Muhteşem 4`lü -Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ- Tur Programı

MUHTEŞEM DÖRTLÜ

ABANT & KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ

BOLU, MAŞUKİYE, KOCAELİ, GÖLYAZI, ULUABAT GÖLÜ

TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN HOTEL GRUPLARINDA KONAKLAMA AYRICALIĞINI EKONOMİK FİYATLARLA SİZLERE YAŞATMAYA DEVAM EDİYORUZ...
GENÇAYSTAR TRAVEL FARKIYLA...

ABANT GÖLÜ KENARI'NDA KONAKLAMA FARKI BU PROGRAMDA!

5*BÜYÜK ABANT OTELİ, ABANT GÖLÜ
5*RAMADA PLAZA İZMİT, KOCAELİ

2018 Sömestr & Kış Tarihleri - 479 ₺

1.tur: 20-23 Ocak 2.tur: 25-28 Ocak 3.tur: 31 Ocak-03 Şubat
4.tur: 08-11 Şubat 3 gece 3 gün

Yeni tarihlerimiz eklendi: 5.tur: 24-27 Şubat 6.tur: 08-11 Mart 3 gece 3 gün

Kalkış Yerleri: Saat: 20.00’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 20.15’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 20.25’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 20.30’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 20.45’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 21.30’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)
PROGRAM
1. Gün: ***YOLCULUK***
Saat: 20.00’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 20.15’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 20.25’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 20.30’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 20.45’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 21.30’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Balıkesir, Susurluk, Bursa, İzmit üzerinden kısa molalar eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

1. Gün: BOLU, KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, ABANT GÖLÜ
Sabah erken saatlerde Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra; BOLU’ya ulaşıyoruz. KÖROĞLU ve İZZET BAYSAL heykellerinin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA ’ya gidiyoruz. Kar’ın, kışın, kayak’ın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Dileyenler cafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen konuklarımız kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Buradaki molamız öğleden sonra saatlerine dek sürecek. Eski ve yeni tüm kayak severler için iyi bir parkur olan Kartalkaya ’da geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından bu kez de tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzaralarını insanlardan esirgemeyen ABANT GÖLÜ ‘ne gidiyoruz. Kış ve karın yakıştığı gölün etrafında gezdikten sonra Göl’ün kenarındaki otelimize yerleşiyoruz. Ülkemizin butik konaklama hizmeti veren noktalarından olan 5* BÜYÜK ABANT OTELİ’nde dilerseniz sıcacık ortamında dışarıyı izleyebilir. Dilerseniz göl kenarına bizden bir hatıra bırakmak için kardan adam yapabiliriz. Akşam yemeği ve konaklama Aban Gölü kenarındaki otelimize.

2. Gün: ABANT GÖLÜ, KARTEPE KAYAK MERKEZİ, MAŞUKİYE, KOCAELİ
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Abant’a veda ediyor ve İzmit’e doğru yola çıkıyoruz. İstanbul halkının gözde kayak merkezlerinin olan KARTEPE’ye ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. 2. Beyaz durağımız olan Kartepe’de rehberimiz ile belirleyeceğimiz saate kadar serbest zamanda karın, kışık, kayak merkezinin tadını çıkarıyoruz. Daha sonra Aşık ile Maşuk’un hikayelerinde olduğu gibi aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE’de yemeğimizi alıyor ve KOCAELİ’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KOCAELİ’deki otelimizde.

3. Gün: KOCAELİ, BURSA, ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, İZMİR
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve Bursa’ya ulaşıyoruz.  Ardından Bursa’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilirler. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek Uludağ’a veda ediyor ve yemeğe gidiyoruz. Sonrasında çaylarımızı içmek için ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve İzmir’e hareket ediyoruz. Bir dahaki GENÇAY STAR TURİZM organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.   NOT: Kış şartları, yol kapanması, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehberin değişiklik hakkı saklıdır.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Belirtilen Oteller'de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (2)
 • Otelde Alınan Açık Büfe Akşam Yemeği (2)
 • Abant Gölü Kenarında Konaklama Ayrıcalığı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • Araç içi İkramlarımız


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Kartalkaya & Kartepe & Abant & Uludağ Milli Park Girişleri


Notlar

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI


TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlardır.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 22.09.2018 02:11 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.