Marmaris & Datça & Selimiye Turu Tur Programı

En Güzel Mavi! En Güzel Yeşil! En Güzel Tatil!

MARMARİS & DATÇA & SELİMİYE TURU

Güzelköy (Bozüyük), Gökova, Azmak, Akyaka, İçmeler
Datça, Kızkumu, Bayır Köyü, Dalyan, İztuzu

5 YILDIZLI DELUXE & RESORT OTEL'DE HER ŞEY DAHİL!

CUMHURİYET BAYRAMI 1.Otobüs >>>  27-29 EKİM 2018 2 GECE 3 GÜN Doldu.
CUMHURİYET BAYRAMI 2.Otobüs >>>  27-29 EKİM 2018 2 GECE 3 GÜN Doldu.

Kalkış Yerleri: Saat: 07.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 07.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 07.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 07.25 ’de YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Önü), 07.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 07.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 08.00 ’da ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü)
PROGRAM
1. Gün: 27 EKİM 2018 – CUMARTESİ
Sabah Saat: 07.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 07.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 07.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 07.25 ’de YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Önü), 07.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 07.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 08.00 ’da ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) ’den yolcularımızı aldıktan sonra, MARMARİS ‘e hareket ediyoruz. Yolumuz üzerindeki tesiste (ekstra) olarak alacağımız kahvaltı molası sonrası sevilen dizi film “Güzel Köylü” ‘ün çekimlerinin de yapıldığı köylerden birisi olan BOZÜYÜK ’e gidiyoruz. Sokaklarında geziyor, evlerini görüyor ve anlarımızı fotoğraflarımızda ölümsüzleştiriyoruz. Ardından bir filmin hikayesinden, bir şarkının hikayesini yaşamak üzere BELEN KAHVESI ’ne gidiyoruz. Kahvelerimizi içtikten sonra tekrar yola çıkıyor ve GÖKOVA KÖRFEZİ ’ne ulaşıyoruz. Sakar Tepe ’den GÖKOVA KÖRFEZİ ’nin o muhteşem görüntüsünü hafızalarımıza kaydettikten sonra AKYAKA ’ya inerek Azmak Kenarı ‘nda keyifli bir öğle yemeği alıyoruz. Daha sonra doğal bir akvaryumu andıran AZMAK ’ta ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek keyifli bir tur yapıyoruz. Son olarak Ağa Han mimarlık ödülü alan Ula’lı Ressam ve Sanatçı Nail ÇAKIRHAN’ın AKYAKA ’ya yansıttığı eserlerini gördükten sonra AKYAKA ’dan ayrılıyor ve MARMARİS ’e gidiyoruz. Yat limanında serbest zaman kullandıktan sonra Türkiye‘nin en güzel beldelerinden olan İÇMELER ’de yapacağımız panoramik tur sonrası otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün: 28 EKİM 2018 – PAZAR
Sabah kahvaltısının ardından dileyen konuklarımız bugün tura çıkmayabilir. Otelin aktivitelerinden, havuz ve diğer aktivitelerinden faydalanarak dinlenebilirler. Otelde kalan misafirlerimiz HER ŞEY DAHİL konseptinden faydalanmaya devam edebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte otobüsteki yerimizi alıyor ve yola çıkıyoruz. Yarısı Ege Denizi’ne, yarısı Akdeniz’e bakan Ünlü Coğrafyacı Strabon’un da “Tanrı, çok sevdiği kulunun uzun ömürlü olmasını isterse, Datça’ya gönderir” diye tanımladığı yarımadayı keşfe çıkıyoruz. Otobüsümüzle karadan yapacağımız mavi yolculukla ülkemizin en güzel koylarını görerek ESKİ DATÇA ’ya ulaşıyor ve “Mekanım Datça olsun!..” diyen ünlü şairimiz Can Yücel’in evini ziyaret ediyoruz. Taş evlerini, sokaklarını dolaştıktan sonra DATÇA ’nın merkezine gidiyor ve serbest zaman kullanıyoruz. Ardından mavinin ve yeşilin değişik tonlarını yakalayarak doğanın el değmemiş güzelliklerinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Sıradaki durağımız Muğla ‘nın isim yapmış sahil kasabalarından birisi olan; SELİMİYE. Suyun dinginliğine, Doğa ‘nın cömertliğine şahit olduktan sonra MARMARİS ’e doğru yol alıyoruz. KIZKUMU ’ndaki güzel prenses ve balıkçının efsanesini yerinde dinliyor, BAYIR KÖYÜ ‘nde yıllara meydan okuyan “Kimbilir kimleri gördü!” dedirtecek yaklaşık 1900 yaşındaki çınarın altında çaylarımızı yudumluyoruz. Köyün o mis gibi çam kokan havasını içimize çekiyor, hediyelik alışverişlerimizi yapıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün: 29 EKİM 2018 – PAZARTESİ
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğunun ardından DALYAN ‘a ulaşıyoruz. Burada dev kaplumbağa Caretta Caretta 'ların yumurtalarını bırakmalarıyla ünlü ve bize hem tatlı, hem tuzlu suda yüzme imkânı sağlayan İztuzu sahillerinde (ekstra) tekne turu yapıyoruz. KAYA MEZARLARI ‘nın asırlar öncesinden gelen mistik görüntüsüne şahitlik ederek, bir labirenti andıran kanallar arasında gezerek turumuzu tamamlayarak Her güzel filmin sonu olduğu gibi turunda sonuna geliyor ve İZMİR ’e doğru çıkıyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından ulaşıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Otel’de HER ŞEY DÂHİL Konaklama
 • Otel’de Alınan Sabah, Öğle, Akşam Yemekleri ve İkramlar
 • Konsepte Dahil Limitsiz İçki ve İçecekler
 • Konsepte Dâhil Aktiviteler, Havuz, Hamam, Plaj Kullanımı
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
 • GENÇAYSTAR Güvencesi,
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • Önemli Not-1: Bütün odalar Standart Oda olup, hiçbir misafire deniz manzara garantisi verilmemektedir. Otelde müsaitlik doğrultusunda rica edilmektedir. Giriş günü check-in esnasında dağıtılan konsepte dahil olunmaktadır. Otelde dahil-hariç hizmetler o konseptte yazmaktadır. Acentamızın özel bir konsepti bulunmamaktadır.
 • Önemli Not-2: Öğle yemekleri turlar esnasında otelde alınamadığı için turlar dahilinde öğle yemekleri fiyattan hariç hizmettir.

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Turlar Esnasında Alınan Öğle Yemekleri
 • Dalyan Tekne Turu ve İztuzu Plaj Girişi
 • SPA’da Kişisel Hizmetler, Konsept Harici İçkiler, İçecekler
 • Marmaris Merkez’den Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)


Notlar

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • Bu turun oteli hakkında acentamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Veya web sitesinden detaylı olarak inceyelebilirsiniz. Tıklayınız...
   

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. Ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır. 
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 11.12.2018 11:42 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.