29 Ekim, Doya Doya Butik Eskişehir & Beypazarı & Kütahya Turları

COVID-19 Sonrası gerekli tedbirler alınarak bu program revize edilmiştir.

Sizin İçin Tüm Önlemleri Aldık
Online Satın Al

COVID-19 Sonrası gerekli tedbirler alınarak bu program revize edilmiştir.

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Online Özel Peşin Fiyatına 9 Taksitle Satın Alabilirsiniz...

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Doya Doya ESKİŞEHİR
BEYPAZARI & KÜTAHYA

TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN HOTEL GRUPLARINDA
KONAKLAMA AYRICALIĞI GENÇAYSTAR'DA!

Anadolu Üniversitesi, Alışveriş Merkezleri, Eğlence Yerleri ve Restaurantların birkaç adım ötesinde Hilton Hotels ayrıcalığı sizleri bekliyor...

HİLTON GARDEN INN HOTEL, ESKİŞEHİR

29- 31 EKİM 2020 2 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: 1.Gece: Yolculuk - 1.Gün: Beypazarı, Eskişehir

1.Gece: Yolculuk

Akşam Saat: 21.00 ’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.10 ’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.15 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.25 ’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45 ’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22:20 ’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü) ’den siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra hareket ediyoruz.

1.Gün: Beypazarı, Eskişehir

Sabah erken (ekstra) saatlerde kahvaltı molası verdikten sonra BEYPAZARI ‘na ulaşıyor ve turumuza başlıyoruz. “Kaya Doruğu Ülkesi” adını almasına sebep olan İNÖZÜ VADİSİ ’nde yapacağımız kısa panoramik turun ardından, Gümüş Sarayı’nda TELKARİ ’nin yapılışını izliyor ve alışveriş için serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında ünlü tarihi çarşısı ALAADDİN SOKAK ’ta yürüyerek keşfimize devam ediyoruz. İNCİLİ, KURŞUNLU, SULTAN ALAADDİN CAMİİ’ lerini ve BEYPAZARI EVLERİ ’ni görerek YAŞAYAN MÜZE ’ye gidiyoruz. Son olarak alışveriş için alacağımız serbest zaman sonrası BEYPAZARI ‘na veda ederek yola çıkıyoruz. Adı “Eski” kendisi “Yeni” şehrimiz ESKİŞEHİR ’e ulaştığımızda ilk ziyaret noktamız ünlü denizi oluyor. Eskişehirli ’nin denize olan özlemini giderdiği 300 bin metrekarelik alana kurulu KENT PARK ’a gidiyoruz. Havuzu, denizi, manejleri, yürüyüş yolları ve heykelleri ile bizi hem şaşırtan hem de gururlandıran bu ziyaret sonrasında ada için hareket ediyoruz bu kez de. “Sevgi ve Aşk Şehri Eskişehir’in AŞK ADASI (SEVGİ ADASI) ’da anılarımız için alacağımız karelerin ardından şehrin değişiminin en güzel şahitleri olan HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve 222 PARK (Eski Kereste Fabrikası) ’ı görmeye sıra geliyor. Sonrasında otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası otelimizin konumunun merkezi olması sebebiyle konuklarımız arzu ederlerse yürüyüşe çıkabilir, dilerlerse şehri bir baştan diğer başa tramvayla gezerek şehrin ışıklı ve renkli dünyasını keşfedebilirler. Konaklama otelimizde.


2. Gün: Eskişehir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra ŞELALE PARK ’a gidiyoruz. Kent manzarasını izleyebileceğimiz ve adını içinde bulunan yapay şelaleden alan bu parkta Eskişehir’e “Günaydın !...”dedikten sonra tekrar aracımıza geçerek, Odun Pazarı’na iniyor ve aracımızdan uzun süreliğine ayrılıyoruz. Çoban Mustafa Paşa’ nın talimatı ile Acem Ali tarafından yapılan 15.yy yapısı diğer ismiyle KURŞUNLU KÜLLİYESİ ve dünyada açılan ilk LÜLETAŞI MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından ODUN PAZARI ’nın o güzel evleri arasında yürüyerek, lületaşı ustalarının küçük atölyelerinde beyaz altına nasıl şekil verdiklerini izleme ve alışveriş yapabilme fırsatı bulacağımız ATLIHAN ’a ulaşıyoruz. Alacağımız serbest zamanın ardından Batı Cephesi Komutanı İsmet Paşa’nın da konakladığı MESTANOĞLU HALİL KONAĞI ’nda açılan ESKİŞEHİR KURTULUŞ MÜZESİ ’ni ziyarete gidiyoruz. Milli mücadelemizi ve uğruna şehit olanları rahmetle andıktan sonra, bizleri heyecanlandıracak farklı bir deneyim ve farklı bir bakışı yakalayacağımız bir sonraki noktamız olan OMM-ODUNPAZARI MODERN MÜZE ‘ye gidiyoruz. Türkiye'den ve dünyadan modern ve çağdaş sanat eserlerinin sergilendiği, çağdaş teknoloji ile bilgiyi harmanlayarak bize sunan müzeden etkilenerek ayrılıyor ve yine ilklerden birisi olan CAM SANATLARI MÜZESİ ’ne gidiyoruz. Sanat ve emeğin birlikte yaptığı yolculuktaki hayranlıkla izlediğimiz eserlere yaptığımız ziyaretin sonrasında zaman yolculuğuna çıkıyor ve tarihimize ışık tutan pek çok ünlüyü gerçek boyutlarıyla izleyerek, keyif dolu dakikalar geçireceğimiz BALMUMU HEYKELLER MÜZESİ ’ne gidiyoruz. Kültür dolu saatlerin üzerine hem çibörek hem de üstüne kahve içilir diyerek KÖPRÜBAŞI ’na ulaşıyoruz. Dileyen konuklarımızla ekstra olarak motorlarla PORSUK ÇAYI ’nda tekne turu yaparak manzaranın ve ESKİŞEHİR ’in tadını çıkarttıktan sonra çarşıda alışveriş yapmak ve şehrin yaşamının havasını koklamak, hareketliliğine ortak olmak için serbest zaman kullanıyoruz. Ardından buluşarak aracımıza geçiyor ve İlk Türk yapımı otomobil DEVRİM ARABASI ’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında otelimize geçerek akşam yemeğimizi alıyor ve konaklıyoruz. Dileyen yolcularımız Eskişehir’in hareketli akşamlarına ortak olmak için yeniden çıkış yapabilir. 


3. Gün: Eskişehir, Kütahya, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, bizi “Güle güle!..” diyerek uğurlayacak son noktamız ve neredeyse Eskişehir’in simgesi haline dönüşen MASAL ŞATOSU ’nun da bulunduğu SAZOVA BİLİM SANAT PARKI oluyor. 400 bin metrekarelik alana kurulu parkta GÖLET ’i, birebir ölçülerde yapılmış KORSAN GEMİSİ ’ni, MASAL ŞATOSU ’nu, SU ALTI DÜNYASI (Akvaryum) ’nı, HAYVANAT BAHÇESİ ’ni, TÜRK DÜNYASI ŞAHESERLERİ (ESMİNYATÜRK) ’ni gezmek için serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında otobüsümüze geçerek KÜTAHYA ’ya ulaşarak, ÇİNİCİLER ÇARŞISI ’nda alışveriş için serbest zaman kullanıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardından İZMİR ’e varıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR seyahatinde tekrardan sizleri ağırlamayı ümit ediyor ve ayrılıyoruz.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Salihli Civarı (00:00)
 • Turgutlu Civarı (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (21:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (21:10)
 • Bostanlı İskele Önü (21:15)
 • Ksk Yunuslar (21:25)
 • Lozan Meydanı (21:45)
 • Üçyol Meydanı (22:00)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (22:20)

Tur Hareket Tarihleri:
29 Ekim

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
29.10.2020849.00 TL
749.00 TL
1049.00 TL
949.00 TL
849.00 TL
749.00 TL
0 - 6 Yaş 349.00 TL
7 - 12 Yaş 649.00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


29 Ekim, Doya Doya Butik Eskişehir & Beypazarı & Kütahya Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

KONAKLAMA YAPILMASI PLANLANAN TESİSLER

 • ESKİŞEHİR-> HİLTON HOTELS, Hilton Garden Inn Eskişehir Hoteli (2 Gece Konaklama)
  Detaylı Bilgi İçin: https://www.hilton.com/en/hotels/eskesgi-hilton-garden-inn-eskisehir/

 • Önemli Not: Özel gün, özel organizasyon ve ön görülmeyen etkinlikler nedeniyle otellerde değişiklik olabilir. Otelinizi tura çıkmadan teyit edebilirsiniz. Turun hareket edeceği hafta acentamızdan öğrenebilirsiniz. Sadece istina durumlar için geçerlidir. Otelle olan anlaşmamızda tüm oda tipleri Standart Oda olup odaya konulan 3.Yatak her zaman ilave veya açılır kapanır yataktır. 3 Yatağın orjinal sözü verilememektedir. 3 Kişilik odalar 2 Orjinal yatak 1 ilave yatak veya 1 Tane 2 Kişilik Geniş Yatak +1 İlave yataktır. 4 Kişi için 1 odada kalmak mümkün olmayıp sıkışıklığı kabul etmeniz dahilinde mümkün olmaktadır. Tur anında 3 Kişilik odayı 1 DBL 1 SNGL şeklinde ayırmak mümkün değildir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Protokol, özel gün, bayram gibi dönemlerde bazı müzeler kapalı olabilir. Bu durumlarda bu gezi noktaları programdan çıkarılır, günü değiştirilir veya iptal edilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 • Tur araç büyüklüğü katılımcı sayısına bağlı olarak seçilmektedir. Turizm paketli olarak 17/27/29/35/46 Kişilik araçlar seçilebilir.
 • Standart odalarda maksimum 3 kişi konaklayabilir. 4 kişi aynı odalarda otelin müsait odaları dahilinde istenebilir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir.
 • Tura katılan yolcularımızı aldığımız duraklarda bırakıyoruz. Harici duraklama söz konusu değildir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.