Uçakla Kapadokya & Kayseri Erciyes Turu (Yeniyıl) Tur Programı

UÇAKLI TUR YILBAŞI | 2018 MERHABA

KAPADOKYA
Kayseri & Erciyes Kayak Merkezi

İzmir’den Kayseri Gidiş – Dönüş 2 Gece 3 Gün

PEGASUS ile Gidiş SUNEXPRESS ile Dönüş
5*DİNLER HOTELS, ÜRGÜP

Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi, Uçhisar, Göreme, Zelve,
Paşabağ, Devrent, Turasan, Ürgüp

Bu programı 2 Yıldır başarıyla gerçekleştiriyoruz...
3.Yılda bizimle olmak için acele edin!

KISITLI KONTENJAN! ERKEN REZERVASYON FİYATLARI!

30 Aralık 2017 – 01 Ocak 2018 2 Gece 3 Gün

Kapadokya Türk Gecesi + Yılbaşı Galası Konsept: Detayları için tıklayınız...

Kalkış Yerleri: 09.30 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar
PROGRAM
1. Gün: 30 Aralık 2017 – Cumartesi / İzmir – Kayseri – Erciyes Kayak Merkezi – Ürgüp
Sabah 09.30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar terminalinde oluyor ve uçuş işlemlerimiz için PEGASUS HAVA YOLLARI’na ait PC3190 sefer sayılı Saat: 11.00 ‘de uçuşu ile İzmir’den direkt aktarmasız Kayseri’ye uçuyoruz. Uçuşumuz sonrasında Kayseri Erkilet Havalimanı’na iniyor, rehberimiz eşliğinde araca yerleşiyoruz. İlk durağımız; Erciyes Kayak Merkezi. Karın hiç eksik olmadığı zirve Erciyes’te 3916 metre yükseklikte muhteşem manzaranın tadını çıkarmak üzere serbest zaman alıyoruz. Kar ve kayak keyfi bizi bekliyor. Dileyen konuklarımızda kafelerde muhteşem kayak manzaralarını seyredebilirler. Hatıra kardan adamımızı grup ile birlikte yapıp, önünde fotoğrafımızı da çektirdikten sonra, kış manzaraları seyri eşliğinde Erciyes’den ayrılıyoruz. Otelimize doğru yol alıyoruz ve Ürgüp’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ürgüp’deki otelimizde.

2. Gün: 31 Aralık 2017 Pazar – Uçhisar, Göreme, Zelve, Paşabağ, Devrent, Turasan
*** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra)‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.) Sabah kahvaltısını otelden ayrılıyoruz. Aracımızdaki yerimizi aldıktan sonra, hafızamıza kazınacak onlarca kartpostal tadındaki manzaralara doğru yola çıkıyor, her bölgesi bir peri masalı hikâyesi ile dolu Kapadokya turumuza başlıyoruz. Öncelikle Bölge’nin önemli yerlerinden birisi olan Uçhisar’a gidiyor ve tüm ihtişamıyla Kale’yi görme fırsatı buluyoruz. Otantik el işlerinden hatıra olarak satın aldıktan sonra, Kapadokya‘nın en güzel yerlerinden Göreme Açık Hava Müzesi’ni gezmek için yol alıyoruz. Kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşan bu açık hava müzesini geziyoruz. Daha sonra, Peri Bacalarının yoğun olduğu bölgeye doğru yol alıyoruz. Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için O Ağacın Altında’ya gidiyoruz. Ardından Zelve’nin mahalleleri olan Paşabağ Vadisi, Devrent Vadisi‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını Üç Güzeller’de veriyoruz. Panoramik olarak yapacağımız kısa turun ardından bölgenin en hareketli yerleşimi Ürgüp’e dönüyoruz. Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini Turasan Şarap Fabrikası’nda dinliyoruz. Bölge’ye has şarap alışverişimizi tamamlayarak, otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi ve yılbaşı eğlencemizi sazıyla sözüyle meşhur Limitsiz İçkili Kapadokya Türk Gecesi’ne gidiyoruz. (EKSTRA) “MUTLU SENELER DİLİYORUZ TÜM MİSAFİRLERİMİZE. 2018 YILI HERKESE ŞANS GETİRMESİ DİLEĞİYLE…”

3. Gün: 01 Ocak 2018 Pazartesi – Ürgüp – Kayseri – İzmir
Sabah otelimizde uyandıktan sonra sabah kahvaltımızı yapıp, rehberimizin belirleyeceği saatlerde otelden ayrılarak Kayseri Hava Limanı’na transfer oluyoruz. Gerekli bagaj ve check-in işlemlerinin ardından, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ9039 sefer sayılı Saat: 11.25 uçuşu ile İzmir’e geri dönüyoruz. 2018 Yılına dair ilk hatıralarımızı Kapadokya’nın sihirli topraklarında bırakarak İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka organizasyonumuzda tekrar karşılaşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Hoşca kalın…   Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz. Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Pegasus Hava Yolları ile İzmir – Kayseri Gidiş Ekonomi Sınıf
 • SunExpress Hava Yolları ile Kayseri – İzmir Dönüş Ekonomi Sınıf
 • Lüks Araçlarla Transferler ve Çevre Gezileri
 • Belirtilen Otel’de 2 Gece Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Kapadokya’da Balon ile Uçuş Etkinliği
  (Hava şartları dâhilinde gerçekleşecektir.)
 • Kapadokya Türk Gecesi + Yılbaşı Galası Konsept: Detayları için tıklayınız...


Notlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlardır.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

 

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • ÜRGÜP – 5*DİNLER HOTELS -> http://urgup.dinler.com (2 Gece)
 • Konaklama Hakkında Önemli Not: Acentamız Kapadokya Turları’nda DİNLER HOTELS grubuna ait 4-5 yıldızlı tesislerde konaklama yapmaktadır. DİNLER HOTELS otelleri Nevşehir ve Ürgüp bölgelerinde bulunmakta olup Kapadokya Kültür Rotası merkezinde yer almaktadır. Lütfen turdan 1 hafta önce kalacağınız oteli teyit ediniz.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 23.09.2018 09:43 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.