Günübirlik, Manisa Spil Nazarköy

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için turun çıkış gününü doğru bir biçimde seçiniz...

28.Yıla Özel Süper Promosyon!

MANİSA - SPİL DAĞI - NAZARKÖY

(Ulaşım + Rehberlik + Çevre Gezileri Fiyata Dahil!)

22 Şubat Cumartesi ve 23 Şubat Pazar - 80 TL

Tur Programı

Tur Programı

Sabah kahvaltımızı (ekstra) Nazarköy’de yaptıktan sonra hünerli ustaların elindeki camın nazar boncuğuna doğru yolculuğunu izliyor ve hikayesini dinliyoruz. Ardından Boncuk Köy’den ayrılıyor bu kez Çiniliköy’e gidiyoruz. Bizleri eserleriyle büyüleyecek, Sn.Ümran BARADAN ’ın gelecek nesillere taşınması için kurduğu; kendisinin ve 49 ülkeden tanınmış sanatçıların seramik, heykel, resim ve çini çalışmalarından oluşan bine yakın eserin bulunduğu müzeyi ziyaret ediyoruz. Ardından Kazak Vadisi (Kımız At Çitfliği)’ne geçiyor, Ata evimiz otağ’da oturup, yaşam öykülerini dinliyor hayat şartlarını daha yakından tanıyoruz. Dileyen konuklarımızın ata binmesi için alacağımız serbest zamanın ardından vadiden ayrılıyor bu kez de Ulu Önder Atatürk’ün konakladığı ancak şu anda Askerlik Şubesi olarak hizmet veren evin odasını ziyaret ediyoruz. Hemen ardından hazin bir aşk hikayesine sahne olan Laskarisler Sarayı’nın kalıntılarını panoramik olarak görüyor ve hikayesini dinliyor ardından Sütçüler üzerinden Spil’e çıkmaya başlıyoruz. Piknik alanında alacağımız serbest zaman sonrası Manisa Ovası’nın güzel görüntüleri eşliğinde Şehzadeler Kenti Manisa’ya gidiyoruz. Manisa Kalesi’nin kalıntıları, Mevlevihane ve Ağlayan Kaya(Niobe) yi görerek; Manisa’da Saruhan Park’a gidiyor sıcacık bir sahlep molası veriyoruz. Hemen sonrasında Saruhanoğullar’nın kurucusu Saruhan Bey’in Türbesi’ni görüyor ve Manisa’nın o muhteşem eserlerini gezmeye başlıyoruz. Muradiye, Sultan Camilerini ve Hafsa Sultan Şifahanesi Tıp Tarihi Müzesi’ni gezdikten sonra otobüsümüzdeki yerimizi alıyor ve İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Bir daha ki GENÇAY STAR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

NOT: Kış şartları, yol kapanması, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber insiyatifinde programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapılabilir. Tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Girne Bulvarı Acenta Önü (06:30)
  • Mavişehir Egepark Önü (06:40)
  • Bostanlı İskele Önü (06:45)
  • Ksk Yunuslar (06:50)
  • Ksk Anıt (06:55)
  • Lozan Meydanı (07:15)
  • Üçyol Meydanı (07:30)
  • Bornova Ege Üni. Kampüs (07:45)

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Günübirlik, Manisa Spil Nazarköy Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Turlarımız talepler doğrultusunda gerçekleşmekte olup, acenta gerekli gördüğü takdirde iptal hakkını saklı tutar.
  • Turlarımız 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlarla gerçekleşmektedir. Lütfen turdan 1 gün önce aracınızı teyit ediniz.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.