5 Yıldızlı Bursa & Uludağ Turları -1 Gece- Tur Programı

TERMAL & KAR & KÜLTÜR

BURSA Uludağ Turları -1

Trilye, Mudanya, Ulu Cami, Koza Han, Tophane,
Gölyazı, Uluabat Gölü

OTEL KALİTESİNE DİKKAT! BURSA ŞEHİR MERKEZİ
5*ALMİRA THERMAL & SPA HOTEL

239,00 ₺ 'den başlayan fiyatlarla...

Her Yıl olduğu gibi 2016-2017-2018 yılında da Bursa'da Merkez'deyiz.. Almira'dayız..

Kapalı Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Fin Hamamı, VIP Hamamlar,
Sauna, Şok Havuzu, Fitness

Tur Hareket Tarihleri

1.tur: 13-14 Ocak 2.tur: 20-21 Ocak 3.tur: 03-04 Şubat 4.tur: 03-04 Mart 5.tur: 10-11 Mart
6.tur: 17-18 Mart 7.tur: 24-25 Mart 1 gece 2 gün

…2 gece konaklamalı programlarımızı görüntülemek için tıklayınız…

Kalkış Yerleri: Tur programından inceleyebilirsiniz...
PROGRAM
1. Gün:
Saat: 06.30’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 06:45’de MAVİŞEHİR (Ege Park Önü), 07:00’da BOSTANLI (İskele önü durakları), 07:10’da KARŞIYAKA (Anıt önü), 07:30’da LOZAN (Atatürk Lisesi önü), 07:45’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri önü), 08:00’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs) önünden siz değerli misafirlerimizi alarak Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. AKHİSAR’da vereceğimiz sabah kahvaltısı (ekstra) molasının ardından ZEYTİNBAĞI ya da eski ismiyle TRİLYE ’ye ulaşıyoruz. Sokaklarını gezmeye başlıyor; sırasıyla FATİH CAMİİ’ni (AYA TADORI), Kıbrıs Eski Cumhurbaşkanı Başpiskopos Makarios’un bu okulda eğitim aldığı TAŞ MEKTEP’i görüyor ve kısa bir serbest zaman kullanıyoruz. Ardından MUDANYA’ya giderek, MUDANYA MÜTAREKE EVİ MÜZESİ’ni ziyaret ettikten sonra sivil mimarisinin güzel örnekleri olan konaklarına ve hikayelerine tanıklık ediyoruz. Daha “Bursa’nın ufak tefek taşları” diyerek yolumuza devam ediyor ve YEŞİL BURSA’ya ulaşıyoruz. Kalbinin attığı merkezindeki hem mimarisiyle hem de İslami açıdan önemli bir yere sahip olan ünlü ULU CAMİİ’ne ziyaret ettikten sonra KOZA HAN’da alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Ardından şehri kuşbakışı izleyebileceğimiz TOPHANE’ye çıkıyor ve SAAT KULESİ’ni, SARAY KALINTILARI’nı, İSTİKLAL SAVAŞI ŞEHİTLERİ ANITI’nı, ANIT AĞAÇLARI görüyor ve Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu OSMAN GAZİ ve oğlu ORHAN GAZİ’nin TÜRBE’lerini ziyaret ediyoruz. Ardından Bursa’nın şifalı sularından istifade etmek için otelimize yerleşiyor ve bu kez de termal keyfi yapıyoruz. Yorucu ama bir o kadar da keyifli günün ardından akşam yemeğimizi otelimizde alıyor ve konaklıyoruz. Akşam yemekten sonra çıkıp Bursa Merkez'de gezebilirsiniz, çünkü Bursa Merkez'e yürüme mesafesindesiniz. ;)

2. Gün:
Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve ardından Bursa’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaraların şahitlik edebilir. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek Uludağ’a veda ediyor ve şehrin ismiyle özdeşleşmiş Ünlü İskender‘ini yemeğe gidiyoruz. Yemek sonrası çaylarımızı içmek için ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve İzmir’e hareket ediyoruz. Bir dahaki GENÇAY STAR TURİZM organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.   BURSA MERKEZ – 5*ALMİRA THERMAL HOTEL & SPA -> http://www.almira.com.tr  (1 Gece) Blu Wellness Termal Spa 07:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Aktiviteler; Kapalı Yüzme Havuzu, Genel Türk Hamamı, Fin Hamamı, VIP Hamamlar, Farklı Masaj terapiler, Sauna, Şok Havuzu, Fitness Centre (Aerobic, Step, Aletli Jimnastik) Güney Marmara’nın en çok tercih edilen oteli Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center koşulsuz misafir memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışıyla çeyrek asırdır 5 yıldız kategorisinde hizmet vermektedir. Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center Bursa şehir merkezinde, Uludağ’a 35 km., Alışveriş Merkezlerine ve Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi yürüyüş mesafesinde olup odalarımız, Merinos Parkı, Uludağ ve şehir manzaralıdır. Odalarında ve Otelin tüm noktalarında Kablosuz İnternet Erişim Imkanı mevcut olup, ücretsizdir.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 1 Gece Belirtilen Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (1)
 • Otelde Alınan Açık Büfe Akşam Yemeği (1)
 • Belirtilen Ücretsiz Aktiviteler;
  Termal Genel Türk Hamamı, Sauna, Fin Hamamı, Termal Kapalı  Havuz, Fitness Center, Bilardo, Dart, Langırt, Çocuk Kulübü, Business Center
 • Odalarda Çay Kahve Su Setup
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • Araç içi İkramlarımız


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Uludağ Milli Park Girişi
 • SPA ’da Kişiye Bağlı Özel Hizmetler (Masaj, Kese vs.)


Notlar

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durmlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

 

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • BURSA MERKEZ – 5*ALMİRA THERMAL HOTEL & SPA -> http://www.almira.com.tr (1 Gece)
 • Blu Wellness Termal Spa 07:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet vermektedir.
 • Aktiviteler; Kapalı Yüzme Havuzu, Genel Türk Hamamı, Fin Hamamı, VIP Hamamlar, Farklı Masaj terapiler, Sauna, Şok Havuzu, Fitness Centre (Aerobic, Step, Aletli Jimnastik)
 • Güney Marmara’nın en çok tercih edilen oteli Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center koşulsuz misafir memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışıyla çeyrek asırdır 5 yıldız kategorisinde hizmet vermektedir.
 • Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center Bursa şehir merkezinde, Uludağ’a 35 km., Alışveriş Merkezlerine ve Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi yürüyüş mesafesinde olup odalarımız, Merinos Parkı, Uludağ ve şehir manzaralıdır.
 • Odalarında ve Otelin tüm noktalarında Kablosuz İnternet Erişim Imkanı mevcut olup, ücretsizdir.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 23.09.2018 09:05 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.