Yeni Rota: Münih, Salzburg, Hallstatt, Viyana Turu

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

YENİ ROTA & SÜPER PROGRAM
MÜNİH & SALZBURG & HALLSTATT & VİYANA

Viyana Ormanları, Mayerling, Baden,
Budapeşte, Bratislava, Parndorf

SUNEXPRESS HAVA YOLLARI
İzmir’den Aktarmasız Direkt Olarak
Münih Erken Gidiş, Viyana Dönüş Gün Kayıpsız! Tamamı Tatil Günleri...

TEK TARİH: 01-04 EYLÜL 2017 3 GECE – 4 GÜN (Kesin Hareketli Tur)

Turumuz tamamen tükenmiştir. İlginize teşekkürler;

Yukarıdaki fiyatlar Erken Rezervasyon dönemi için sadece 0-10 koltuk için geçerlidir. 10 koltuk sonrası kademeli olarak artış gösterecektir. Her tarih için belirli sayıda belirlenmiştir. Lütfen katılacağınız tarihin fiyatını acentamızdan kontrol ediniz.

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Aktarmasız Direkt Olarak-> Münih, Salzburg, Hallstatt / 01.09.17

31 Ağustos’u 01 Eylül’e bağlayan gece yarısı, Saat: 02.00’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali GENÇAYSTAR TRAVEL kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check-in işlemleri sonrasında, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ986 sefer sayılı uçağı ile 04.15’da Münih’e İZMİR’DEN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK uçuyoruz. Münih’in yerel saati 06.05’de iniyoruz. Gümrük, bagaj işlemlerimizi tamamlayarak rehberimiz ile buluşuyor ve aracımıza yerleşiyoruz. Aracımıza yerleştikten sonra, Almanya Bavyera Eyaletinin başkenti olan Almanya ülkesinin ise, üçüncü büyük şehri Münih sehrine varisimiz ile beraber Münih panoramik şehir turumuzda Marienplatz,  New Town Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Frauenkirche göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrasında, Salzburg’a hareket ediyoruz. Salzburg şehir turumuzda; Hohen Salzburg Kalesi, St. Peter Manastırı Katedral, Mirabel Şatosu, Ana Sunak ve Mozart’ın Evi,  Mozart’ın doğduğu kent,  renkli cepheli konutların sıralandığı yollarıyla Avrupa’nın en çekici Barok Kenti gezimizi tamamlıyoruz. Şimdi sıradaki durağımız bu turun en beklenen yeri; HALLSTATT Yer yüzündeki cennet olarak nam yapmış bu kasaba için yolculuğumuzu sürdürüyoruz. 7 bin yıla varan geçmişi ile UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesine alınmış olan bu kasabayı keşfetmeye başlıyoruz. Hallstat; trafiğin olmadığı yolları ve birçok kilise, ev, el değmemiş görüntüleri ile bizleri büyüleyecek. Minik tezgahlarından yapacağınız alışverişler ile tatilinizin anılarını biriktirebilirsiniz. İnce uzun yolundan yürürken, her köşesinde fotoğraf çekilmek isteyecek ve fotoğraf çekilmeye doyamayacaksınız. Muhteşem anıları hafızalarımıza kaydedip, sonrasında Salzburg’a geri dönüyoruz. Geceleme Salzburg’daki otelimizde.


2. Gün: Viyana, Viyana Şehir Turu / 02.09.17

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Kısa süren Avusturya kasabaları arasından geçerek geleceğimiz yolculuk sonrasında; Viyana Şehir Turu’na çıkıyoruz. Viyana şehir turumuz esnasında; Birleşmiş Milletler Binaları, Franz Kilisesi, Prater, Hundertwasser binasinın ardından şehrin merkezi Ring çevresinde; Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Hofburg Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi, Parlemento Binasi, Belediye Sarayı, Viyana Üniversitesi, Burg Tiyatrosu, Votif Kilisesi ve Belvedere Sarayı’nı görüyoruz. Ardından dileyen konuklarımız ile birlikte (ekstra tur1) Viyana Ormanları & Mayerling & Baden & Seegrote Turu’na çıkıyoruz. Viyana ormanları denilen bölge Viyana’nın yaklaşık 25 km güneyinde kalıyor. Bu turumuzda ilk durağımız temelleri 12 yy.’a kadar giden Lichtenstein Şatosu. Kısa bir fotoğraf molasından sonra Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’ye gidiyoruz. Burası bir taşocağı iken bir patlama sonucu yeraltı gölü oluşuyor. II Dünya savaşı sırasında ise Nazilerin savas uçağı ürettikleri bir uçak fabrikasına dönüşüyor. Ardından; “Mayerling Faciasina” konu olan Mayerling bölgesini gezeceğiz. Turumuzun son durağı ise küçük ve şirin, parkları ve çiçekleriyle meşhur bir kaplıca kenti olan; Baden. Turumuzu tamamlıyor ve otelimize geri dönüyoruz. (eğlence aktivitesi) Grizing Meyhaneleri Turu programına katılıyoruz. Grinzing Viyana’nın kuzeyinde, Viyana’ya 19 yy. da dâhil edilmiş, eskiden beri bağları ile meşhur bir bölge. Burada ki restaurantların çoğu hala kendi şaraplarını kendileri yapıyorlar. Sizleri götüreceğimiz restaurantlardan birinde yerel Avusturya müzikleri dinleyecek ve Avusturya’nın snitzellerini yiyerek ev yapımı şaraplarının tadına bakacağız. Geceleme Viyana’daki otelimizde.


3. Gün: Viyana, Budapeşte, Bratislava / 03.09.17

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, dileyen konuklarımız ile birlikte (ekstra tur2) Budapeşte & Bratislava turu tam gün. Budapeşte Şehir Turu’nda; Kahramanlar Anıtı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Ulusal Opera Binası, Neo-Gotik mimarinin en harika örneklerinden ve Dünya’daki en görkemli Parlamento binalarından biri olan Parlemento Binası, kıyısı ve köprüleriyle Tuna Nehri (Zincir Köprü), Budin Kalesi ve Mathias kilisesi, şehre ve Tuna‘ya yukarıdan bakan Gellert Tepesi, Citadella ve etrafındaki önemli yapıları kapsayacak. Sonraki durağımız ise Slovakya’nın şirin başkenti Bratislava. Bratislava’daki şehir turumuz; Eski Şehir Meydanı, Bratislava Kalesi, Michalska Brana, Ufo Köprüsü ve Ulusal Tiyatro’ yu kapsıyor. Bratislava’daki turumuzu bitirdikten sonra Viyana’ya geri dönüş yapıyor, otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Viyana’daki otelimizde.


4. Gün: 5. Gün - Viyana, Parndorf, Viyana’dan Aktarmasız Direkt Olarak -> İzmir / 04-05.09.17

Sabah kahvaltısı otelimizde aldıktan sonra, serbest zaman. Dileyen konuklarımız ile (ekstra tur3) Parndorf Designer Outlet & Alışveriş Turu’na çıkıyoruz. Viyana’nın en gözde en seçkin alışveriş merkezlerinden birisi olan Parndorf’a gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte tekrar buluşuyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra Viyana’ya geri dönüyoruz. Akşam uçak saatlerine kadar serbest zaman. Ardından belirtilen noktadan havalimanı’na transfer oluyoruz. Gümrük, pasaport, check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ981 sefer sayılı uçağı ile saat: 02.20’de VİYANA’DAN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir’e uçuyoruz. Muhteşem fotoğraflarımıza bakacağımız, binlerce anıyla dolu bir turu tamamlıyor bir başka GENÇAYSTAR organizasyonunda tekrar sizleri seyahat ettirmeyi diliyor, vedalaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER;
*Bu program Gençaystar Travel organizasyonu olup, herhangi başka bir operatöre bağlı değildir.
*Programda otobüs ile güzergâh üzerindeki ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, tur güzergâhındaki dinlenme noktalarında bırakılarak turlar yapılmaktadır. Yolcu satın alırken bu kuralı bilerek tura katıldığından emin olmalıdır.
*Ekstra tur ve eğlence aktivitelerinin gün / güzergâh sıralaması değişebilir. Acenta bu hakkı saklı tutar.
*Yukarıdaki uçuş saatleri ve uçuş kodları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Tura katıldığınız tarihin uçuş planını lütfen acentamızdan teyit ediniz. Bu saat ve uçuş kodları hava yolu kaynaklı olarak değişikliğe uğrayabilmektedir.

DÖNÜŞ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİ
Uçağın dönüş saatinin geç olması sebebiyle sadece rehberin belirleyeceği noktadan havalimanına transfer olacaktır. Transfere katılmayan misafirlerin havalimanına ulaşımları acentayı bağlamamaktadır Sorumluluk tamamen misafire aittir. Check out sonrası valizleri sadece otelde bırakabilirsiniz.

 

KESİNLEŞMİŞ OTEL LİSTESİ;

Austria Trend Hotel Salzburg West 4*
https://www.austria-trend.at/de/hotels/salzburg/salzburg-west

Enziana Hotel Vienna 3*+
http://www.enziana.at/


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SunExpresss Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Münih Gidiş Viyana Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Münih Havalimanı – Otel Tek Yön Transferler
 • Viyana Otel – Havalimanı Tek Yön Transferler
 • Münih, Salzburg, Viyana Panoramik Şehir Turları
 • Oteller’de 3 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (3)
 • Gençaystar Güvencesi
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur.
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 10 Eur.
  (65 – 80 Yaş 20 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (02:00:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Yeni Rota: Münih, Salzburg, Hallstatt, Viyana Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

PAKET EKSTRA TURLAR & SEÇENEKLİ TURLAR

 • Ekstra Tur1 – Viyana Ormanları & Mayerling & Baden & Seegrote Turu
  (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Turlar Dâhil): 65 €
 • Ekstra Tur2 – Slovakya’nın Başkenti Bratislava ve Macaristan’ın Başkenti Budapeşte Turu
  (Ulaşım + Rehberlik + Tam Turlar Dâhil): 60 €
 • Ekstra Tur3 – Pardorf Designer Outlet & Alışveriş Turu
  (Ulaşım + Rehberlik + Yarım Gün Dahil): 50 €
 • 3 Turun ofiste kayıt anında alınması 175 € yerine 50 € İndirimli olarak 125 € olarak satın alabilirsiniz…
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi Turu(1) – Grizing Meyhaneleri Turu (Müzikli, Yemekli): 50 €

Önemli Not: 0-6 Yaş Ücretsiz 7-12 Yaş %50 İndirimli öder. Paket tur indirimleri ofiste kayıt anında geçerlidir. Aksi halde liste fiyatları uygulanmaktadır.

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Uçağın dönüş saatinin geç olması sebebiyle sadece rehberin belirleyeceği noktadan havalimanına transfer olacaktır. Transfere katılmayan misafirlerin havalimanına ulaşımları acentayı bağlamamaktadır Sorumluluk tamamen misafire aittir. Check out sonrası valizleri sadece otelde bırakabilirsiniz.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • 3 Kişilik Odalar her zaman 3. Yatak her zaman orjinallerinden küçüktür. Otel müsaitliklerine göre sağlanabilmektedir. 3. Yatak açılır kapanır yatak olarak dizayn edilebilmektedir. Hiçbir suretle acenta misafire orijinal yatak garantisi vermemektedir.
 • Otel kahvaltıları basit (kontinantel) olarak servis edilmektedir. Gruba ana restauranttan ayrı bir salonda sunulabilir. Acentamızın bu konuda kahvaltıyı belirtilen salonda kabul etmektedir.
 • Vize olduğu halde Ülke’nin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu Ülke ’ye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentamızın sorumluluğu bulunmamakta olup, tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. Vize almak Ülke’ye kesin giriş hakkı vermez.
 • 2 Ülke arasında Vizesiz (Yeşil Pasaportlar için) geçiş protokolünde bir değişiklik olması halinde ilgili pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Bu süreçlerde rezervasyonunuzun geçerliliğini acentadan kontrol edebilirsiniz.
 • Tur şehir turları panoromik olarak müze ve girişlerinin dâhil olmadığı, rehber eşliğinde yapılan tanıtım turlarıdır. Otobüs ile ulaşılamama durumunda toplu taşıma ve yaya olarak gerçekleşebilir. Kapatılan yol, cadde, meydan durumlarında acentamız sorumluluk almamaktadır.
 • Gençaystar Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

 • Geçerli schengen vizesi gereklidir. Yeşil pasaporta vize yoktur.
 • Bu program için Almanya vizesi almak gereklidir.
 • Detaylı vize bilgisi için acentamız ile irtibata geçebilirsiniz. 0 850 441 25 25

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)