Otobüs ile Büyük Balkan Turu 8 Ülke

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

2021 YILINA ÖZEL SÜPER PROMOSYON!
KAPORA İLE FİYATINI SABİTLE, TAKSİT TAKSİT KOLAYLIKLA ÖDE!

GENÇAYSTAR FİYAT AYRICALIĞI & KALİTESİ İLE

BÜYÜK BALKAN TURU “8 Ülke”

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ İLE & BÖLGE’NİN EN İYİ OTELLERİ AYRICALIĞI İLE!

BULGARİSTAN KOLAY VİZE İMKANI İLE

BU PROGRAM ‘IN AYRICALIKLARINDAN SADECE BİR KAÇI;
√ Balkanlar 'ın simgelerinden Sv.Naum Programımıza Dahil!
√ Balkanlarda Gizli Cennet olarak bilinen, “Kraviçe Şelaleri” Gençaystar Ayrıcalığı ile Sadece Bizde!
√ Makedonya ‘da Matka Kanyonu Gezisi tur programımıza dahil!
√ Kosova ‘da Priştine & Prizren Gezileri Ayrıcalığı,
√ Makedonya ‘nın En Önemli Şehri ve Başkenti Olan Üsküp ‘de 2 Gece Konaklama Ayrıcalığı,
√ Bulgaristan ‘ın 2.Büyük Şehri Filibe (Plovdiv) Gezisi Ayrıcalığı,
√ Bosna 'nın En Büyük Milli Parkı Vrelo Bosna ve Blagaj Turu Dahil!​
√ Tamamı Profesyonel Rehber Kadrosu ile Adım Adım Balkan Coğrafyası,
√ Bölge ‘nin seçkin otelleri ve otellerde akşam yemeği ayrıcalığı,
√ Tamamı Profesyonel Turizm Paketli Otobüsler İle Ulaşım ve Tüm Turlar,
√ Sürpriz Ekstra Tur Satışı, Sürpriz Ekstra Tur Ödemesi Olmadan Her Şey Dahil Program,
√ Yol Güzergahında Geçtiğiniz Noktaları Ekstra Tur İsmiyle Satmıyoruz!

~ BALKANLAR’DA 8 ÜLKE BİR ARADA ~
1 Bulgaristan & 2 Kosova & 3 Makedonya & 4 Sırbistan
5 Bosna-Hersek & 6 Hırvatistan & 7 Arnavutluk & 8 Karadağ

BÖLGE ‘NİN SEÇKİN 4*OTELLERİ ‘NDE KONAKLAMA & AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!
EKSTRA TUR SATIŞI YOK! HER ŞEY DAHİL TUR PROGRAMI AYRICALIĞI!
PROFESYONEL REHBERLER, TURİZM BELGELİ ARAÇLAR EŞLİĞİNDE

Sofya, Belgrad, Şabats, Loznitsa, Sarajevo, Vrelo Bosna, Blagaj, Mostar, Trebinje, Dubrovnik, Herceg Novi, Tivat, Kotor, Budva, Bar, Tiran, Ohrid, Ohrid Gölü, St.Naum, Priştine, Prizren, Üsküp, Matka Kanyonu, Filibe (Plovdiv), Edirne

7 Gece 8 Gün (6 Gece Otel Konaklamalı)

1.Tur: 16-23 Temmuz, 2.Tur: 24-31 Temmuz, 3.Tur: 01-08 Ağustos, 4.Tur: 13-20 Ağustos, 5.Tur: 21-28 Ağustos, 6.Tur: 29 Ağustos-05 Eylül, 7.Tur: 10-17 Eylül, 8.Tur: 18-25 Eylül, 9.Tur: 26 Eylül-03 Ekim, 10.Tur: 08-15 Ekim, 11.Tur: 16-23 Ekim (KESİN HAREKET), 12.Tur: 24-31 Ekim, 13.Tur: 05-12 Kasım, 14.Tur: 13-20 Kasım

(!)
Covid-19 'a Dair Giriş Kuralları ve Tedbirler Hakkında
Turk vatandaşları için Son 48 Saat kala PCR testi veya 2 Doz Aşı uygulandığına dair aşı kartı gereklidir.
2 Doz aşı için herhangi bir aşı ayrımı yapılmamaktadır. Tur tarihinden önce 1 doz olduysanız eğer PCR şartı bulunmaktadır.

Tur Programı

1. Gün

Yolculuk

Akşam Saat 16.00 ’da ÜÇKUYULAR (Opet İstasyonu Çarşısı), Saat: 16.30 ’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 16.45 ’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 17.00 ’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 17.15 ’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 17.20 ’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 17.30 ’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü) önünden siz değerli yolcularımızı alarak Edremit, Akçay üzerinden Lapseki’ye ulaşıyor. Feribotla kısa bir deniz yolcuğu yaparak karşıya geçiyor ve molalar vererek yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

(Yolculuğumuz Menemen, Aliağa, Şakran, Dikili, Ayvalık, Akçay ana yolu üzerinden sürmektedir. Bu güzergâh üzeri katılmak isteyen misafirlerimiz acentamızdan bilgi alabilirler…)

2. Gün

Kapıkule, Sofya, Belgrad

Sabaha karşı Kapıkule Sınır Kapısındaki gümrük ve pasaport işlemlerimizden sonra BULGARİSTAN 'a giriş yapıyoruz. Çok erken saatlerde Haskova, Filibe, Pazarcık üzerinden Başkent SOFYA ’ya ulaşıyoruz. Yürüyerek şehirdeki turumuza başlıyor; BANYABAŞI CAMİİ ’ni, SERDİCA ANTİK KENTİ ’nin Kalıntılarını, MİLENYUM ANITI ’nı, NEDELYA KİLİSESİ ’ni, RUSKİ KİLİSESİ ’ni, HÜKÜMET BİNALARI ’nı, ÇAR OSVOBODİTEL ANITI ’nı, SOFYA ÜNİVERSİTESİ ’ni, AYASOFYA ’yı görüyor ve ALEKSANDR NEVSKİ KATEDRALİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından yönümüzü SIRBİSTAN ’a çeviriyor, Niş üzerinden BELGRAD ’a ulaşıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgrad’ı gezmeye SIRP ORTODOKS KİLİSESİ ’nin kurucusu St. Sava’ya atfedilen Katedral’i ziyaret ile başlıyoruz. Ardından panoramik tur yaparak şehir içinde Belgrad Gökdelenlerini, Hükümet Binalarını, Parlamentoyu, Nato’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı ve Polis Merkezi’ni görüyoruz. NİKOLA PAŞİÇ MEYDANI ’nı, TERAZİYA MEYDANI ‘nı ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knez Mihajlova Anıtı’nın da yer aldığı REPUBLİCA MEYDANI ’nı gördükten sonra ÜNİVERSİTE MEYDANI ’nda aracımızdan inerek eski şehir üzerindeki turumuza başlıyoruz. Kültür ve sanat şehri olan Belgrad’ın şehir yaşantısını hissetmek ve hareketliliğine ortak olmak için KNEZ MİHAJLOVA CADDESİ ’nde alacağımız serbest zaman sonrası Kalemegdan turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; ANAHTAR TESLİM ANITI, BALIKÇI HEYKELİ, FRANSIZ ÖZGÜRLÜK ANITI, ROMA DÖNEMİ SURLARI, KARA GEORGE ve İSTANBUL KAPILARI, DAMAT ALİ PAŞA TÜRBESİ, VİCTOR ANITI, SOKULLU MEHMET PAŞA ÇEŞMESİ ’ni görüyoruz.  Şarkılara, marşlara konu olan ve ülke ülke gezen Tuna Nehri’nin Sava Nehri ile güzel buluşmasına şahitlik ederken, Sava Nehri üzerine kurulu GAZELA KÖPRÜSÜ, ADA KÖPRÜSÜ, BRANKO KÖPRÜSÜ, PANÇEVO KÖPRÜSÜ ’nden SAVAŞ ADASI ’na kadar Belgrad’ın olağanüstü manzaraları ile bugünkü turumuzu sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama BELGRAD 'daki otelimizde. Dileyen konuklarımızla ışıklı Belgrad akşamında tekne turu yapıyoruz. (Ekstra isteğe bağlı aktivite)

3. Gün

Belgrad, Şabats, Loznitsa, Zvornik, Vlasenitsa, Sokolats, Vrelo Bosna, Sarajevo

Sabah kahvaltısının ardından uzun ama bir o kadar da keyifli bir yolculuk yapmaya başlıyoruz. Bir süre uçsuz bucaksız SIRBİSTAN ovalarında yol aldıktan sonra Sava ve Drina Nehirleri ’nin harika manzaraları eşliğinde yavaş yavaş dağlara tırmanıyoruz. Doğu Karadeniz’i andıran yeşilin her tonunu görebileceğimiz dağları aşarak belli noktalardaki vereceğimiz molalardan sonra; ŞABATS, LOZNITSA, ZVORNİK, VLASENITSA, SOKOLATS yoluyla akşama doğru BOSNA-HERSEK ’in Başkenti SARAJEVO ’ya ulaşıyoruz. Yürüyerek turumuza başlıyor ve 1.Dünya Savaşı’nın çıkmasına neden olan Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun Veliahtı Arşidük Ferdinand ve Eşi’nin öldürüldüğü LATİNSKA KÖPRÜSÜ ’nü, BAŞÇARŞI CAMİİ ’ni, GAZİ HÜSREV PAŞA KÜLLİYESİ ‘ni (Medrese, Saat Kulesi, Camii, Bedesten, Hamam İle Moriça Han) görerek KATEDRAL ve KANLI PAZAR ’la turumuzu tamamlıyoruz. Bu arada Boşnak Böreği, kahvesi ve Trileçe’nin tadına bakmayı da unutmuyoruz. Bosna’nın en büyük milli parkı olan VRELO BOSNA ’ya gidiyoruz. Igman Dağlarının eteklerindeki BOSNA NEHRİ ’nin bu muhteşem su kaynağında yapacağımız keyifli sabah yürüyüşü sonrası turumuz tamamlanmış oluyor. Akşam yemeği ve konaklama SARAJEVO 'daki otelimizde.

4. Gün

Sarajevo, Blagaj, Mostar, Konjits, Jablanitsa, Stolats, Poçitel, Kraviçe Şelaleleri, Trebinje

Sabah kahvaltısının ardından aracımıza geçerek bu kez de cennet yeryüzünde varmış dedirtecek BORACKO ve JABLANICA GÖL ’lerinin eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Jablanica ’da filmlere konu olan, Neretva’nın sularına gömülen ünlü NERETVA KÖPRÜSÜ ’nü uzaklardan selamlayarak, Bosna Hersek’in bir başka önemli nehri NERETVA ’nın kollarından BUNA NEHRİ ’nin doğduğu yere gidiyoruz. Bölgede İslamiyet ve Osmanlı için çok önemli bir tarihi geçmişe sahip olan BLAGAJ TEKKESİ ’ni ziyaretimizin ardından MOSTAR 'a ulaşıyoruz. Önce EĞRİ KÖPRÜ ‘yü ardından 1567 'de Mimar Hayrettin'in yaptığı 1993'te Hırvatların yıktığı, 1997-2004 yılları arasında yeniden inşa edilen MOSTAR 'a adını veren ve sembolü olan ünlü MOSTAR KÖPRÜSÜ ’nü, KOSKİ MEHMET PAŞA CAMİİ ’ni, ESKİ KUYUMCULAR ÇARŞISI ’nı (Bugünkü Turistik Çarşı) gördükten sonra POÇİTEL ’e hareket ediyoruz. STOLAC üzerinden Eski Osmanlı köyünün Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyor; Camii, Han, Hamam, Medrese ve Konakları ‘nın bir zamanki sakinlerini düşünürken yapılarının zamana meydan okuyuşuna hayran kalıyoruz. Daha sonra sadece acentamıza özel dahil edilen KRAVİÇE ŞELALELERİ ‘ne gidiyoruz. Doğanın cömertliğine şahitlik edeceğimiz görüntülere hayran kalacağımız şelalede fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Serbest zamanın ardından, TREBİNJE ’ye gidiyoruz. Daha sonra, DUBROVNİK Akşam Turu 'a yapıyoruz. Şüphesiz ki akşamı ışıl ışıl olan sokaklarında kaybolmak çok güzel olacak. Burada surları, ONOFRİO ÇEŞMELERİ ’ni, STRADUN CADDESİ ’ni, SAAT KULESİ ’ni, DÜK SARAYI ’nı, GUNDULİC ANITI ’nı, DUBROVNİK MERDİVENLERİ ’ni, SV. VLAH ve SV. IGNATİUS KİLİSELERİ ’ni görüp serbest zaman verdikten sonra TRENBİNJE Bölgesi ‘ndeki otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

5. Gün

Trebinje, Kotor, Budva, St.Stefan, Tiran, Ohrid

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra HERCEG NOVİ, TİVAT üzerinden UNESCO korumasında olan KOTOR 'a geçiyoruz. KOTOR 'da surları, DOCHE, UN, TRİPHON MEYDANLARI ‘nı, SAAT KULESİ ’ni, KARAMPANA ’yı da görüp yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Kotor turumuz sonrası son olarak BUDVA ’dan geçerek, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem ST.STEFAN ’ı ve BUDVA ’yı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında Arnavutluk'un başkenti ve en büyük şehri TİRAN ‘a geçiyoruz. 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi, 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında ETHEM BEY CAMİİ, TARİHİ SAAT KULESİ, ULUSAL MÜZE, OPERA ve BALE BİNASI, PARLAMENTO ve BAŞBAKANLIK BİNALARI, CUMHURBAŞKANLIĞI KÖŞKÜ, RAHİBE TERESA HEYKELİ ve İSKENDER BEY MEYDANI göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehrin merkezinde vereceğimiz mola sonrasında Makedonya ‘nın en önemli şehirlerinden bir tanesi olan ve Gölü ile ün yapmış OHRID ‘e geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama OHRID ‘deki otelimizde.

6. Gün

Ohrid, St.Naum, Ohrid Gölü, Üsküp Şehir Turu, Üsküp

Sabah kahvaltımızı Ohrid ‘de keyifli bir şekilde aldıktan sonra, ST. NAUM MANASTIRI ’na gidiyoruz. Ardından havanın durumuna göre tekne turuna (Ekstra isteğe bağlı aktivite) başlıyoruz. Turumuz boyunca Işık Kenti OHRİD ’i, ÇAR SAMUEL KALESİ ’ni, TİTO’nun KONUKEVİ ’ni, SV.JOVAN KANEO KİLİSESİ ’ni ve koyunu görerek iskeleye yanaşıyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki OHRİD GÖLÜ ’nden izlediğimiz bu güzel ve şirin kenti bu kez yürüyerek gezmeye başlıyoruz. İskeledeki heykel grupları hakkında bilgi aldıktan sonra, Roma Yolu’nun üzerine kurulan; “Safranbolu Evleri” olarak anılan Osmanlı sivil mimarisinin güzel örnekleri arasında OHRİD ’nin sakin ve dingin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz.  HOLY MOTHER BOLNICHKA KİLİSESİ ’nin yanından geçerek dönemin ünlü yapısı ST. SOPHİA KİLİSESİ ’ne ulaşıyoruz. Ardından yine sokaklar arasında yürüyerek çarşıya gidiyoruz. Alışveriş için alacağımız serbest zamanın sonrasında yıllara meydan okumuş çınar ağacında buluşarak HALVETİ TEKKESİ, ALİ PAŞA CAMİİ ’ni görerek turumuzu tamamlıyoruz. Aracımızda yerimizi alıp diğer önemli bir şehri olan ÜSKÜP ‘e doğru alıyoruz. Manzaralar eşliğinde ÜSKÜP ‘e ulaşıyoruz. Eski Üsküp ile turumuza başlıyoruz. KALE ‘yi, MUSTAFA PAŞA CAMİİ ’ni, KURŞUNLU HAN, ÇİFTE HAMAM, MURAT PAŞA CAMİİ, KAPAN HAN ’ı görerek Eski Çarşı ‘da alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Sonrasında bu kez yeni ÜSKÜP 'ü gezdikten sonra TAŞ KÖPRÜ ‘yü, BÜYÜK İSKENDER, II.PHILIP heykelleriyle, VMRO'nun ünlü liderlerinden DAME GRUEV, GOTSE DELÇEV HEYKELLERİ ‘ni, ZAFER TAKI’nı, yeni yapılan Neoklasik mimarideki birçok binayı görüp, 1910 yılında Gonca Boyacı adıyla Üsküp'te doğan RAHİBE TERASA ANIEVİ'ni ve anıtını ziyaret edip turumuzu tamamlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ÜSKÜP ‘deki otelimizde.

7. Gün

Üsküp, Prizren, Priştine, Matka Kanyonu, Üsküp Konaklama

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Kosova için yola çıkıyoruz. Mimari silueti, 5 vakit minarelerinden yükselen ezan sesleri, yol ve dükkân levhalarındaki Türkçe ibareleri ile hemen ilk görüşte Anadolu-Osmanlı kenti intibaını veren PRİZREN 'de; SİNAN PAŞA CAMİİ, MERYEM ANA KİLİSESİ, HALVETİ TEKKESİ, MEHMET PAŞA CAMİİ ve HAMAMI, AKDERE ve TAŞKÖPRÜ görülecek yerler arasındadır. Ardından başkent ve aynı zamanda üniversitesi ile Kosova'nın eğitim ve kültür merkezi olan PRİŞTİNE 'yi görme fırsatı elde ediyoruz. Panaromik olarak görüp, 1389 Kosova Muharebesi sonucu Kosova Ovası'nda şehit düşmüş Osmanlı Padişahı I. MURAD HÜDAVENDİGÂR'IN TÜRBESİ ’ni gördükten sonra MAKEDONYA ‘a geri dönüyoruz. MAKEDONYA ‘nın öne çıkan doğal güzelliklerinden biri olan MATKA KANYONU ‘na yolculuğa çıkıyoruz. Eşsiz güzelliği ile bilinen MATKA KANYONU ‘da keyifli yürüyüş ve eşsiz doğa manzaralarında fotoğraf molası ile programımızı gerçekleştiriyoruz. MATKA KANYONU turumuzun ardından, ÜSKÜP ‘e geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde aldıktan sonra ÜSKÜP 'deki otelimizde geceliyoruz.

8. Gün

Üsküp, Filibe (Plovdiv), Edirne, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra ÜSKÜP ’e veda ederek ayrılıyoruz. Bulgaristan ‘a girişimizin ardından ülkenin ikinci büyük kenti olan FİLİBE’yi gezmeye başlıyoruz. 2019 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmaya hak kazanan adını Makedonya Kralı II.Philip’ten alan Filibe’de ilk durağımız ESKİ ŞEHİR oluyor ve gezimize olağanüstü mimariye sahip evleri görerek, Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyerek başlıyoruz. Tepeler üzerine kurulu şehrin 7 Tepesi’nden birisi olan NÖBET TEPE’nin eteklerinde hem mimarisi hem otantik havasıyla bambaşka dünyalara dalıp gideceğimiz şehirde sırasıyla BALABANOV EVİ, BAKALOVA EVİ, BAYATOVA EVİ, HİSAR KAPI, ETNOĞRAFYA MÜZESİ (Argir Kuyumdzhioglu), GALERİ, ECZANE MÜZESİ, DIMITRI KİLİSESİ, ASSUMPTION KATEDRALİ ’ni görerek CUMA CAMİSİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından ROMA DÖNEMİ STADYUM, ANTİK TİYATRO ’yu gördükten sonra KNYAZ ALEKSANDR I ve RAYKO DASKALOV caddelerinde vereceğimiz kısa serbest zaman sonrası ODEON da buluşarak Filibe’ye veda ediyor ve ülkemize doğru yol alıyoruz. KAPIKULE SINIR KAPISI ’ndaki işlemlerimizin ardından EDİRNE ’ye ulaşıyoruz. Öğle yemeğinde EDİRNE CİĞERİ yedikten sonra TÜRK ÇAYI ile özlem gideriyor ve Mimar Sinan’ın 80 yaşında yaptığı “Ustalık Eserim” dediği mimarlık tarihinin başyapıtlarından SELİMİYE CAMİİ ’ni ziyaret ediyoruz. VAKIF MÜZESİ ’ni ve Arastayı gezerek EDİRNE ’ye özgü Deva-i Misk Tatlısı, Edirne Peyniri, Badem Ezmesi, Aynalı Süpürge alışverişi yapıyoruz. Ardından UZUNKÖPRÜKEŞAN üzerinden feribotun yoğunluk durumuna göre Gelibolu-Eceabat tarafından feribot ile karşıya geçiyor ve İzmir’e yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından İZMİR ’e ulaşıyor ve bir daha ki GENÇAY STAR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Sınır kapısı, feribot ve yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Mavişehir Egepark Önü (17:30)

Tur Hareket Tarihleri:
05, 13 Kasım

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
05.11.2021399,00
299,00
499,00
399,00
399,00
299,00
0 - 6 Yaş 199,00
7 - 12 Yaş 249,00
Taksitler »
13.11.2021399,00
299,00
499,00
399,00
399,00
299,00
0 - 6 Yaş 199,00
7 - 12 Yaş 249,00
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Otobüs ile Büyük Balkan Turu 8 Ülke Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

VİZE / TUR HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER

 • Bazı Ülkelerin şehir giriş ücretleri önceden tahmin edilemediği için tur programlarına dahil edilememiştir. Bu ücretler şehir girişlerinde toplu olarak ödenecek olup, rehberimizin organizasyonu ile toplanarak ödenmektedir. Söz konusu girişlerle ilgili acentamızdan bilgi alabilirsiniz.
 • Bu program için Bulgaristan Vizesi veya çok girişli Schengen geçerlidir. Yeşil pasaport için vize gerekli değildir.
 • Vize işlemlerini tamamen kendi takip edecek misafirler için vize desteği & evrak & yolcu listesi & araç bilgisi paylaşılmaz.
 • Alınamayan vize ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 
 • Ayrıca çok girişli Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Turlarımızda çok fazla sınır kapısı geçişi olduğu için programdaki yaşanacak yoğunluk nedeniyle tur programı rehber tarafından revize edilebilmektedir.
 • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
 • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

 • Yeşil Pasaport ve Vizeli Normal pasaportlar için vize gerekmez.
 • Seyahat Tarihinden İtibaren 6 Ay Geçerli Pasaport,
 • 2 Adet Yeni Çekilmiş, Daha Önce Kullanılmamış Schengen Fotoğrafı,
 • Vukuatlı, Yerleşim Yeri Görünen Nüfus Örneği,
 • (E-Devlet’ten Alınıyor ise Barkodlu ve Yerleşim Yeri Belgesi Ayrı Ayrı Temin Edilmelidir.)
 • T.C. Kimlik Önlü Arkalı Fotokopi,
 • Bakiyeli Son 3 Aylık Banka Hesap Ekstresi (İmzalayan Banka Görevlisi Sirküleri İle Birlikte)
 • Çalışıyor ise; Güncel Kaşe İmzalı Son 3 Aylık Bordro,
 • Emekli ise; Emeklilik Belgesi (SGK ‘dan Alınmalıdır.)
 • (E-Devlet’ten Alınıyor ise Barkodlu Olarak Temin Edilmelidir.)
 • Seyahati Kapsayan Sigorta (1 Gün önce başlar, 1 Gün sonra biter)
 • (Vize Hizmetini Acentamızdan Alan Misafirlerimize Acentamızca Temin Edilecektir.)

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.