Büyük Orta Avrupa Turları

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

2017 Yılı Süper Promosyon 7 Gece 8 Gün

Büyük ORTA AVRUPA TURLARI

SUNEXPRESS HAVA YOLLARI
İzmir'den Aktarmasız Direkt Olarak Viyana Gidiş, Viyana Dönüş

VİYANA (2) - PRAG (3) - BRATİSLAVA - BUDAPEŞTE (2)

Karlovy Vary, Dresden, Terezin, Český Krumlov, Bratislava,
Estergon, Visegrad, Szentendre, Viyana Ormanları, Mayerling, Outlet

Halen bazı tarihlerimiz için Erken Rezervasyon fırsatı sürüyor!
Geç kalmadan yerinizi ayırtın!

7.TUR: 30 AĞUSTOS-06 EYLÜL (KURBAN BAYRAMI)

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Aktarmasız Direkt Olarak -> Viyana

Sabah Saat: 17.30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali GENÇAYSTAR TRAVEL kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check-in işlemleri sonrasında, SunExpress Hava Yolları’na ait XQ980 sefer sayılı uçağı ile 19.30’da Viyana’ya İZMİR’DEN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK uçuyoruz. Viyana’nın yerel saati 21.00’de iniyoruz. Gümrük, bagaj işlemlerimizi tamamlayarak rehberimiz ile buluşuyor ve aracımıza yerleşiyoruz. Aracımıza yerleştikten sonra otelimize transfer. Geceleme Viyana’daki otelimizde.

Önemli Bilgilendirme: Katılacağınız tarihin uçuş detaylarını lütfen kontrol ediniz. Uçuş detayları tur tarihlerine göre farklılık göstermektedir.


2. Gün: Viyana, Viyana Şehir Turu

“Viyana Ormanları & Mayerling & Baden & Seegrote Turu”, “Grizing Meyhaneleri Turu”

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Viyana Şehir Turu’na çıkıyoruz. Viyana şehir turumuz esnasında; Birleşmiş Milletler Binaları, Franz Kilisesi, Prater, Hundertwasser binasinın ardından şehrin merkezi Ring çevresinde; Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Hofburg Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi, Parlemento Binasi, Belediye Sarayı, Viyana Üniversitesi, Burg Tiyatrosu, Votif Kilisesi ve Belvedere Sarayı’nı görüyoruz. Ardından dileyen konuklarımız ile birlikte (ekstra tur1) Viyana Ormanları & Mayerling & Baden & Seegrote Turu’na çıkıyoruz. Viyana ormanları denilen bölge Viyana’nın yaklaşık 25 km güneyinde kalıyor. Bu turumuzda ilk durağımız temelleri 12 yy.’a kadar giden Lichtenstein Şatosu. Kısa bir fotoğraf molasından sonra Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’ye gidiyoruz. Burası bir taşocağı iken bir patlama sonucu yeraltı gölü oluşuyor. II Dünya savaşı sırasında ise Nazilerin savas uçağı ürettikleri bir uçak fabrikasına dönüşüyor. Ardından; “Mayerling Faciasina” konu olan Mayerling bölgesini gezeceğiz. Turumuzun son durağı ise küçük ve şirin, parkları ve çiçekleriyle meşhur bir kaplıca kenti olan; Baden. Turumuzu tamamlıyor ve otelimize geri dönüyoruz. (eğlence aktivitesi) Grizing Meyhaneleri Turu programına katılıyoruz. Grinzing Viyana’nın kuzeyinde, Viyana’ya 19 yy. da dâhil edilmiş, eskiden beri bağları ile meşhur bir bölge. Burada ki restaurantların çoğu hala kendi şaraplarını kendileri yapıyorlar. Sizleri götüreceğimiz restaurantlardan birinde yerel Avusturya müzikleri dinleyecek ve Avusturya’nın snitzellerini yiyerek ev yapımı şaraplarının tadına bakacağız. Geceleme Viyana’daki otelimizde.


3. Gün: Viyana, Prag, Prag Şehir Turu

“Cesky Krumlov Kasabası Turu”, “Vltava Tekne Turu”

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerimizdeki (ekstra tur2) Cesky Krumlov Kasabası Turu’na çıkıyoruz. Český Krumlov; Çek Cumhuriyeti’nde Prag Kalesi’nden sonra en büyük kale kompleksine sahip, iki menderes arasına kurulmuş olan masal şehirlerden bir tanesidir. Cesky Krumlov’da görebileceğimiz yerler arasında gotik tarzdaki St. Vitus Kilisesi, Cesky Krumlov Kalesi ve Kale Tiyatrosu bulunuyor. Bu mükemmel şehri yeterince gezdikten sonra, Prag’a doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Orta Avrupa’nın incilerinden bir tanesi olan Prag’da şehir turumuza başlıyoruz. Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti ve belki de dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Prag; sanatsal şehir atmosferiyle Avrupa’nın tam kalbinde yer alıyor. Avrupa’nın birçok şehrinin aksine Prag tarihi şehir merkezindeki kültürel miras dünya savaşlarının yıkımından zarar görmemiştir. Romantik ve puslu atmosferinin, her biri ayrı tarih kokan sokaklarının sizleri tarihin ve zamanın çeşitli dilimlerine çekeceği Prag Şehir Turu, muhteşem panaromik şehir manzarasıyla Prag Kalesi (Eşsiz kale kompleksi), görkemli yapısıyla Aziz Vitus Katedrali (St.Vitus Cathedral), eski kale evlerinin içinde bulunduğu Altın Sokak (Zlata Ulicka), üzerindeki heykelleriyle adeta bir açık hava müzesi gibi Vltava Nehri’nden masalsı bir geçiş sağlayan Karl Köprüsü (Karluv Most). Kendinizi orta çağ atmsferine kaptıracağınız, Eski Şehir Meydanı (Staromestke Namesti), en eski faal orta çağ astronomik saati olan Astronomik Saat (Orloj), Tyn Kilisesi ve Venseslas Meydanı’nı (Vaslavske Namesti) içine alan geniş bir tarihi turu tamamlıyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde. Dileyen konuklarımız ile birlikte şehir turumuzu pekiştirmek adına planlanmış akşam (eğlence aktivitesi) açık büfe yemekli Vltava Tekne Turu. Panama kanallarının benzerini bu küçük nehirde görüp Prag manzaralarını birde Vltava’dan seyredeceğiz. Tekne gezisi müzik eşliğinde açık büfe yemekli gerçekleşmektedir.


4. Gün: Prag

”Karlovy Vary Turu”,“Çek Gecesi Eğlence Programı”

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, dileyen misafirlerimiz ile (ekstra tur3) tam gün Karlovy Vary Turu. Karlovy Vary kaplıcalarıyla, içmeleriyle, doğası ve mimarisiyle Cek Cumhuriyeti’nin Prag’dan sonra en fazla turist çeken şehri. Kente sıcaklıkları ve mineral özellikleri farklı 12 termal bulunmaktadır. Kaplıcalarından çıkan buharla masalsı bir görünüme bürünen bu güzel şehirde ki turumuzu tamamlayıp yerel bir restoran da öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından hemen serbest zaman başlıyor. Çünkü giyimden ayakkabıya, amberden granat taşına, kristalden porselene kadar Karlovy Vary lüks mağazalarıyla alışveriş için geniş ve Prag’a oranla daha ucuz imkânlar sunuyor. Prag’a geri dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyenlerle (eğlence aktivitesi) Çek Gecesi Eğlencesi. Müzik, eğlence, yemek ve limitsiz içkili süper bir Çek akşamı bizleri bekliyor. Eğlencenin tadına varacağız. Geceleme Prag’daki otelimizde.


5. Gün: Prag

“Almanya Dresden, Terezin (Terezienstadt) Turu”,” Ortaçağ Gecesi Programı”

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte (ekstra tur4) Almanya Dresden, Terezin (Terezienstadt) Turu’na çıkıyoruz. Elbe kıyısındaki Floransa olarak da bilinen, muhteşem Elbe vadisine kurlumuş olan Saksonya Eyaleti’nin başkenti; Dresden. Turumuz; uzun yıllardır Almanya’nın kültürel merkezlerinden biri, burada ise şehir turumuz, bahçeleri ile birlikte Zwinger Sarayı, Semper Opera Binası, Tiyatro Meydanı, Sanat Akademisi, Katolik Hofkirche,  Saksonya’nın Prenslerinin Resmedildiği gerçekten devasa bir çalışma olan Fürstenzug ve Dresden Kalesi’ni kapsamaktadır. Dresden’den dönüşte tarihe kazınmış bir diğer önemli yerleşim olan Terezin’i ziyaret ediyoruz. Aslen eski bir garnizon ve istihkâm olan Terezin veya Almanca adıyla Terezienstadt Nazi rejiminin çoğunlukla Yahudileri hapsettiği bir toplama kampı. Yukarıdan bakıldığında Davud yıldızı şeklinde bir mimarisi olması gibi ilginç bir tesadüfün yanında savaştan sonra Almanya’ya sürülen Çekoslovakya Almanlarının durak noktası olarak da kullanılması tarihin geri dönüşlerinden biri olarak sayılabilir. Ürperten anılar ve hikâyelerle dolu bir turu daha tamamlıyoruz ve Prag’a dönüş yapıyoruz. Akşam için dileyen konuklarımız ile birlikte müzikli, eğlenceli, yemekli (eğlence aktivitesi) Ortaçağ Gecesi Programı’na katılıyoruz. Prag’dan 80 km uzaklıktaki Mlada Bloslav şehrine yakın çok güzel bir köy ve orman yollarından 1 saatlik bir yolculuk sonrası kendinizi bir 12 yy.’dan kalma av köşkünü olduğu küçük bir Çek köyünde buluyorsunuz. Avrupa’da benzerine rastlayamayacağınız bir program, orta çağ dönemine ait yaşamı size bu handa, Cadı’dan günah çıkarılmasından, Fakir’in ateşle cesurca oynamasına, Kızların masalarda danslarına, Barbarların birbirleri ile kavgasına varıncaya dek unutulmaz bir şekilde yaşıyorsunuz. Detenice’de bu programı orjinal olarak seyretme imkânı bulup, rüya gibi bir yolculuk sonrası Prag’a dönüş yapıyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde.


6. Gün: Prag, “Slovakya, Bratislava”, Budapeşte

“Slovakya’nın Tuna Boyundaki Başkenti Bratislava Turu”,”Tuna Nehri Budapeşte Tekne Turu”

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra uzun bir yolculuk için otobüsteki yerimizi alıyoruz. Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Yolda ilk durağımız dünyada iki ülkeye sınırı olan tek başkent olan (ekstra tur5) Slovakya’nın Tuna boyundaki başkenti Bratislava. Bratislava’daki şehir turumuz; Eski Şehir Meydanı, Bratislava Kalesi, Michalska Brana, Ufo Köprüsü ve Ulusal Tiyatro’ yu kapsıyor. Bratislava’daki turumuzu bitirdikten sonra Budapeşte’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Orta Avrupa’nın küçük Parisi“ olarak bilinen Budapeşte Macar kültürünü yansıtmasının yanında Avusturya ve Osmanlı izlerini de taşır. Budapeşte Şehir Turu’nda; Kahramanlar Anıtı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Ulusal Opera Binası, Neo-Gotik mimarinin en harika örneklerinden ve Dünya’daki en görkemli Parlamento binalarından biri olan Parlemento Binası, kıyısı ve köprüleriyle Tuna Nehri (Zincir Köprü), Budin Kalesi ve Mathias kilisesi, şehre ve Tuna‘ya yukarıdan bakan Gellert Tepesi, Citadella ve etrafındaki önemli yapıları kapsayacak. Turumuz sonra otele transfer oluyoruz. Akşam dileyen konuklarımız ile birlikte (eğlence aktivitesi) Tuna Nehri Budapeşte Tekne Turu’nu gerçekleştirip, hatıralarımıza unutulmayacak bir tura katılıyoruz. Tuna’nın incisi; Budapeşte’yi seyretmek için olmazsa olmazlardan birisi olan Tuna’da gerçekleşecek olan tekne turudur. Buda ve Peşte’yi ayıran bu devasa nehirde, Zincirli köprüsüyle, gece aydınlatmasıyla, Avrupa’nın en iyi ışıklandırılan kentleri arasında yer alan Budapeşte’den gözünüzü alamayacaksınız. Turumuzun tamamlanmasının ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde.


7. Gün: Budapeşte

“Estergon & Visegrad & Szentendre Turu”,”Çigan Gecesi Eğlence Programı”

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, dileyen misafirlerimiz ile birlikte tam gün yemekli olarak gerçekleşen (ekstra tur6) Estergon & Visegrad & Szentendre Turu. Estergon Budapeşte’den 65 km uzaklıkta şirin bir Tuna şehri ve Tuna’nın Macar topraklarına girdiği yer. Aynı zamanda Macarların eski başkenti. Burada Estergon Bazilikası’nı ve Osmanlı’dan kalan kale kalıntılarını gezeceğiz. İkinci durağımız yeşili ve doğasıyla, güzel Tuna manzarası ile Visegrad şehri. Budin Kalesinden sonra Ronesans’ın Macar topraklarında görüldüğü ilk yer burası. Lezzetini kolay kolay unutamayacağınız Öğlen yemeğimizi de Rönesans atmosferinde bu güzel kentte alacağız.  Üçüncü noktamız, meşhur Macar el işlerinin, örtülerin, Dünyaca ünlü tanınmış Macar porselenlerinin, palinkalarin, şarapların, paprikaların, hediyelik eşyaların vb. satıldığı küçük bir sayfiye kasabası olan  Szentendre olacak. Sonrasında turumuzu tamamlıyoruz. Dileyen konuklarımız ile Macaristan denilince akla gelen müziği ve şarabı ile ünlü müzikli, yemekli (eğlence aktivitesi) Çigan Gecesi Eğlence Programı’na katılıyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde.


8. Gün: Budapeşte, Viyana, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimize aldıktan sonra, rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Viyana Hava Limanı’na transfer oluyor ve bagaj check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. SunExpress Hava Yolları’na ait XQ981 sefer sayılı uçağı ile saat: 21.50’de VİYANA'DAN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir’e uçuyoruz. Orta çağ anılarıyla dolu bir turu tamamlıyor bir başka Gençaystar organizasyonunda tekrar sizleri seyahat ettirmeyi diliyor, vedalaşıyoruz.

 

Kurban bayramı dönemi kesinleşmiş otel listesi

7 Days Premium Hotel Vienna 4★★★★
TOP HOTEL Praha 4★★★★
Ibis Budapest Aero 3★★★

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER;

*Bu program Gençaystar Travel organizasyonu olup, herhangi başka bir operatöre bağlı değildir.
*Programda otobüs ile güzergâh üzerindeki ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, tur güzergâhındaki dinlenme noktalarında bırakılarak turlar yapılmaktadır. Yolcu satın alırken bu kuralı bilerek tura katıldığından emin olmalıdır.
*Ekstra tur ve eğlence aktivitelerinin gün / güzergâh sıralaması değişebilir. Acenta bu hakkı saklı tutar.
*Yukarıdaki uçuş saatleri ve uçuş kodları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Tura katıldığınız tarihin uçuş planını lütfen acentamızdan teyit ediniz. Bu saat ve uçuş kodları hava yolu kaynaklı olarak değişikliğe uğrayabilmektedir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SunExpresss Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Viyana Gidiş Viyana Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Viyana Havalimanı Otel Havalimanı Transferleri
 • Prag, Viyana, Budapeşte Panoromik Şehir Turları
 • Oteller’de 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (7)
 • Gençaystar Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur.
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
  (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (17:30:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Büyük Orta Avrupa Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

PAKET EKSTRA TURLAR & SEÇENEKLİ TURLAR

LIGHT PAKET: Ekstra 2-3-5 nolu turlar ofiste kayıt anında alındığında İndirimli olarak 125 €’dur. (50 € İnd.)

 • Ekstra Tur2 – Cesky Krumlov Turu (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 60 €
 • Ekstra Tur3 – Karlovy Vary Turu (Ulaşım + Rehberlik + Tam Gün Turlar Dâhil): 65 €
 • Ekstra Tur5 – Slovakya’nın Başkenti Bratislava Turu (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 50 €
 • Önemli Not: 0-6 Yaş Ücretsiz 7-12 Yaş %50 İndirimli öder. Light paketteki ekstra turlar güzergâh üzeri turlar olduğu için erken rezervasyonda paket olarak alınır.

 

GRAND PAKET: Ekstra turların tamamı ofiste kayıt anında alındığında 370 € yerine indirimli 250 €’dur. (120 € İnd.)

 • Ekstra Tur1 – Viyana Ormanları & Mayerling & Baden & Seegrote Turu (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 65 €
 • Ekstra Tur2 – Cesky Krumlov Turu (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 65 €
 • Ekstra Tur3 – Karlovy Vary Turu (Ulaşım + Rehberlik + Tam Gün Turlar Dâhil): 65 €
 • Ekstra Tur4 – Almanya Dresden, Terezin (Terezienstadt) Turu (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 60 €
 • Ekstra Tur5 – Slovakya’nın Başkenti Bratislava Turu (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 50 €
 • Ekstra Tur6 – Estergon Visegrad Szentendre Turu (Ulaşım + Rehberlik + Tam Gün Turlar Dâhil): 65 €
 • Önemli Not: 0-6 Yaş Ücretsiz 7-12 Yaş %50 İndirimli öder. Grand paketteki ekstra turlar tek tek alındığında ve tur anında satın alındığında fiyatlarda indirim yapılmaz. Light Paket ya da Grand paket ikisinden birisi seçilmelidir.

 

EĞLENCE PAKETİ: Ekstra turların tamamı ofiste kayıt anında alındığında 325 € yerine indirimli 250 €’dur. (75 € İnd.)

 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(1) – Grizing Meyhaneleri Turu (Müzikli, Yemekli): 50 €
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(2) – Vltava Tekne Turu (Müzikli, Yemekli): 50 €
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(3) – Çek Gecesi Eğlencesi Turu (Müzikli, Yemekli, Limitsiz İçkili): 50 €
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(4) – Ortaçağ Gecesi Eğlencesi Turu (Müzikli, Gösterili, Yemekli): 65 €
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(5) – Tuna Nehri Budapeşte Tekne Turu (İçecek İkramlı): 50 €
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(6) – Çigan Gecesi Eğlence Turu (Müzikli, Yemekli): 60 €
 • Önemli Not: 0-6 Yaş Ücretsiz 7-12 Yaş %50 İndirimli öder. Eğlence paketi indirimleri tamamı kayıt anında alınması halinde geçerlidir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • 3 Kişilik Odalar her zaman 3. Yatak her zaman orjinallerinden küçüktür. Otel müsaitliklerine göre sağlanabilmektedir. 3. Yatak açılır kapanır yatak olarak dizayn edilebilmektedir. Hiçbir suretle acenta misafire orijinal yatak garantisi vermemektedir.
 • Otel kahvaltıları basit (kontinantel) olarak servis edilmektedir. Gruba ana restauranttan ayrı bir salonda sunulabilir. Acentamızın bu konuda kahvaltıyı belirtilen salonda kabul etmektedir.
 • Vize olduğu halde Ülke’nin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu Ülke ’ye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentamızın sorumluluğu bulunmamakta olup, tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. Vize almak Ülke’ye kesin giriş hakkı vermez.
 • 2 Ülke arasında Vizesiz (Yeşil Pasaportlar için) geçiş protokolünde bir değişiklik olması halinde ilgili pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Bu süreçlerde rezervasyonunuzun geçerliliğini acentadan kontrol edebilirsiniz.
 • Tur şehir turları panoromik olarak müze ve girişlerinin dâhil olmadığı, rehber eşliğinde yapılan tanıtım turlarıdır. Otobüs ile ulaşılamama durumunda toplu taşıma ve yaya olarak gerçekleşebilir. Kapatılan yol, cadde, meydan durumlarında acentamız sorumluluk almamaktadır.
 • Gençaystar Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

 • Schengen vizesi gerekli. Yeşin pasaporta vize uygulaması yoktur.
 • Almanya vizesi için gerekli evraklar listesi için tıklayınız...

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)