-12 Yaş %50 İndirimli öder.
 • Paket tur indirimleri ofiste kayıt anında geçerlidir. Aksi halde liste fiyatları uygulanmaktadır.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Uçağın dönüş saatinin geç olması sebebiyle sadece rehberin belirleyeceği noktadan havalimanına transfer olacaktır. Transfere katılmayan misafirlerin havalimanına ulaşımları acentayı bağlamamaktadır Sorumluluk tamamen misafire aittir. Check out sonrası valizleri sadece otelde bırakabilirsiniz.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • 3 Kişilik Odalar her zaman 3. Yatak her zaman orjinallerinden küçüktür. Otel müsaitliklerine göre sağlanabilmektedir. 3. Yatak açılır kapanır yatak olarak dizayn edilebilmektedir. Hiçbir suretle acenta misafire orijinal yatak garantisi vermemektedir.
 • Otel kahvaltıları basit (kontinantel) olarak servis edilmektedir. Gruba ana restauranttan ayrı bir salonda sunulabilir. Acentamızın bu konuda kahvaltıyı belirtilen salonda kabul etmektedir.
 • Vize olduğu halde Ülke’nin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu Ülke ’ye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentamızın sorumluluğu bulunmamakta olup, tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. Vize almak Ülke’ye kesin giriş hakkı vermez.
 • 2 Ülke arasında Vizesiz (Yeşil Pasaportlar için) geçiş protokolünde bir değişiklik olması halinde ilgili pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Bu süreçlerde rezervasyonunuzun geçerliliğini acentadan kontrol edebilirsiniz.
 • Tur şehir turları panoromik olarak müze ve girişlerinin dâhil olmadığı, rehber eşliğinde yapılan tanıtım turlarıdır. Otobüs ile ulaşılamama durumunda toplu taşıma ve yaya olarak gerçekleşebilir. Kapatılan yol, cadde, meydan durumlarında acentamız sorumluluk almamaktadır.
 • Gençaystar Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 22.01.2019 17:22 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.