Orta ve Doğu Anadolu Turları

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Anadolu ‘nun Az Bilinen Zenginliklerine Yolculuk

ORTA ANADOLU & DOĞU ANADOLU TURU

“ORDA BİR KÖY VAR UZAKTA!”

Çorum ‘dan Tokat ‘a, Sivas, Kangal, Divriği ‘den Kemaliye ‘ye..
Erzincan ‘dan Tunceli, Elâzığ ‘a Anadolu Kentleri Keşfi için yola çıkıyoruz…

KARANLIK KANYON ‘DA TEKNE TURU YAPMA İMKANI İLE…

Çorum, Hattuşa Antik Kenti, Yazılıkaya Açık Hava Tapınağı, Alaca Höyük, Ballıca Mağarası, Tokat, Sivas, Kangal, Divriği, Karanlık Kanyon ve Kanyon ‘da Tekne Turu, Lökhane, Kemaliye Doğa Müzesi, Kemaliye, Sırakonak Köyü, Apçağa Köyü, Ocak Köyü, “Ta Tu Ta”, Kemah, Erzincan, Tunceli, Munzur Vadisi Milli Parkı, Ovacık, Pertek, Çemişgezek, Tahar Köprüsü, Elazığ, Harput, Hazar Gölü, Malatya, Kayseri, Kapadokya

TUR TARİHLERİ (6 GECE 7 GÜN) – 5 Gece Otel Konaklamalı

1.Tur: 04-10 Nisan (Sömestr Tatili), 2.Tur: 22-28 Nisan, 3.Tur: 22-28 Mayıs (Ramazan Bayramı)4.Tur: 26 Haziran-02 Temmuz, 5.Tur: 30 Temmuz-05 Ağustos (Kurban Bayramı), 6.Tur: 29 Ağustos-04 Eylül, 7.Tur: 18-24 Eylül, 8.Tur: 26 Eylül-01 Ekim, 9.Tur: 09-14 Ekim, 10.Tur: 28 Ekim-03 Kasım

Tur Programı

1. Gün: Afyon, Ankara, Çorum

Saat 18.00 ’da ÜÇKUYULAR (Opet İstasyon Karşısı), Saat: 18.30 ’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 18.45 ’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 19.00 ’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 19.15 ’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 19.20 ’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 19.30 ’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü), 20.00 ‘da BORNOVA (Ege Üniversitesi Eğitim Kampüsü Önü) yolcularımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Uşak, Afyon, Ankara yolunu izleyerek gerekli molaların ardından ÇORUM ’a ulaşıyoruz.


2. Gün: Çorum, Hattuşa Antik Kenti, Yazılıkaya Açık Hava Tapınağı, Alaca Höyük, Ballıca Mağarası, Tokat

Sabah kahvaltımızı (ekstra) SUNGURLU ’daki tesislerde alıyor ve leblebisiyle ünlü kentimiz ÇORUM ’a doğru yol alıyoruz. İlk durağımız Hititlere 450 yıl başkentlik yapmış HATTUŞA ANTİK KENTİ oluyor. “UNESCO Dünya Mirası” ve “Dünya Belleği” Listelerindeki antik kentimizde Hatti ve Hititlerin heyecan dolu yaşamlarına ve dünyalarına doğru yolculuğa çıkıyoruz. 6 km lik surları, 71 mt uzunluğundaki yeraltı geçidi, sarayları, anıtsal kapılarıyla büyülendiğimiz şehirden ayrılarak YAZILIKAYA AÇIK HAVA TAPINAĞI ’na gidiyoruz. Bir zamanlar İmparatorluğun ulusal tapınağı olarak Hititlere ev sahipliği yaparken, kutlamaların ve törenlerin yapıldığı günlerdeki haliyle hayal ederken onların dünyasının derinliklerine iniyoruz. Son noktamız olan ALACAHÖYÜK ’te yapacağımız kısa ziyaret sonrası bu kez yönümüzü Roma İmparatoru Julius Sezar'ın, “Veni, Vidi, Vici…” (Geldim, Gördüm, Yendim…) dediği kentimiz TOKAT ’a doğru yola çıkıyoruz. Dünyanın en yaşlı ve en görkemli mağaralarından BALLICA MAĞARASI ’na ulaşıyor ve bu harika doğa müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından Tokat’a ulaşıyor ve ahşap ve kalem işinin elele vererek süslediği LATIFOĞLU KONAĞI ’nı geziyoruz. Sonrasında Selçuklu Mimarisi ‘nin güzel eserlerinden GÖK MEDRESE ‘yİ görerek, komşusu TAŞHAN ’da serbest zaman kullanıyoruz. Yazma, bakır ve yöresel el sanatları alışverişi yapma imkanını yakaladığımız han ve sırtını yasladığı tepenin üzerindeki bir kartal yuvası gibi duran, Roma döneminde yol güvenliği için kurulmuş TOKAT KALESİ ’ni ve KAYA MEZARLARI ’nı uzaklardan selamlıyor ve HALIT SOKAĞI ‘nda minik bir yürüyüş yapıyoruz. Kültür, doğa ve şehir yaşamının el ele verip güzelliklerle donattığı günümüzü sonlandırarak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama TOKAT ‘daki otelimizde.


3. Gün: Sivas, Kangal, Divriği, Karanlık Kanyon ve Kanyon `da Tekne Turu, Lökhane, Kemaliye Doğa Müzesi, Kemaliye

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, sonraki durağımız Sivas için hareket ediyoruz. Şehre ulaştığımızda; ilk Milli Kongre olma özelliğine sahip SIVAS KONGRESİ ’nin yapıldığı ATATÜRK KONGRE VE ETNOĞRAFYA MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra SELÇUKLU MEYDANI ’na geçiyor ve tarihin izlerini sürmeye devam ediyoruz. BURUCIYE, ÇIFTE MINARELI VE ŞIFAIYE MEDRESELERİ’ ni gördükten sonra Sivas’tan ayrılarak ÜRETİM ÇİFTLİĞİ ’ne gidiyoruz. Uluslararası Köpek Bilimi Federasyonu tarafından 'özel ırk' olarak kabul edilen KANGAL KÖPEKLERİ ’ni görerek hatıra fotoğrafımızı da aldıktan sonra, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki ULU CAMİ ve DARÜŞŞİFASI ’nı ziyaret etmek üzere DİVRİĞİ ‘ye geçiyoruz. Bakmaya doyamadığımız bu sanat şaheserini rehberimizden dinledikten sonra, yakın geçmişimizin Divriğili ustalarının elinden çıkan bir başka sanat şaheseri olan DİVRİĞİ EVLERİ ’ni görmeye sıra geliyor. Sonrasında yönümüzü ERZİNCAN ’ın ilçesi KEMALİYE ’ye çeviriyoruz. Ulaştığımızda ise hiç unutamayacağımız bir deneyime imza atıyor ve Fırat’ın kolu olan Karasu üzerinde bulunan, Dünya ‘nın ikinci büyük kanyonu, FIRAT ’ın gizli cenneti KARANLIK KANYON ’da tekne turuna çıkıyoruz. Doğanın sunduğu bu olağanüstü güzelliklerle büyülenirken, 1870’li yıllarda gündeme gelen ancak 2002 yılında açılan TAŞYOL ’u da görme imkanı yakalıyoruz. Sonrasında dut ve pekmezin dövülerek yapıldığı lök (dövmeç) ile dut, beşateş, oricik, pekmez ve bal gibi şifalı ürünlerin satışının yapıldığı LÖKHANE ’de mola veriyor ve sonrasında Türkiye’nin ilk Doğa Tarih Müzesi olan KEMALİYE DOĞA TARİHİ MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından doğası, kültürü ve evleriyle, sevda, hasret ve gurbet kokan türküleriyle, taş işçiliğinin benzersiz örnekleri ve mühendislik harikası köprüleri eski ismiyle EĞİN; yeni ismiyle KEMALİYE ’ye ulaşıyoruz. Her bir kapı tokmağı seyirlik olan evlerin arasında yürüyerek günü sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KEMALİYE ‘deki otelimizde.


4. Gün: Kemaliye, Sırakonak Köyü, Apçağa Köyü, Ocak Köyü, “Ta Tu Ta”, Kemah, Erzincan, Tunceli

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra; Anadolu’daki Türk konut türlerinin gerçek bir temsilcisi kabul edilen evlerin bulunduğu SIRAKONAK KÖYÜ ’nden yürüyüşe başlıyoruz. Ardından Ahmet Kutsi Tecer ’in “Orda bir köy var uzakta “şiirinin ilham kaynağı ve doğduğu köy olan, Kültür Bakanlığı Tarafından, tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelebildiği için ödüle layık görülen APÇAĞA KÖYÜ ’ne varıyoruz. Bölgedeki son durağımızda bölgeye katkıları bile efsane olan Recep Yazıcıoğlu’nun adını taşıyan BAŞPINAR VALİ RECEP YAZICIOĞLU KÖPRÜSÜ oluyor. Hikayesini dinleyip gördükten sonra, Hıdır Abdal Sultan tarafından kurulan ve günümüze kadar 700 yıllık geçmişi ile tarihi ve turistik değerlere sahip; dik bir yamaçta, bahçeler arasında havası ve suyunun temizliği ile dikkat çeken tarihi ve turistik OCAK KÖYÜ ’ne gidiyor ve bölgenin ilk ve tek müzesi olan ALİ GÜRER MÜZESİ ’ni geziyoruz. Ardından öğle yemeği için “Ta Tu Ta” (Tarım, Turizm, Takas) Projesi üyesi olan ekolojik tarım çiftliklerinden birine gidiyoruz. (“Ta Tu Ta”, Buğday Derneği tarafından yürütülen “Ekolojik Çiftliklerde Tarım Turizmi ve Gönüllü Bilgi, Tecrübe Takası” projesinin kısa adı. Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan bu çiftliklerde isterseniz gidip gönüllü olarak çalışabiliyorsunuz. Çalışma karşılığında gönüllünün konaklama ve yemek ihtiyaçları çiftlik tarafından karşılanıyor. Ya da ben çalışamam ama oradaki hayatı görmek istiyorum diyorsunuz ve ücretli olarak konaklıyorsunuz.) Daha sonra Munzur Dağları boyunca ilerleyerek ERZİNCAN ’ın güzel ilçesi KEMAH’a ulaşıyoruz. Fırat’ın kollarından Karasu’nun güzelliğine güzellik kattığı ilçede SULTAN MELİK TÜRBESİ ’ni ve sivil mimarinin güzel örnekleri KEMAH EVLER ’ini görerek, KEMAH KALESİ ’ni selamlıyor ve ERZİNCAN ’a yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Doğu Anadolu’nun modern kenti Erzincan’da SAAT KULESİ ve İSMET İNÖNÜ HEYKELİ ’nde anılarımız için fotoğraf çektikten sonra TUNCELİ ’ye gidiyoruz. Akşam yemeğimizi (ekstra) aldıktan sonra otelimize geçiyoruz. Geceleme TUNCELİ ‘deki otelimizde.


5. Gün: Tunceli, Munzur Vadisi Milli Parkı, Ovacık, Pertek, Çemişgezek, Tahar Köprüsü, Elazığ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, TUNCELİ’de panoramik bir şehir turu yaparak MUNZUR VADİSİ MİLLİ PARKI ’na gidiyoruz. Çok sayıda endemik bitkiye ve zengin floraya ve 42.674 hektar alana sahip, Doğu Anadolu Bölgesi’ nin Tunceli sınırları içerisinde yer alan, 1971 yılında milli park ilan edilen MUNZUR VADİSİ MİLLİ PARKI’ nı ziyaret ediyoruz. Turumuzun etkileyici ziyaret noktalarından birisi olan, bakir doğanın sunduğu olağanüstü güzellikleri veda ederek OVACIK ’a gidiyoruz. Munzur dağlarının güneyindeki Komünist Partili tek Belediye Başkanı seçilmiş ilçe olarak ünlenen OVACIK ’ı ziyaret ediyoruz. Ardından (Açık ve müsait olması durumunda belediye ziyaretinde bulunarak ilçe hakkında bilgiler ediniyoruz.) buradan ayrılarak, “Kuş Kanadı” ndan adını alan ilçemiz PERTEK ’e gidiyoruz. Panoramik olarak PERTEK KALESİ ’ni albümüz için görüntüledikten sonra KEBAN BARAJI suları altında kalmasıyla bir başka noktaya nakledilen; ÇELEBİ AĞA ve SUNGUR BEY CAMİ’ lerini ziyaret ediyoruz. Ardından Alevi Kültürü ‘nün en önemli ocaklarından biri olan AĞUÇAN OCAĞISAĞMAN KÖYÜ ’nde; SAĞMAN CAMİİTARİHİ KÖY ÇEŞMESİ ve KALE (Derun-ı Hisar) yi gördükten sonra hep hikayelerden dinlediğimiz, televizyonlardan izlediğimiz ya da türkülerden duyduğumuz yerleri anılarımıza katarak, ÇEMİŞGEZEK ‘e ulaşıyoruz. Adını Bizans imparatoru Çimiskes ’den alan ilçede; ÇEMİŞGEZEK KÖPRÜSÜ (TAHAR KÖPRÜSÜ)UZUN HASAN TÜRBESİYELMANİYE CAMİSİ ve İN MAĞARALARI ’nı gördükten sonra TAĞAR VADİSİ ’nin çöküntülerle genişleyen yerinde kayalık arazi üzerine kurulan, sularının bolluğu ve verimli toprakları ile ünlü Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Havzasındaki ilimiz ELAZIĞ ’a gidiyoruz. Azık (bolluk) ili El-Azık ’tan ismini alan kentimizde ’e yola çıkıyoruz. 


6. Gün: Harput, Hazar Gölü, Malatya, Kayseri, Kapadokya

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra 1937’de Atamız tarafından bolluk ve bereketin ifadesi olarak El’azık adını alan kentimizin ilk sahiplerinden olan HARPUT ANTİK KENTİ ’ne çıkıyoruz. KALE ’yi, HAMAM ’ı görerek ARAP BABA TÜRBESİ, BALAK GAZİ ANITI, ALACALI CAMİ, ULU CAMİ ’yi ziyaret ediyoruz. Ardından Ülkemizin derin tektonik göllerinden HAZAR GÖLÜ ’nü görüntüledikten sonra MALATYA için hareket ediyor ve KARAKAYA BARAJI ’nın üzerine kurulu KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ ’nü geçerek KAYISI DİYARI MALATYA ’ya ulaşıyoruz. 19.yy sivil mimarisinin en güzel örneklerinin sunulduğu BEŞKONAKLAR ve KERNEK ŞELALESİ, İNÖNÜ ANITI, ardından kayısı alışverişi için KAYISICILAR ÇARŞISI ’nda alacağımız serbest zaman sonrası, YENİ CAMİ, TAŞHORON KİLİSESİ ’ni görerek “Bulunmaz eşi…” diye yıllar önce şarkılara konu olan Malatya’dan Kayseri’ye doğru yola çıkıyoruz. Asurlular zamanından bu yana ticaretle arası iyi olan pastırma ve sucuğu ile ünlü kentimiz KAYSERİ ’ye ulaştığımızda KALE, SAAT KULESİ, SAHABİYE MEDRESESİ, BÜRÜNGÜZ CAMİ ’ni gören KAYSERİ MEYDAN ’da kısa bir anlatım sonrası hatıra fotoğraflarımızı çektikten sonra alışveriş için PASTIRMACILAR ÇARŞISI ’nda serbest zaman kullanıyoruz. Ardından Kapadokya’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz.


7. Gün: Kapadokya, Konya, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra GÖREME ’ye ulaşıyoruz. Bölgeye özgü taşların tanıtımının yapılacağı ONYX ATÖLYESİ ’ne giderek ustasının elinde şekillenip esere dönüşmesini izliyor ve alışveriş için zaman alıyoruz. GÜVERCİNLİK VADİSİ ve UÇHİSAR KALESİ ’nde alacağımız fotoğraf molası sonrası bu kez de Kızılırmak’ın getirdiği kilin ÇANAK-ÇÖMLEK ATÖLYESİ ’ndeki sunumunu izliyoruz. KONYA ’ya doğru hareket ediyoruz. “Her ne olursan ol yine gel” diyen Hz. MEVLANA ’nın çağrısına uyarak MEVLANA MÜZESİ ve TÜRBESİ ’ni ziyaret ediyor ve İZMİR ’e doğru yol alıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molalar ile akşama doğru İZMİR ’de oluyoruz. 

ÖNEMLİ NOT: Sınır kapısı, feribot ve yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Üçkuyular Opet Karşısı (18:00)
 • Üçyol Meydanı (18:30)
 • Lozan Meydanı (18:45)
 • Bayraklı Üst Geçit (19:00)
 • Ksk Anıt (19:15)
 • Ksk Yunuslar (19:20)
 • Mavişehir Egepark Önü (19:30)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (20:00)

Tur Hareket Tarihleri:
30 Temmuz • 29 Ağustos • 18, 26 Eylül • 09, 28 Ekim

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
30.07.2020Erken Rezervasyon Fırsatı1699.00 TL
1499.00 TL
2199.00 TL
1899.00 TL
1699.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1299.00 TL
Taksitler »
 Erken Rezervasyon Sonrası1699.00 TL
1599.00 TL
2199.00 TL
1999.00 TL
1699.00 TL
1599.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1399.00 TL
Taksitler »
29.08.2020Erken Rezervasyon Fırsatı1699.00 TL
1499.00 TL
2199.00 TL
1899.00 TL
1699.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1299.00 TL
Taksitler »
 Erken Rezervasyon Sonrası1699.00 TL
1599.00 TL
2199.00 TL
1999.00 TL
1699.00 TL
1599.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1399.00 TL
Taksitler »
18.09.2020Erken Rezervasyon Fırsatı1699.00 TL
1499.00 TL
2199.00 TL
1899.00 TL
1699.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1299.00 TL
Taksitler »
 Erken Rezervasyon Sonrası1699.00 TL
1599.00 TL
2199.00 TL
1999.00 TL
1699.00 TL
1599.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1399.00 TL
Taksitler »
26.09.2020Erken Rezervasyon Fırsatı1699.00 TL
1499.00 TL
2199.00 TL
1899.00 TL
1699.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1299.00 TL
Taksitler »
 Erken Rezervasyon Sonrası1699.00 TL
1599.00 TL
2199.00 TL
1999.00 TL
1699.00 TL
1599.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1399.00 TL
Taksitler »
09.10.2020Erken Rezervasyon Fırsatı1699.00 TL
1499.00 TL
2199.00 TL
1899.00 TL
1699.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1299.00 TL
Taksitler »
 Erken Rezervasyon Sonrası1699.00 TL
1599.00 TL
2199.00 TL
1999.00 TL
1699.00 TL
1599.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1399.00 TL
Taksitler »
28.10.2020Erken Rezervasyon Fırsatı1699.00 TL
1499.00 TL
2199.00 TL
1899.00 TL
1699.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1299.00 TL
Taksitler »
 Erken Rezervasyon Sonrası1699.00 TL
1599.00 TL
2199.00 TL
1999.00 TL
1699.00 TL
1599.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1399.00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Orta ve Doğu Anadolu Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

KONAKLAMA LİSTESİ
(Aynı Standartı ve bölge şartları göz önünde tutularak oteller kategori olarak değişiklik gösterebilir.)

 • 1.GECE          : 5*Dedeman Hotels, TOKAT v.b. ->
 • 2.GECE          : Otel Bozkurt, KEMALİYE v.b. ->
 • 3.GECE          : 4*Grand Şaroğlu, TUNCELİ v.b. ->
 • 4.GECE          : 4*Park Dedeman Hotel, ELAZIĞ v.b. ->
 • 5.GECE          : 4*Dinler Hotels, NEVŞEHİR v.b. ->

 

TUR HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER

 • Çocuk indirimlerimiz bir odada konaklayan 2 yetişkin ile birlikte sağlanır. 1 Yetişkin yanında çocuk indirimi verilmemektedir. 1 Oda da sadece 1 çocuk için indirim sağlanmaktadır.
 • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir. Ancak otelin müsaitliğine göre rica edilebilir. Tur anında odaları ayırmak ve 1 DBL + 1 SNGL şekline çevirmek mümkün değildir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
 • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.