Ankara & Anıtkabir & Beypazarı & Eskişehir Turu (29 Ekim ve 10 Kasım)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım'a Özel Turlar

Ankara, Anıtkabir, Eskişehir, Beypazarı, Kütahya

1 GECE 5*PRESTIGE THERMAL & SPA, AYAŞ
1 GECE 5*ANEMON HOTELS, ESKİŞEHİR

1.TUR: 26-29 Ekim 2017 3 Gece 3 Gün(Gerçekleşti.)
2.TUR: 09-12 Kasım 2017 3 Gece 3 Gün

Tur Programı

1. Gün: PERŞEMBE - İzmir’den Çıkış ve Yolculuk

Saat:20.45’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.00’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.10’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.15’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.30’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.45’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.00’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı alıp, kısa molaların ardından Türkiye’nin başkenti Ankara’ya ulaşıyoruz.


1. Gün: CUMA

Sabah kahvaltımızı (ekstra) olarak aldıktan sonra, ilk önce Atamızın ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’i ziyaret ediyor; bizim için hazırlanan Mozole’ye Çelenk Töreni’ne katılıyor sonrasında Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi’ni geziyoruz. Duygu yüklü bu güzel ziyaretimiz sonrası otobüsümüzdeki yerimizi alarak Ulus’a gidiyoruz. Kurtuluş Savaşı (1.Meclis Binası), Cumhuriyet (2.Meclis Binası) Müzeleri’ni ziyaret ettikten sonra geçmişe doğru uzanıyor ve dünyaca ünlü Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ne gidiyoruz. Sonrasında Ankara Kale’sine çıkıyor; kentin tarihi dokusunu yansıtan sokaklarında yürüyerek Ankara Evleri’ni görüyor, Saman Pazarı, Koyun Pazarı ve Bakırcılar Çarşısı’nı keşfediyoruz. Son olarak da tarihin yeniden canlandığı Hamamönü’ne gidiyoruz. Konaklarını, Camilerini görerek Mehmet Akif Ersoy Müzesi’ni geziyor ve serbest zaman kullandıktan sonra otelimize giderek yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: CUMARTESİ

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası, son yılların gözde turizm merkezlerden olan Beypazarı’na gidiyor ve gezmeye başlıyoruz. Kaya Doruğu Ülkesi adını almasına sebep olan İnözü Vadisi’nde panoramik kısa bir tur yapıyoruz. Ardından bu kez de Beypazarı’nı bir başka açıdan görüntüleyebileceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Daha sonra Gümüş Sarayı’na giderek Telkari’nin yapılışını izliyor, alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Sonrasında Ünlü Tarihi Çarşı Alaaddin Sokak’ta yürüyerek; İncili, Kurşunlu, Sultan Alaaddin Camilerini ve Beypazarı evlerini, Yaşayan Müze’yi görüyoruz. Son olarak alacağımız serbest zamanın ardından Beypazarı kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacağımız ünlü Beypazarı Bağevi Eğlencesi’ne giderek öğle yemeğimizi aldıktan sonra Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. Ulaştığımızda Kent Park ile Eskişehir turumuza başlıyor; halkın denize olan özlemini giderdiği 300 bin metrekarelik alana kurulu bu parkta yürüyüş yaptıktan sonra sevgi ve aşk şehri Eskişehir’in Aşk Adası (Sevgi Adası)’nı görerek adını park içinde bulunan yapay şelaleden alan şehri panoramik olarak görüntüleyebileceğimiz Şelale Park’a gidiyoruz. Fotoğraf molası sonrası Çoban Mustafa Paşa’ nın talimatı ile Acem Ali’nin tarafından yapılan 15.yy yapısı diğer ismiyle Kurşunlu Külliyesi ve dünyada açılan ilk Lületaşı Müzesi’ni ziyaret ediyor; Odun Pazarı’nın o güzel evleri arasında yürümeye başlıyoruz. Lületaşı ustalarının küçük atölyelerinde beyaz altına nasıl şekil verdiklerini izleme ve alışveriş yapabilme fırsatı bulacağımız Atlıhan’da serbest zaman alıyor, yine dünyada açılan ilk Cam Sanatları Müzesi ’ni ziyaret ederek sanatçıların eşsiz eserlerine tanıklık ettikten sonra Balmumu Heykeller Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Gün batarken ismi eski kendisi yeni olan şehrimizin Venedik kanallarını anımsatan porsuk çayında Gondol/Bot Gezisi’ne çıkıyoruz. İlk Türk yapımı otomobili Devrim Arabası’nı da gördükten sonra otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra dileyen konuklarımızla Haller Gençlik Merkezi’ne gidiyoruz. Konaklama otelimizde.


3. Gün: PAZAR

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra 400 bin metrekarelik alana kurulmuş Sazova Bilim ve Sanat Parkı’nı ziyaret ediyor, Göleti, birebir ölçülerde yapılmış Korsan Gemisi’ni, Masal Şatosu’nu, Bilim Merkezi ve Uzay Evi’ni, Akvaryum, Hayvanat Bahçesi, Amfi Tiyatro’yu görüyoruz. Ve yönümüzü Kütahya’ya çeviriyoruz. Germiyan Sokağı’nda El Sanatları Evi’ni, Kütahya Kent Tarihi Müzesi’ni ve Çini Tasarım Atölyesi’ni ziyaret ediyor, Kütahya Arkeoloji Müzesi’ne gidiyoruz. Muhteşem mimarisiyle sizleri büyüleyecek olan Ulu Cami’yi, Türkiye ve Dünya’nın tek Çini Müzesini, “Macaristan Anayasa Tasarısı” nı hazırladığı Lajos Kossuth’u misafir ettiğimiz Kossuth Müzesi  (Macar Evi)’ni, Maden Zengini Kütahya’nın Jeoloji Müzesi (Şengül Hamamı)’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Çiniciler Çarşısı’nda serbest zaman alıyor ve İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Bir daha ki GENÇAY STAR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

Önemli Not: Otellerde acentamızın anlaşması Standart Oda olup Triple ve Aile odası gibi özel istekler sadece müsaitlik dahilinde sağlanmaktadır. Odaya konulan 3.yatak her zaman ilavedir. Orjinal yatak sözü verilmemektedir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • Belirtilen Otel’de 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • Araç içi İkramlarımız

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Porsuk Çayı’nda Motorla Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ACENTA (20:45:00)
 • MAVİŞEHİR EGE PARK (21:00:00)
 • BOSTANLI İSKELE (21:10:00)
 • KSK YUNUSLAR (21:10:00)
 • KSK ANIT (21:15:00)
 • LOZAN (21:30:00)
 • ÜÇYOL (21:45:00)
 • BORNOVA EGE KAMPÜS (22:00:00)
 • Otobüs`ün Geçtiği Şehirler Arası Güzergah Üzerinden Binmek İstiyorum (23:00:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Ankara & Anıtkabir & Beypazarı & Eskişehir Turu (29 Ekim ve 10 Kasım) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

ANKARA, AYAŞ BÖLGESİ – 5*PRESTIGE THERMAL HOTEL & SPA (1 Gece)
http://prestigethermalhotel.com/tr/

ESKİŞEHİR – 5*ANEMON HOTELS, ESKİŞEHİR (1 Gece)
http://www.anemonhotels.com/otel-eskisehir/anemon-eskisehir.aspx

Önemli Not: Acenta tüm şartları sağlamış olmasına rağmen turun hareket tarihine kadar otellerde aynı standartı korumak kaydı ile değişiklik olabilir. Turun hareket tarihinden 1 gün önce otelleri acentamızdan teyit edebilirsiniz.

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • ! - İlgili tur programında; protokol ve buna benzer acenta tarafından tahmin edilemez engeller oluştuğunda programda değişiklik, rehber tarafından planlanabilir. Bu değişikliği turu satın almış tüm misafirlerimiz kabul etmiş sayılır.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlardır.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)