Bozcaada, Çanakkale, Şehitlikler Turları

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Bozcaada & Çanakkale & Şehitlikler
Assos & Behramkale

Yıllardır değişmeyen kalitesi ile Çanakkale 'nin en iyi tesislerinden;
Denize Sıfır Konum, Çanakkale Merkez
4*AKOL HOTEL ÇANAKKALE
(Detaylı Bilgi: http://www.hotelakol.com.tr
)

23 NİSAN TATİLİ – 1.TUR: 22-23 NİSAN 2018 1 GECE 2 GÜN (Tamamlandı.)
2.TUR: 05-06 MAYIS 2018 1 GECE 2 GÜN
3.TUR: 12-13 MAYIS 2018 1 GECE 2 GÜN
19 MAYIS TATİLİ – 4.TUR: 19-20 MAYIS 2018 1 GECE 2 GÜN
 (İLAVE TARİHLERİMİZİ LÜTFEN ACENTAMIZDAN SORUNUZ.)

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Bozcaada

Sabah saat 06.00’da Üçyol, 06.15 Lozan Meydanı, 06.30 Karşıyaka Anıt ‘tan, 06.45’de Karşıyaka Acenta önünden konuklarımızı aldıktan sonra, hareket ediyoruz. Yol üzerinde (ekstra) kahvaltı molası verdikten sonra, yolculuğumuzu Edremit, Akçay üzerinden sürdürüyoruz. Geyikli iskelesine ulaşıp, feribotla Bozcaada’ya geçiyoruz. Yemek için alacağımız serbest zamanın ardından Ceneviz Kalesi’ni ziyaret ediyor, adaya özgü Hediyelik Domates Reçeli alışverişi yapıyoruz. Ardından Bozcaada ismiyle özdeşleşen şarabı ve adanın üzümleri hakkında bilgi alabileceğimiz, aynı zamanda adaya özgür şarapların tadına bakıp alışveriş yapabileceğimiz Şarap Fabrikası’na gidiyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından Rum Mahallesinde güzel kokulu sokaklar ve evler arasında yürüyerek Meryem Ana Kilisesi’ne gidiyoruz. Ardından araçtaki yerimizi alarak alabildiğine uzanan üzüm bağlarını görerek Ayazma plajına hareket ediyoruz. Rum’lardan kalma Kilise ve Tarihi Evleri ve Damları görüp adanın neredeyse yeni simgesi haline gelen Rüzgar Tribünleri’ (Bores-Bozcaada Rüzgar Enerji Santrali)ni ziyaret ediyoruz. Adanın en batı ucundaki bu ziyaretimizin ardından turumuzu tamamlıyor ve limana dönüyoruz. Ardından feribota biniyor ve Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Kısa bir yolculukla Çanakkale’ye ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Çanakkale Şehitlikler, Assos, Behramkale, İzmir

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak Eceabat’a geçiyoruz. Binlerce Destan’ın üzerine yazıldığı bu Tarihi Yarımada’da turumuza başlıyoruz. Antik dönemin Maydos’undan geçerek Çamburnu Kalesi, Kilit-bahir Kalesi ve Namazgâh Tabyası’nı panoramik olarak görerek Seyit Onbaşı Anıtı’na gidiyoruz. Mecidiye Tabyası ziyaretimiz sonrası aracımıza geçerek Yarımada’daki turumuza devam ediyor ve Boğaz’ın çıkışına doğru ilerliyoruz. Havuzlar Şehitliği’ni görerek Yarımada’nın içlerine doğru yol alırken; Sahra Hastaneleri’ndeki yaralılarımızı, onların yaralarını sarmaya çalışan doktor ve hemşirelerimizi düşünürken bu vatan uğruna çekilen acıları bir kez daha şükranla yad ediyoruz. Ardından Şahindere Şehitliği (Gerçek Şehitlik) ve Çanakkale Şehitler Abidesi’ni ziyaretimiz sonrasında Seddül-bahir Tabyası ve Ezineli Yahya Çavuş Anıtı’na gidiyoruz. Alçıtepe Köyü’nde öğle yemeği için alacağımız serbest zaman sonrasında dileyen misafirlerimiz Çanakkele Harp Hatıraları Müzesi (Salim Amca)’yı ziyaret edebilirler. Sonrasında Sargı Yeri ve Nuri Yamut Anıtı’na gidiyoruz. Arıburnu ve Anzac Koyu, 57.Alay, Conk Bayırı ziyaretlerimiz ile Tarihi Milli Park’taki turumuzu tamamlayarak feribot ile yapacağımız kısa bir deniz yolculuğu ile Çanakkale’ye varıyoruz. Sonraki durağımız Behramkale’ye ulaşıyoruz. Assos Akropolü ’nü, Surları, Athena Tapınağı’nı ziyaret ediyor, Antik Liman’ı ve Agora’yı yukarıdan görüyor kervan yolunun kıvrımlarını tepeden izliyoruz. 1. Murat dönemine ait tarihi Taş Köprü ‘yü ve Cami’yi de gördükten sonra limana iniyoruz minibüslerle (extra). Assos’un ünlü waffle’nın damaklarımızda bıraktığı lezzet ile muhteşem manzarasının gözlerimizdeki güzelliği ve esen rüzgârın yüzümüzdeki okşayışı ile turumuzu sonlandırarak İzmir ‘e hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molanın ardından ulaşıp, bir dahaki GENÇAY STAR TURİZM organizasyonun ‘da buluşmak ümit ve dileği ile ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Turizm Araçları ile Tüm Ulaşımlar ve Çevre Gezileri
 • 1 Gece ÇANAKKALE MERKEZ 'de Yarım Pansiyon Konsept Konaklama
 • Otel’de Alınan Sabah Kahvaltısı (1) ve Akşam Yemeği (1)
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
 • Şehitlik Feribot Geçiş Ücretleri
 • Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Otel Konseptine Dâhil Olmayan İçecekler
 • Duraklama ve Molalarda Alınan Yiyecek, İçecekler
 • Assos Antik Limana İniş Minibüs Ücreti
 • Bozcaada Feribot Ücreti
 • Bozcaada Minibüs Ücreti /gerektiğinde.

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Üçyol Meydanı (06:00)
 • Lozan Meydanı (06:15)
 • Ksk Anıt (06:30)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (06:45)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Bozcaada, Çanakkale, Şehitlikler Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • (*) Adalarda özel gün ve dönemlerde bazı istikametlerde tur otobüsünün ilerlemesi ve turu planlanan sürede yapamaması durumunda minibüs ile turlarımız tamamlanmaktadır. Bu ücret yolcular tarafından ödenmektedir.
 • Feribot saatlerindeki değişiklikler ve yoğunluk sebebiyle program rehber yetkisiyle değiştirilebilir. 
 • Turlarımızda, araç seçimi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Turizm paketli 17-27-31-46 Kişilik araçlar tercih edilmektedir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile 1 Çocuk için geçerlidir. 
 • Tur programı GENÇAY STAR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
   

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI


İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)