Deluxe Kaz Dağları & Bozcaada Turları (2 Gece) Tur Programı

2 GECE KONAKLAMALI KAPSAMLI TUR

Deluxe KAZ DAĞLARI & BOZCAADA

Sütüven Şelalesi & Hasan Boğuldu
Assos & Ayvalık & Cunda

Termal sularda yorgunluğunuzu atın, Deluxe hizmet kalitesiyle dinlenin...

DELUXE HOTEL KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE;
5*ADRİNA THERMAL & SPA HOTEL
TERMAL HAVUZ & HAMAM & SAUNA & BUHAR BANYOSU

SÖMESTRE: 26-28 OCAK 2018 2 GECE-3 GÜN
23 NİSAN: 21-23 NİSAN 2018 2 GECE-3 GÜN

Kalkış Yerleri: Tur hareket detayından inceleyebilirsiniz.
PROGRAM
1. Gün:
Sabah saat: 07.30’da ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), Saat: 07.45’de LOZAN (Fuar Lozan Kapısı Önü), Saat: 08.00’de KARŞIYAKA (Karşıyaka Anıt Karşısı), Saat: 08.15’de ACENTA (Girne Bulvarı Acenta Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, Edremit, Akçay güzergâhına müteakiben yolumuza devam ediyoruz. Eski adı Papazlık olan Altınoluk‘un eski köy merkezine gidiyoruz. Burada tarihi Rum evlerini ve Abdullah Efendi Konağı‘nı görüyoruz. Ardından Ege’nin güzel kıyıları boyunca yol alarak Behramkale‘ye ulaşıyoruz.  Assos Akropol’ ünde Athena Tapınağı, Sarnıç ve Depo’yu geziyor Antik Limanı, Agora, Gymnasium, Kervan Yolu’nu ve Tiyatro’yu görüyoruz. Sonrasında Hüdavendigar Murat Camii’ni ziyaret ederken 1. Murat dönemine ait tarihi Taş Köprü’nün zamana meydan okuyuşunu uzaklardan izliyoruz. Daha sonra; minibüslerle(ekstra) Assos antik limana iniyoruz. Öğle yemeği (ekstra) molasının ardından UNESCO’nun dünyanın sayılı biyosfer alanlarından birisi olan Kazdağları’ndaki yolculuğumuza devam ederek otelimize ulaşıyoruz. Otelimizin yemyeşil ormanlarla çevrili yüksek oksijeniyle mutluluğumuza mutluluk katıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün:
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra dileyen konuklarımız termal otelimizin tüm gün aktivitelerinden ücretsiz olarak faydalabilirler. Dileyen konuklarımız ile birlikte Bozcaada Turu’na çıkıyoruz. Otelimizden ayrılarak Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Feribotla Bozcaada’ya geçerek serbest zaman kullanıyoruz. Bu süre içerisinde dileyen konuklarımız adaya özgü domates reçeli’nden hediyelik eşyalarına kadar pek çok ürünün sergilendiği tezgâhlarda alışveriş yapabilirler. Ardından Ceneviz Kalesi’ni birlikte ziyaret ederek, Şarap Fabrikası’na gidiyoruz. Bozcaada ismiyle özdeşleşen şarabı ve adanın üzümleri hakkında bilgi aldıktan sonra Rum Mahallesi’nin güzel kokulu sokaklarında yürüyerek, Meryem Ana Kilisesi’ne gidiyoruz. Sonrasında araçtaki yerimizi aldıktan sonra üzüm bağlarının yolumuz boyunca bize eşlik ettiği keyifli bir yolculukla Ayazma Plajı’na doğru yol alıyoruz. Rum’lardan kalma kilise ve damları görerek adanın yeni simgesi haline gelen Rüzgar Tribünleri’ (Bores-Bozcaada Rüzgar Enerji Santrali)ni ziyaret ediyoruz. Adanın en batı ucundaki bu ziyaretimizin ardından turumuzu tamamlayarak otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (FERİBOT GEÇİŞİ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİ: Adaya geçiş ve adada yoğunluk sebebiyle bazen turlarımızı köy minibüsleri ile gerçekleştirebiliriz. Bu durumdaki minibüs ücretleri misafirlerimize ait olmaktadır. Ayrıca; programımız turun yayınlandığı gün feribot saatleri esas alınarak yazılmış olup, tur programımız tur günü feribot saatlerine göre rehberimiz tarafından revize edilmektedir. Bu değişiklik şartı satın alan tüm misafirlerimiz kabul etmiş sayılırlar.)

3. Gün:
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak sabah kahvelerimizi içmek ve sahilde sabah yürüyüşü yapmak için Akçay’a gidiyoruz. Denizin kokusunu içimize, Akçay’ın güzel görüntülerini de objektiflerimize çekerek serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında Kazdağları‘nın ormanlarının bu defa suyla buluştuğu noktalardan Sütüven Şelalesi ve Hasanboğuldu‘ya gitmek için minübüslerimize gidiyoruz. Doğayla içiçe geçirdiğimiz bu gezimizin ardından veda ederek Ayvalık’a hareket ediyoruz. Cunda Adası‘nın buram buram deniz kokan sahilinde serbest zaman kullanıyor ve ünlü sakızlı kurabiyesinden tost ekmeğine, zeytinin her türlü çeşidine kadar alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Rumlardan kalma Taksiyarhis Klisesi‘ni görerek sokaklarında yürürken evlerin bir zamanki sakinlerini hayal ediyor ve adanın üst noktasındaki değirmene ulaşıyoruz. Adayı bir de bu noktadan görüntüledikten sonra aracımıza ulaşarak İzmir ‘e doğru hareket ediyoruz. Bir dahaki GENÇAY STAR TURİZM organizasyonun ‘da tekrar sizleri ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otel’de Alınan Açık Büfe Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
 • Konsepte Dahil İkramlar
 • Konsepte Dâhil Aktiviteler, Termal Havuz, Hamam, Sauna vs.
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • Önemli Not-1: Bütün odalar Standart Oda olup, hiçbir misafire deniz manzara garantisi verilmemektedir. Otelde müsaitlik doğrultusunda rica edilmektedir. Giriş günü check-in esnasında dağıtılan konsepte dahil olunmaktadır. Otelde dahil-hariç hizmetler o konseptte yazmaktadır. Acentamızın özel bir konsepti bulunmamaktadır.


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Turlar Esnasında Alınan Öğle Yemekleri
 • Assos & Hasan Boğuldu Sütüven Minibüs Ücretleri
 • SPA’da Kişisel Hizmetler, Konsept Harici İçkiler, İçecekler


Notlar

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. Ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır. 
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 20.09.2018 21:01 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.